Projekt domu Gucio BSB1011

Cena projektu: 3 200 zł 2 880 zł Oszczędzasz 320 zł

Projekty domów z w promocyjenj cenie

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
100,13 m²
Min. szer. działki
19,45 m
Wysokość budynku
7,5 m
Pow. zabudowy
127,02 m²
Kubatura
674 m³
Kąt nach. dachu
32°
Pow. dachu
183 m²
EUco
38 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
3 (2 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Gucio odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem namiotowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Gucio to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Gucio jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Gucio - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,03 m²
2 hall
9,48 m²
3 wc
1,33 m²
4 łazienka
5,65 m²
5 schody
4,09 m²
6 kuchnia + jadalnia
15,61 m²
7 pokój dzienny
20,91 m²
8 pokój
13,94 m²
9 garaż jednostan.
17,91 m²
razem
90,95 m²

Rzut kondygnacji projektu Gucio - Rzut poddasza

1 hall
3,4 m²
2 pokój
7,57 m² (20,74 m²)
3 pokój
9,21 m² (23,05 m²)
4 garderoba
2,41 m² (11,94 m²)
5 łazienka
4,5 m² (15,1 m²)
razem
27,09 m² (74,23 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Gucio na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Gucio
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

167 700 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: tradycyjne dwuwarstwowe (pustak ceramiczny + styropian frezowany). Stropy: żelbetowe monolityczne. Schody wewnętrzne: ażurowe o konstrukcji drewnianej lub stalowej. Dach: czterospadowy o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blachodachówki.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Dominanta

Opinie mieszkańców domu Gucio

Zdjęcie profilowe lunycz
lunycz

Projekt domu Gucio BSB1011 w zupełności odpowiadał naszym potrzebom. Poza tym, na uwagę w tym projekcie domu zasługuje dobrze przemyślana komunikacja. Na rękę nam było to, że jego bryła jest taka zwarta i kompaktowa. Nasza działka ma 20m szerokości, więc Gucio BSB1011 świetnie się do niej wpasował.

Mam ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny z ok. 80-litrowym zasobnikiem na ciepłą wodę - i kominek w salonie. Kominek jednak nie ma ani żadnego rozprowadzenia, ani płaszcza wodnego - jest wykorzystywany wyłącznie do celów nastrojowych, złamania temperatury w domu. I tak, koszty roczne ogrzania domu to jakieś 3,5 tysiąca złotych, więc naprawdę nie mam na co narzekać.

Nie mam uwag co do układu pomieszczeń w domu i prawie nic bym w nim nie zmienił. Prawie, ponieważ po dwóch latach użytkowania domu stwierdzam, że garaż mógłby być trochę szerszy. Kiedy wjedzie się doń samochodem, to o żadnych szafkach na bocznych ściankach nie ma co marzyć. Jest nas trójka - ja, żona i dziecko i uważam, że Gucio BSB1011 jest optymalnym wyborem dla rodzin jak nasza. Dodatkowy pokój na górze zawsze pozostaje do wykorzystania, czy to goście przyjadą i będą chcieli przenocować, czy może kiedyś któreś z naszych rodziców będzie potrzebowało z nami zamieszkać. Natomiast, wymiary parteru i dobra komunikacja powodują, że zapraszanie gości to przyjemność, a my lubimy sobie posiedzieć w mniejszym czy większym gronie. Doświetlenie wnętrza jest naprawdę bardzo dobre - jedynie w dni kiedy słońce naprawdę mocno świeci (głównie latem) i wpada do domu (zwłaszcza przez okno przy jadalni) temperatura się podnosi i nie zawsze można wypocząć w chłodnym wnętrzu domu.

Projekt domu Gucio BSB1011 opatrzyliśmy jedynie drobnymi zmianami. Usunęliśmy ubikację przy wiatrołapie, tym samym zwiększając go. Zlikwidowaliśmy także drzwi z korytarza do kuchni i sypialni z łazienką. W łazience na górze przesunęliśmy do tyłu ściankę, która zostawiała część niewykorzystanego miejsca i zrobiliśmy za nią schowek, a sama łazienka się powiększyła.

Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Gucio BSB1011 to odpowiedni dom dla naszej rodziny. Cieszę się, że to był nasz wybór. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Gucio

  – 0 głosów

Projekt domu Gucio należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Gucio

Projekt domu Gucio II -320

Gucio II

124,76 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych