Projekt domu Kaskada KSA1024

Cena projektu: 2 100 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
170,1 m²
Min. szer. działki
22,2 m
Wysokość budynku
6,84 m
Pow. zabudowy
203,8 m²
Kubatura
776,1 m³
Kąt nach. dachu
22°
Pow. dachu
232 m²
Liczba pokoi
5 (3 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Kaskada to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty inwestycji. Projekt Kaskada to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon z jadalnią, dzięki czemu domownicy mogą wspólnie integrować się w jednym miejscu. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Pięć komfortowych pokoi zaspokoi potrzeby 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Lepszą organizację przestrzeni zapewnia przewidziana w domu garderoba. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Kaskada - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,2 m²
2 spiżarnia
1,4 m²
3 wc
2,1 m²
4 hall
4,8 m²
5 korytarz
2,1 m²
6 pokój dzienny + jadalnia
36,5 m²
7 kuchnia
8,4 m²
8 garderoba
4,9 m²
9 korytarz
9,6 m²
10 pokój
16,5 m²
11 pokój
12,6 m²
12 kuchnia
5,1 m²
13 łazienka
4,8 m²
14 korytarz
2,1 m²
15 kotłownia
4,9 m²
16 garaż dwustan.
29,6 m²
razem
147,6 m²

Rzut kondygnacji projektu Kaskada - Rzut poddasza

17 korytarz
12,5 m²
18 pokój
17,3 m²
19 pokój
11,1 m²
20 łazienka
7,7 m²
21 pokój
20,3 m²
22 garderoba
1 m²
razem
69,9 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Kaskada na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Kaskada
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
60 524 zł

stan surowy otwarty
152 274 zł

stan surowy zamknięty
28 200 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe: cegła SILKA + wełna mineralna + tynk. Ściany zewnętrzne trójwarstwowe: cegła SILKA + wełna mineralna + cegła klinkierowa. Ściany wewnętrzne: cegła SILKA i/lub płyty na ruszcie stalowym, wygłuszone wełną mineralną. Strop: wylewany. Więźba dachowa: drewniana. Poszycie dachu: dachówka cementowa. Stolarka okienna i drzwiowa: drewniana lub PCV.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: ArchTim

Recenzje projektu Kaskada

  – 0 głosów

Projekt domu Kaskada należy do kategorii