Sprawdź

Projekt domu Gustowny 01 KZB1035

1. Wiatrołap
4,91
2. Korytarz
22,33
3. Pokój
12,39
4. Pomieszczenie gospodarcze
3,77
5. Łazienka
6,57
6. Pokój
13,22
7. Pokój
12,64
8. Garderoba
6,25
9. Schody
1,17
10. Pokój
10,64
11. Wc
1,87
12. Pomieszczenie gospodarcze
1,92
13. Pokój dzienny + jadalnia
26,29
14. Kuchnia
12,32
15. Kotłownia
5,40
16. Garaż dwustanowiskowy
44,84
Razem
186,53
186,53

pomieszczenia
podłogi
1. Schody
2,34
2,34
2. Pokój
16,06
27,68
3. Pomieszczenie gospodarcze
6,72
25,10
Razem
25,12
55,12

Pow. użytkowa

161,41 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

6,90 m

Powierzchnia zabudowy

231,54 m²

ikona Pobierz i drukuj

Gustowny 01 - KZB1035

ikona 161,41 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Szukasz wykonawcy godnego zaufania?
Zleć budowę w Extradom.pl!

  • Z góry znasz koszt budowy domu
  • Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
  • Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
  • Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
  • Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
  • Odbiór techniczny GRATIS - Gwarantujemy najwyższą jakość
Cena brutto stanu
deweloperskiego od
Tooltip
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 109 do 5 279 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
4 109 zł/m2
Dowiedz się więcej
Konsultant Masz pytania?
Zadzwoń
71 715 20 09

pon.-pt. 8-19

Parter - 186,53 m²

Projekt domu Gustowny 01 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,91
2. Korytarz
22,33
3. Pokój
12,39
4. Pomieszczenie gospodarcze
3,77
5. Łazienka
6,57
6. Pokój
13,22
7. Pokój
12,64
8. Garderoba
6,25
9. Schody
1,17
10. Pokój
10,64
11. Wc
1,87
12. Pomieszczenie gospodarcze
1,92
13. Pokój dzienny + jadalnia
26,29
14. Kuchnia
12,32
15. Kotłownia
5,40
16. Garaż dwustanowiskowy
44,84
Razem
186,53
186,53

Poddasze - 25,12 m²

Projekt domu Gustowny 01 - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Schody
2,34
2,34
2. Pokój
16,06
27,68
3. Pomieszczenie gospodarcze
6,72
25,10
Razem
25,12
55,12

Warianty projektu (2)

Projekt domu Gustowny 03
Gustowny 03
Dodano!
Dodano!
111,50 m²
3
2
0

5 400 zł

Projekt domu Gustowny 02a
Gustowny 02a
Dodano!
Dodano!
151,49 m²
3
3
2

5 700 zł

Podobne projekty (1084)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 761 w2 KRZ1131
NewHouse 761 w2
Dodano!
Dodano!
153,15 m²
3
3
2

5 490 zł

5 990 zł

Tooltip

Cena regularna

5 890 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Willa Parkowa 10 WAH2151
Willa Parkowa 10
Dodano!
Dodano!
169,90 m²
4
3
2

7 952 zł

9 940 zł

Tooltip

Cena regularna

7 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 184 ABP1016
Planujdom 184
Dodano!
Dodano!
157,02 m²
3
2
0

4 390 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 761 w5 KRZ1138
NewHouse 761 w5
Dodano!
Dodano!
149,05 m²
3
3
2

5 690 zł

6 190 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 344 wariant 2 LUA1566
APS 344 wariant 2
Dodano!
Dodano!
148 m²
4
3
2

4 449 zł

4 999 zł

Tooltip

Cena regularna

4 249 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 761 w6 KRZ1139
NewHouse 761 w6
Dodano!
Dodano!
148,02 m²
3
3
2

5 690 zł

6 190 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Ares BSA2306
Ares
Dodano!
Dodano!
147,20 m²
3
3
2

5 349 zł

5 949 zł

Tooltip

Cena regularna

5 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Orlando BBE1020
Orlando
Dodano!
Dodano!
171,90 m²
4
2
2

4 100 zł

Projekt z budową

Budowa Projekt z budową

Zbuduj ten dom z naszym Partnerem - wygodnie, szybko i bezpiecznie

Projekt z budową to:

  • gwarancja niezmiennego kosztu budowy

  • krótki czas realizacji - dom gotowy nawet w 6 miesięcy

  • wieloletnia gwarancja na konstrukcję domu

Autor: Domato

161,41 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

231,54 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

241,65 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 295 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

6,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,15 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Instalacje w projekcie

Ogrzewanie podłogowe (na całej powierzchni domu lub w jej części, szczegóły u doradcy)

Murowana

PROJEKT Z BUDOWĄ Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy

Dowiedz się więcej »
Opis szczegółowy

Fundamenty: ławy żelbetowe. Ściany konstrukcja: pustak ceramiczny Porotherm. Ściany elewacja: tynk, okładzina drewniana. Stropy: żelbetowe monolityczne. Dach konstrukcja: więźba drewniana płatwiowo-kleszczowa. Dach pokrycie: blacha stalowa cynkowana powlekana na rąbek stojący. Schody: żelbetowe. Ogrzewanie kocioł: kocioł gazowy dwufunkcyjny. Ogrzewanie grzejniki: grzejniki ścienne + ogrzewanie podłogowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²

Opis projektu domu
Gustowny 01

Gustowny 01 jest to projekt powstały na bazie projektów Dwie bryły 03 i Dwie bryły 04, jednak zrywa z charakterystycznym podziałem formy zewnętrznej na dwie części. Dom ten wyróżnia się wyraźnym podziałem funkcjonalnym na strefę dzienną wraz z garażem i strefę prywatną. Gustowny 01 poprzez wysunięcie okapów poza obrys ścian budynku oraz poprzez zwiększenie kąta nachylenia dachu zyskuje użytkowe poddasze. Przestrzeń ta w niespotykany dotąd sposób została zintegrowana ze strefą dzienną, jak i prywatną. Pomieści ona funkcję pokoju hobby, pracowni lub pokoju gościnnego. Zaletą jest także rozplanowanie wszystkich podstawowych funkcji domu na parterze gwarantujące bezpośredni kontakt z otoczeniem z każdego pokoju.

Społeczność projektu domu
Gustowny 01 w budowie

Opinie o projekcie domu
Gustowny 01