Projekt domu Fortuna KSA1246

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
113,8 m²
Min. szer. działki
21,4 m
Wysokość budynku
4,07 m
Pow. zabudowy
163,2 m²
Kubatura
460 m³
Pow. dachu
159,9 m²
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu Fortuna jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem płaskim, dzięki czemu budynek nowocześnie się prezentuje. Projekt Fortuna to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo wygodne. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Autor projektu przewidział w nim zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.

Rzut kondygnacji projektu Fortuna - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,6 m²
2 wc
1,6 m²
3 pokój
15,4 m²
4 pokój
12,5 m²
5 pom. gospodarcze
3,4 m²
6 łazienka
7,1 m²
7 pokój
13,6 m²
8 pokój dzienny
29,7 m²
9 jadalnia
5,8 m²
10 spiżarnia
2 m²
11 kuchnia
9,9 m²
12 hall
5,7 m²
13 korytarz
4,5 m²
razem
113,8 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Fortuna na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Fortuna

Koszt budowy domu

stan zerowy
49 218 zł

stan surowy otwarty
95 248 zł

stan surowy zamknięty
23 135 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

167 601 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe: cegła SILKA + wełna mineralna + tynk. Ściany wewnętrzne: cegła SILKA i/lub płyty na ruszcie stalowym, wygłuszone wełną mineralną. Strop: gęstożebrowy. Poszycie dachu: papa zgrzewalna. Stolarka okienna i drzwiowa: drewniana lub PCV. Instalacja centralnego ogrzewania: kocioł dwufunkcyjny + grzejniki.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: ArchTim

Recenzje projektu Fortuna

  – 0 głosów

Projekt domu Fortuna należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych