👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Dudek 4 BSA1517

1. Wiatrołap
4,90
2. Korytarz
14,90
3. Pokój
15,90
4. Łazienka
7,80
5. Pokój dzienny
22,40
6. Kuchnia
9,70
7. Kotłownia
7,50
8. Garaż jednostanowiskowy
19,30
Razem
102,40
102,40

podłogi
1. Korytarz
3,20
2. Garderoba
9,70
3. Łazienka
10,20
4. Pokój
10,40
5. Pokój
21
Razem
54,50
54,50

Pow. użytkowa

137,60 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,81 m

Powierzchnia zabudowy

138,90 m²

Min. szer. i dł. działki

22,48 x 20,16 m

ikona Pobierz i drukuj

Dudek 4 - BSA1517

ikona 137,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 102,40 m²

Parter projektu Dudek 4

1. Wiatrołap
4,90
2. Korytarz
14,90
3. Pokój
15,90
4. Łazienka
7,80
5. Pokój dzienny
22,40
6. Kuchnia
9,70
7. Kotłownia
7,50
8. Garaż jednostanowiskowy
19,30
Razem
102,40
102,40

Poddasze - 54,50 m²

Poddasze projektu Dudek 4

podłogi
1. Korytarz
3,20
2. Garderoba
9,70
3. Łazienka
10,20
4. Pokój
10,40
5. Pokój
21
Razem
54,50
54,50

Warianty projektu (4)

PROMOCJA
Projekt domu Dudek 5
Dudek 5
Dodano!
Dodano!
138,41 m²
4
2
0

4 649 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Dudek 2 dr-T
Dudek 2 dr-T
Dodano!
Dodano!
141,88 m²
4
2
0

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Dudek 2
Dudek 2
Dodano!
Dodano!
138,41 m²
4
2
0

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Dudek 2 dr-S
Dudek 2 dr-S
Dodano!
Dodano!
141,88 m²
4
2
0

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (2022)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Tyniec 02 KZB1016
Tyniec 02
Dodano!
Dodano!
138,28 m²
5
3
2

5 800 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Albatros WAH1506
Albatros
Dodano!
Dodano!
128,63 m²
4
3
1

5 024 zł

6 280 zł

Tooltip

Cena regularna

5 024 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu APS 166 NEW ECO LUA1675
APS 166 NEW ECO
Dodano!
Dodano!
136 m²
5
3
2

4 899 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-32 JGC1179
BW-32
Dodano!
Dodano!
135,20 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Tyniec 03A KZB1027
Tyniec 03A
Dodano!
Dodano!
136,04 m²
5
3
2

5 800 zł

Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 37 WRN1581
Krajobrazy 37
Dodano!
Dodano!
135,70 m²
4
2
1

4 195 zł

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 67 KRX1089
HomeKoncept 67
Dodano!
Dodano!
144,46 m²
3
2
0

6 690 zł

Zdjęcie 1 projektu Dana 2 BSE1156
Dana 2
Dodano!
Dodano!
137,99 m²
4
3
1

5 500 zł

Autor: Domy w Stylu

137,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

138,90 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

670 m³

Powierzchnia dachu

230 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,81 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,48 m

Min. długość działki
Tooltip

20,16 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

88,88 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany: 3-warstwowe - bloczki z betonu komórkowego. Stropy: żelbetowe, wylewane. Dach: dachówka, kąt nachylenia 40°. Ogrzewanie: gazowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
Dudek 4

Dom Dudek 4 jest opcją cieszącego się popularnością projektu Dudek. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Dudek 4 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Dudek 4 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.