Projekt domu Grot 5 BSA1507

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
97,6 m²
Min. szer. działki
26,42 m
Wysokość budynku
7,2 m
Pow. zabudowy
168,04 m²
Kubatura
630,1 m³
Kąt nach. dachu
33°
Pow. dachu
260 m²
Liczba pokoi
2
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Dom Grot 5 został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Grot. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma większą powierzchnię, garaż. Projekt domu Grot 5 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Bryła budynku przykryta jest dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Grot 5 to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Kuchnia zamknięta daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, gdyż jej styl nie musi dorównywać stylowi salonu. Dodatkowo, znajdujący się w kuchni stół umożliwia integrację z resztą domowników. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono jedną komfortową łazienkę. W domu znajdują się dwie wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Sporym atutem projektu jest uwzględniona w nim praktyczna garderoba, która minimalizuje potrzebę posiadania w pokojach dużych szaf, dzięki czemu są one bardziej przestronne. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rzut kondygnacji projektu Grot 5 - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,46 m²
2 hall
9,75 m²
3 spiżarnia
1,38 m²
4 kuchnia + jadalnia
13,22 m²
5 pokój dzienny
22,61 m²
6 łazienka
7,68 m²
7 pokój
17,56 m²
8 pokój
15 m²
9 garderoba
1,38 m²
10 pom. gospodarcze
6,56 m²
11 garaż dwustan.
30,85 m²
razem
128,45 m²

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Grot 5 na działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

203 057 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Dach: dachówka, kąt nachylenia 33°. Stropy: żelbetowe, wylewane. Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian. Ogrzewanie: gazowe.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: DOMY w Stylu

Recenzje projektu Grot 5

  – 0 głosów

Projekt domu Grot 5 należy do kategorii

Projekty podobne do Grot 5 BSA1507

Projekt domu Antek 3C 2-garaże

Antek 3C 2-garaże

100,9 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych