👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Jelonek Astro (1148) KRD2101

podłogi
1. Pokój dzienny + jadalnia
26,70
2. Garaż jednostanowiskowy
17,10
3. Pokój
11,70
4. Hall
9,10
5. Kuchnia
8,70
6. Kotłownia
6,10
7. Pomieszczenie gospodarcze
5,20
8. Wiatrołap
4,40
9. Łazienka
3,30
10. Schody
2,80
Razem
95,10
95,10

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
15,60
17,40
2. Pokój
14,40
17,10
3. Pokój
12,90
16,50
4. Pokój
13,30
15,40
5. Korytarz
8,70
8,70
6. Łazienka
6,20
7,70
7. Schody
2,80
2,80
8. Garderoba
3,10
6,10
Razem
77
91,70

Pow. użytkowa

138,10 m²

Kąt dachu

42°

Wysokość budynku

8,20 m

Powierzchnia zabudowy

117,90 m²

Min. szer. i dł. działki

21,1 x 18,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Jelonek Astro (1148) - KRD2101

ikona 138,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 95,10 m²

Projekt domu Jelonek Astro (1148) - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny + jadalnia
26,70
2. Garaż jednostanowiskowy
17,10
3. Pokój
11,70
4. Hall
9,10
5. Kuchnia
8,70
6. Kotłownia
6,10
7. Pomieszczenie gospodarcze
5,20
8. Wiatrołap
4,40
9. Łazienka
3,30
10. Schody
2,80
Razem
95,10
95,10

Poddasze - 77 m²

Projekt domu Jelonek Astro (1148) - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
15,60
17,40
2. Pokój
14,40
17,10
3. Pokój
12,90
16,50
4. Pokój
13,30
15,40
5. Korytarz
8,70
8,70
6. Łazienka
6,20
7,70
7. Schody
2,80
2,80
8. Garderoba
3,10
6,10
Razem
77
91,70

Warianty projektu (3)

Projekt domu Jelonek Rex (1702)
Jelonek Rex (1702)
Dodano!
Dodano!
154,40 m²
5
3
1

5 090 zł

Projekt domu Jelonek Rex OZE (1833)
Jelonek Rex OZE (1833)
Dodano!
Dodano!
155,40 m²
5
3
1

4 290 zł

Projekt domu Jelonek As G2 (1093)
Jelonek As G2 (1093)
Dodano!
Dodano!
152,30 m²
5
3
2

4 690 zł

Podobne projekty (1815)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 169 ABP1025
Planujdom 169
Dodano!
Dodano!
143,45 m²
5
2
0

4 150 zł

Zdjęcie 1 projektu Miejski 2 WAH2143
Miejski 2
Dodano!
Dodano!
145,44 m²
4
2
0

6 690 zł

Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła S powiększona wersja szkieletowa KRY1011
126,38 m²
4
3
1

5 800 zł

Zdjęcie 1 projektu Albatros WAH1506
Albatros
Dodano!
Dodano!
128,63 m²
4
3
1

6 280 zł

Zdjęcie 1 projektu Lajkonik (1565) KRD2714
Lajkonik (1565)
Dodano!
Dodano!
150,80 m²
5
2
0

4 890 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 166 NEW ECO LUA1675
APS 166 NEW ECO
Dodano!
Dodano!
136 m²
5
3
2

4 299 zł

4 899 zł

Tooltip

Cena regularna

4 299 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 44 WRN1583
Krajobrazy 44
Dodano!
Dodano!
126,72 m²
4
2
1

4 195 zł

Zdjęcie 1 projektu Dana 2 BSE1156
Dana 2
Dodano!
Dodano!
137,99 m²
4
3
1

5 500 zł

Autor: Archeton

138,10 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,60 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

117,90 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

285,90 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

186,80 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

755,80 m³

Powierzchnia dachu

210,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

42°

Wysokość budynku
Tooltip

8,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,10 m

Min. długość działki
Tooltip

18,60 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

65 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: bloczki Solbet Optimal gr. 24cm + docieplenie płyty FASROCK MAX gr. 15cm. Ściany wewnętrzne: bloczki solbet Optimal: konstrukcyjne gr. 24cm, działowe parteru 12cm, poddasza 12,5cm. Strop: żelbetowy lub gęstożebrowy RECTOR. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka cementowa BRAAS. Elewacja: tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
Jelonek Astro (1148)

Jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym Jelonek Astro - murowana - beton komórkowy posiada w bryle garaż na jedno stanowisko. Średni wielkości budynek zwieńczony jest dwoma przenikającymi się dachami dwuspadowymi, co podkreśla tektonikę całej bryły. Główną część ustawiono ścianą szczytową do drogi, natomiast przylegający do niej garaż zwrócony jest do dojazdu bokiem. Tworzy to harmonijną, utrzymaną w tradycyjnym stylu całość. W fasadzie zaprojektowano wykusz, natomiast na bocznej ścianie pojawiła się lukarna, która zdaje się być optycznym przedłużeniem dachu nad garażem. Pod nią wydłużono nieco połać aby zadaszyć fragment tarasu. Dom jest na tyle przestronny, że może w nim zamieszkać 5-cio, a nawet 6-ścio osobowa rodzina. Strefa dzienna zajmuje główną część parteru, natomiast komunikację i garaż przeniesiono do osobnej bryły. Połączony z otwartym hallem pokój dzienny wraz z jadalnią zlokalizowano przy ścianie szczytowej. Półzamknięta kuchnia oddzielona jest od reszty pomieszczenia pionem wentylacyjnym i ścianką, między którymi można zamontować narożny kominek. Od strony ulicy wnętrze powiększono o przeszklony wykusz, zapewniający bardzo dobre doświetlenie. Obok niego zlokalizowane są drzwi na przylegający do ściany szczytowej taras. Centrum budynku zajmuje pas komunikacji zaczynający się od wyposażonego we wnęki na szafy/wieszaki wiatrołapu, a kończący na półotwartej klatce schodowej ze spocznikiem. Przez nią można dostać się do położonego poniżej poziomu parteru pomieszczenia gospodarczego i sporej kotłowni. Garaż także znalazł się nieco niżej niż podłoga części mieszkalnej, a dostępny jest z wiatrołapu. Kondygnację zagospodarowano jako część nocną. W głównej bryle zgromadzono trzy przestronne pokoje, które wyposażone są w balkony na ścianach szczytowych. Dwa z nich doświetlane są przez okna lukarny. Największy pokój zlokalizowano nad garażem - rozciąga się on wzdłuż całej szczytowej elewacji i posiada własną garderobę oraz balkon. Wszystkie sypialnie obsługuje duża, ustawna łazienka. Dodatkowe pomieszczenie nocne przylega do salonu na parterze. W pokoju można utworzyć sypialnię. Wchodzi się do niego z oddzielonej od hallu przestrzeni, z której dostępna jest też obsługująca parter łazienka. Zmieściła się tam również wnęka na szafę. Jelonek Astro - murowana - beton komórkowy to dom dedykowany sporej rodzinie. Jego dużym atutem jest dobrze zagospodarowana część prywatna, która zapewni swobodę każdemu z domowników. Pokój dzienny z kuchnią i jadalnią są niezwykle jasne i funkcjonalnie podzielone. Przeniesienie na skraj domu pomieszczeń brudnych, takich jak kotłownia, także podnosi komfort użytkowania. Jednocześnie drzwi do garażu znalazły się stosunkowo blisko wejścia do kuchni, co ułatwi codzienną logistykę.