Sprawdź

Projekt domu Planujdom 143 ABP1037

1. Wiatrołap
7,72
2. Hall
7,49
3. Wc
1,68
4. Kuchnia
16,69
5. Pokój dzienny + jadalnia
27,02
6. Korytarz
4,65
7. Pomieszczenie gospodarze
3,11
8. Łazienka
6,91
9. Pokój
14,87
10. Pokój
19,38
11. Pokój
11,44
12. Garaż jednostanowiskowy
24,30
13. Kotłownia
4,69
Razem
149,95
149,95

Pow. użytkowa

120,96 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

7,49 m

Powierzchnia zabudowy

184,70 m²

Min. szer. i dł. działki

22,15 x 22,15 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

335 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 143 - ABP1037

ikona 120,96 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

3 890 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

16% rabatu w SELSEY

10% zwrotu za zakupy w OBI

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 149,95 m²

Projekt domu Planujdom 143 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
7,72
2. Hall
7,49
3. Wc
1,68
4. Kuchnia
16,69
5. Pokój dzienny + jadalnia
27,02
6. Korytarz
4,65
7. Pomieszczenie gospodarze
3,11
8. Łazienka
6,91
9. Pokój
14,87
10. Pokój
19,38
11. Pokój
11,44
12. Garaż jednostanowiskowy
24,30
13. Kotłownia
4,69
Razem
149,95
149,95

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (138)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu N-142 PZB1056
N-142
Dodano!
Dodano!
107,21 m²
3
2
2

8 540 zł

8 990 zł

Tooltip

Cena regularna

8 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 202 ABP1005
Planujdom 202
Dodano!
Dodano!
113,39 m²
2
2
1

4 160 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 166 ABP1030
Planujdom 166
Dodano!
Dodano!
123,11 m²
3
2
0

3 420 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tamara modern WZ WOE1117
Tamara modern WZ
Dodano!
Dodano!
113,39 m²
3
2
1

4 499 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Paradise WRN1591
Paradise
Dodano!
Dodano!
97,56 m²
3
1
1

3 995 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Paradise 3 WRN1598
Paradise 3
Dodano!
Dodano!
98,40 m²
3
1
1

3 895 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Solido 4 WOF1267
Solido 4
Dodano!
Dodano!
116,50 m²
3
2
2

4 399 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mokka 18 WOF1190
Mokka 18
Dodano!
Dodano!
110 m²
4
2
2

4 399 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

335 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

74 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

212 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

49 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: PLANUJDOM

120,96 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

184,70 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

7,49 m

Szerokość elewacji

14,15 m

Długość elewacji

14,15 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,15 m

Min. długość działki
Tooltip

22,15 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie zamówienia

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Konstrukcja murowana. Strop: żelbetowy. Dach: dwuspadowy. Pokrycie dachu: blachodachówka. Ocieplenie stropu: wełna mineralna gr. 30cm. Tynk: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Ogrzewanie na paliwa stałe lub instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²

Dodatki do projektu

Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.

Ikona

Bestseller

Dodatkowy egzemplarz projektu

600 zł

Opis projektu domu
Planujdom 143

Projekt domu parterowego PLANUJDOM 143 z garażem 1-st., z dachem dwuspadowym, z tarasem.

Społeczność projektu domu
Planujdom 143 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 143