Projekt domu Irys 10-18 wersja B z pojedynczym garażem WRD1082

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
116,7 m²
Min. szer. działki
24 m
Wysokość budynku
4,8 m
Pow. zabudowy
189,5 m²
Kubatura
384,6 m³
Kąt nach. dachu
10°
Pow. dachu
216,8 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Dom Irys 10-18 wersja B z pojedynczym garażem został stworzony na wzór popularnego projektu Irys 10-18 wersja A bez garażu. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma garaż. Projekt domu Irys 10-18 wersja B z pojedynczym garażem jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Bryła budynku zwieńczona jest dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty budowy. Projekt Irys 10-18 wersja B z pojedynczym garażem to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Autor projektu przewidział w nim jedną łazienkę o optymalnych rozmiarach. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Irys 10-18 wersja B z pojedynczym garażem - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,2 m²
2 hall
11,5 m²
3 kuchnia
18,5 m²
4 kotłownia
7,2 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
40,5 m²
6 pokój
13 m²
7 pokój
12,2 m²
8 łazienka
5,1 m²
9 pokój
13,2 m²
10 garaż jednostan.
27,6 m²
razem
152 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Irys 10-18 wersja B z pojedynczym garażem na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Irys 10-18 wersja B z pojedynczym garażem

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

176 103 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm + styropian 12 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24 cm. Strop: drewniany. Pokrycie dachowe: dachówka bitumiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: HORYZONT Pracownia Projektowa

Recenzje projektu Irys 10-18 wersja B z pojedynczym garażem

  – 0 głosów

Projekt domu Irys 10-18 wersja B z pojedynczym garażem należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych