Projekt domu Orlando BBE1020

Cena projektu: 2 600 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
171,9 m²
Min. szer. działki
21,88 m
Wysokość budynku
6,86 m
Pow. zabudowy
221 m²
Kubatura
1 095 m³
Kąt nach. dachu
30°
Liczba pokoi
4 (2 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Orlando jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, przez co jest tani w budowie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem czterospadowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Orlando to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. W projekcie przewidziano kuchnię otwartą. Takie rozwiązanie sprawia, że część dzienna jest bardzo przestronna. Przewidziane miejsce na praktyczną wyspę kuchenną sprawia, iż mamy w niej więcej miejsca do przygotowywania posiłków. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Zaprojektowane kuchenne okno wychodzące na ogród pozwala na wpuszczenie do domu niezwykłej świeżości i zapachu kwiatów. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.

Rzut kondygnacji projektu Orlando - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,9 m²
2 pokój dzienny
50,6 m²
3 kuchnia
13,2 m²
4 korytarz
12,5 m²
5 pokój
15,1 m²
6 łazienka
8,8 m²
7 pokój
9,5 m²
8 pom. gospodarcze
4,9 m²
9 kotłownia
5 m²
10 garaż dwustan.
32,8 m²
razem
159,3 m²

Rzut kondygnacji projektu Orlando - Rzut poddasza

1 hall
10,6 m² (13,5 m²)
2 pokój
17,9 m² (31,7 m²)
3 łazienka
8,3 m² (13,9 m²)
4 pokój
18,3 m² (33,6 m²)
5 strych
12,4 m² (17,4 m²)
razem
67,5 m² (110,1 m²)
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Orlando na działce
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
73 024 zł

stan surowy otwarty
149 834 zł

stan surowy zamknięty
29 343 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 310 772 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny + styropian (alternatywnie silikaty, gazobeton). Strop: płyta żelbetowa. Ogrzewanie: kocioł gazowy lub na paliwo stałe. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna, cementowa lub blachodachówka.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: DOMPASJA

Recenzje projektu Orlando

  – 0 głosów

Projekt domu Orlando należy do kategorii