Projekt domu Edward G2 WRC1411

Cena projektu: 4 400 zł 3 520 zł Oszczędzasz 880 złOferta ważna do 31 marca 2020 r.

60 dni na zwrot

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę

Promocja Archipelag

Pow. użytkowa
206,85 m²
Min. szer. działki
33,1 m
Wysokość budynku
7,95 m
Pow. zabudowy
248,93 m²
Kubatura
815,06 m³
Kąt nach. dachu
34°
Pow. dachu
380 m²
EUco
34 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Edward G2 to idealna propozycja dla osób posiadających szeroką działkę, dzięki czemu unikniemy na niej efektu niewykorzystanej przestrzeni. Dom cechuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt dedykowany jest w szczególności osobom posiadającym działkę z wjazdem od strony południowej. Projekt Edward G2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Otwarta kuchnia to idealne miejsce spotkań rodzinnych i ze znajomymi. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Część nocna składa się z pięciu sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Edward G2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
7,14 m²
2 hall
14,24 m²
3 kuchnia
16,27 m²
4 spiżarnia
4,58 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
58,72 m²
6 pokój
18,89 m²
7 łazienka
3,25 m²
8 kotłownia
13,76 m²
9 pom. gospodarcze
18,06 m²
10 garaż dwustan.
36,78 m²
razem
191,69 m²

Rzut kondygnacji projektu Edward G2 - Rzut poddasza

1 korytarz
9,16 m²
2 pokój
13,97 m²
3 garderoba
2,34 m²
4 pokój
13,86 m²
5 garderoba
2,34 m²
6 pokój
9,41 m²
7 pokój
23,21 m²
8 łazienka
9,47 m²
razem
83,76 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Edward G2 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Edward G2
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

446 875 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: murowane. Strop: gęstożebrowy. Dach: konstrukcja drewniana, dachówka ceramiczna Röben. Inne: schody wewnętrzne drewniane. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk struktruralny i okładzina kamienna. Stolarka: drewniana lub PCV.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Opinie mieszkańców domu Edward G2

Zdjęcie profilowe nikosio23
nikosio23

Wybrałem projekt domu Edek G2 WRC1725, ponieważ naprawdę spodobała mi się elewacja zewnętrzna na wizualizacjach. Uważam, że kolory zostały świetnie dobrane. Poza tym, zależało nam na dużym salonie z częściowo otwartą nań kuchnią. Początkowo, co prawda, miał to być projekt Edward G2 WRC1411, ale ostatecznie uznaliśmy, że tak duży dom nie jest nam potrzebny.

W domu mieszkamy od grudnia zeszłego roku. Budowa raczej przebiegła bez większych utrudnień. Z projektem raczej nie było większych problemów, ale z uwagi na fakt, że mieszkamy na Śląsku i tak musiały zmienić się pewne konstrukcje, więc był zrobiony prawie od nowa. I tak, całość została zbudowana z porothermu 44cm i na razie jakoś nie mogę znaleźć czasu na ocieplenie budynku “ciepłym tynkiem”. Niestety za nami dopiero pierwszy sezon grzewczy i nawet nie mogę podać średniej kwoty, jaką płacimy miesięcznie za gaz.

Jesteśmy czteroosobową rodziną, cieszę się, że dzieci będą dorastać w tak dużym domu. Po salonie mogą dosłownie jeździć rowerem. To z myślą o nich zmieniliśmy układ poddasza. Zamiast czterech pokoi mamy trzy, a łazienka zmieniła swoje położenie. Sypialnia została jednak na swoim miejscu. Pokoje dzieci stworzyliśmy z pomieszczeń numer 5, 6 i 7, a łazienka poszła do czwórki. Teraz dzieciaki mają po ponad 17m2, co na pewno im wystarczy. Nie ma problemu, kiedy chcemy zrobić jakieś przyjęcie. Miejsca jest aż nadto. Myślę, że salon oraz cała dolna przestrzeń są maksymalnie doświetlone. Okna, jak widać na wizualizacjach są duże i w dużej ilości. Jednak przysparza to problemów z umieszczeniem grzejników. Dlatego też na parterze wszędzie jest ogrzewanie podłogowe i tylko jeden “awaryjny” kaloryfer.

Jestem bardzo zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Edek G2 WRC1725. Na tę chwilę nic byśmy już nie zmieniali. Mam nadzieję znaleźć wkrótce trochę czasu, aby zająć się ociepleniem. Polecam i pozdrawiam

Recenzje projektu Edward G2

  – 0 głosów

Projekt domu Edward G2 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Edward G2

Projekt domu Edward II G2 -880

Edward II G2

206,85 m²

Projekty podobne do Edward G2 WRC1411

Projekt domu Degalia

Degalia

224,14 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych