Sprawdź

Projekt domu Idealny 4 WAW1194

1. Wiatrołap
4,30
2. Garderoba
4
3. Korytarz
8,90
4. Łazienka
4,80
5. Pokój
10,40
6. Spiżarnia
1,60
7. Pokój dzienny + jadalnia
39,80
8. Kuchnia
16,10
9. Pralnia
6,10
10. Kotłownia
5,20
11. Garaż dwustanowiskowy
40
Razem
141,20
141,20

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
10,30
10,30
2. Łazienka
5,50
5,50
3. Pokój
10,60
14,80
4. Pokój
10,60
14,80
5. Pokój
8,20
12,50
6. Łazienka
4,90
6,90
7. Pokój
19,20
22,30
Razem
69,30
87,10

Pow. użytkowa

165,30 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,73 m

Powierzchnia zabudowy

185,50 m²

Min. szer. i dł. działki

19,15 x 27,63 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

426 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Idealny 4 - WAW1194

ikona 165,30 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Konstrukcja: Murowana

Promocja

od 18.05.2026 do 25.05.2026

6 596 zł

7 760 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 18.05.2026 do 18.05.2026

6 596 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Wydłużony czas realizacji

NOWOŚĆ! Projekt w opracowaniu.

Zadzwoń i zapytaj o termin realizacji - 71 715 20 60

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 141,20 m²

Projekt domu Idealny 4 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,30
2. Garderoba
4
3. Korytarz
8,90
4. Łazienka
4,80
5. Pokój
10,40
6. Spiżarnia
1,60
7. Pokój dzienny + jadalnia
39,80
8. Kuchnia
16,10
9. Pralnia
6,10
10. Kotłownia
5,20
11. Garaż dwustanowiskowy
40
Razem
141,20
141,20

Poddasze - 69,30 m²

Projekt domu Idealny 4 - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
10,30
10,30
2. Łazienka
5,50
5,50
3. Pokój
10,60
14,80
4. Pokój
10,60
14,80
5. Pokój
8,20
12,50
6. Łazienka
4,90
6,90
7. Pokój
19,20
22,30
Razem
69,30
87,10

Warianty projektu (8)

PROMOCJA
Projekt domu Idealny 1A
Idealny 1A
Dodano!
Dodano!
179 m²
5
3
2

6 596 zł

7 760 zł

Tooltip

Cena regularna

6 596 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Idealny M3
Idealny M3
Dodano!
Dodano!
132,90 m²
4
3
2

5 729 zł

6 740 zł

Tooltip

Cena regularna

5 729 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Idealny 1
Idealny 1
Dodano!
Dodano!
178,80 m²
4
3
2

6 596 zł

7 760 zł

Tooltip

Cena regularna

6 596 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Idealny M1
Idealny M1
Dodano!
Dodano!
137,50 m²
4
3
0

5 142 zł

6 050 zł

Tooltip

Cena regularna

5 142 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Idealny S1
Idealny S1
Dodano!
Dodano!
119,70 m²
4
3
0

4 658 zł

5 480 zł

Tooltip

Cena regularna

4 658 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Idealny 2
Idealny 2
Dodano!
Dodano!
181 m²
4
3
2

6 596 zł

7 760 zł

Tooltip

Cena regularna

6 596 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Idealny 3
Idealny 3
Dodano!
Dodano!
186,30 m²
4
3
2

6 596 zł

7 760 zł

Tooltip

Cena regularna

6 596 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Idealny M2
Idealny M2
Dodano!
Dodano!
137,40 m²
4
3
2

5 729 zł

6 740 zł

Tooltip

Cena regularna

5 729 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (86)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 130 A KRX1280
HomeKoncept 130 A
Dodano!
Dodano!
144,72 m²
4
2
2

7 390 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Amber WAH2122
Amber
Dodano!
Dodano!
177,13 m²
5
3
2

5 792 zł

7 240 zł

Tooltip

Cena regularna

5 792 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 762 KRZ1121
NewHouse 762
Dodano!
Dodano!
162,67 m²
4
3
2

6 290 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

6 390 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Dom Lykke POZ1006
Dom Lykke
Dodano!
Dodano!
168,05 m²
4
2
2

19 800 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Amber 3 WAH2124
Amber 3
Dodano!
Dodano!
171,66 m²
5
3
1

5 792 zł

7 240 zł

Tooltip

Cena regularna

5 792 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Amber 2 WAH2123
Amber 2
Dodano!
Dodano!
177,13 m²
5
3
2

5 792 zł

7 240 zł

Tooltip

Cena regularna

5 792 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Miejski 4 WAH2145
Miejski 4
Dodano!
Dodano!
148,08 m²
4
3
1

5 352 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 352 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-214 PZB1118
N-214
Dodano!
Dodano!
146,94 m²
3
2
1

10 915 zł

11 490 zł

Tooltip

Cena regularna

10 915 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

426 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

74 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

290 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

62 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: Domy z Wizją

165,30 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

185,50 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 075 m³

Powierzchnia dachu

220 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,73 m

Szerokość elewacji

12,15 m

Długość elewacji

18,63 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,15 m

Min. długość działki
Tooltip

27,63 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Instalacje w projekcie

Kolektory słoneczne

Opis szczegółowy

Konstrukcja: zgodna z normami EUROKOD. Fundamenty: tradycyjne ławy i stopy żelbetowe. Ściany: bloczek silikatowy + styropian na etapie adaptacji można zamienić na inny materiał o tej samej wytrzymałości na ściskanie 10-15 MPa, np. pustak ceramiczny. Elewacja: płytka elewacyjna, na fragmentach drewniany profil materiał dodatkowy podkreślający podziały elewacji, taki jak profile drewniane można zamienić na inny, np. drewno. Stropy: żelbetowe wylewane na etapie adaptacji istnieje możliwość zmiany na stropy gęstożebrowe. Schody: żelbetowe konstrukcja schodów żelbetowa uwzględniona w dokumentacji projektowej. Materiał wykończenia stopni oraz balustrady do indywidualnej aranżacji. Dach: system blachy dachowej Ruukki Classic M konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²

Opis projektu domu
Idealny 4

Projekt domu z poddaszem Idealny 4 z obszernym garażem, z dachem dwuspadowym, z tarasem.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Społeczność projektu domu
Idealny 4 w budowie

Opinie o projekcie domu
Idealny 4