👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Gloria WRC1604

1. Wiatrołap
4,28
2. Hall + schody
15,94
3. Kuchnia
8,96
4. Spiżarnia
2,57
5. Jadalnia
18,05
6. Pokój dzienny
20,96
7. Pokój
12,70
8. Wc
2,42
9. Kotłownia
8,56
Razem
94,44
94,44

podłogi
1. Korytarz
6,66
2. Pokój
14,68
3. Pokój
11,32
4. Pokój
6,84
5. Łazienka
3,55
6. Pomieszczenie gospodarcze
3,84
Razem
46,89
46,89

Pow. użytkowa

132,77 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,90 m

Powierzchnia zabudowy

121,61 m²

Min. szer. i dł. działki

21,6 x 21,20 m

ikona Pobierz i drukuj

Gloria - WRC1604

ikona 132,77 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 94,44 m²

Parter projektu Gloria

1. Wiatrołap
4,28
2. Hall + schody
15,94
3. Kuchnia
8,96
4. Spiżarnia
2,57
5. Jadalnia
18,05
6. Pokój dzienny
20,96
7. Pokój
12,70
8. Wc
2,42
9. Kotłownia
8,56
Razem
94,44
94,44

Poddasze - 46,89 m²

Poddasze projektu Gloria

podłogi
1. Korytarz
6,66
2. Pokój
14,68
3. Pokój
11,32
4. Pokój
6,84
5. Łazienka
3,55
6. Pomieszczenie gospodarcze
3,84
Razem
46,89
46,89

Podobne projekty (2025)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-27 wariant JGC1250
BW-27 wariant
Dodano!
Dodano!
132,90 m²
4
2
0

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Narcyz 3 WAH2028
Narcyz 3
Dodano!
Dodano!
125,59 m²
6
3
1

5 832 zł

7 290 zł

Tooltip

Cena regularna

5 832 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dominik Rex (1686) KRD2839
Dominik Rex (1686)
Dodano!
Dodano!
123,30 m²
5
2
1

4 540 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 229 LUA1562
APS 229
Dodano!
Dodano!
122 m²
4
2
1

3 949 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

3 749 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Ajaks 5 WOE1160
Ajaks 5
Dodano!
Dodano!
127,54 m²
4
2
1

4 399 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-51 JGC1156
BW-51
Dodano!
Dodano!
120,60 m²
4
2
0

3 770 zł

3 870 zł

Tooltip

Cena regularna

3 770 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-17 - garaż 1st. JGC1033
BW-17 - garaż 1st.
Dodano!
Dodano!
123,20 m²
4
2
1

3 770 zł

3 870 zł

Tooltip

Cena regularna

3 770 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Baset 3 z garażem WRL1014
Baset 3 z garażem
Dodano!
Dodano!
126,50 m²
4
2
1

3 999 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

3 999 zł najniższa cena

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

132,77 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

121,61 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

192,10 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

477,40 m³

Powierzchnia dachu

166 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,90 m

Szerokość elewacji

13,60 m

Długość elewacji

11,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,60 m

Min. długość działki
Tooltip

21,20 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

91,40 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: murowane. Strop: gęstożebrowy. Dach: konstrukcja drewniana, dachówka cementowa lub ceramiczna. Inne: schody wewnętrzne drewniane. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk strukturalny. Stolarka: drewniana lub PCV.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Gloria

Projekt domu Gloria to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Bryła budynku zwieńczona jest dachem kopertowym, który wyjątkowo się prezentuje. Projekt Gloria to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Część nocną tworzą cztery sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.