👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Dom przy Alabastrowej 43 KRK1554

1. Wiatrołap
4,93
2. Hall
3,56
3. Łazienka
4,11
4. Pokój dzienny
20
5. Kuchnia
7,78
6. Pomieszczenie gospodarcze
1,80
7. Pokój
8,01
8. Kotłownia
5,40
9. Garaż jednostanowiskowy
17,97
Razem
73,56
73,56

pomieszczenia
podłogi
1. Hall + schody
12,25
12,25
2. Pokój
10,02
13,10
3. Pokój
10,15
12,08
4. Garderoba
5,15
6,79
5. Pomieszczenie gospodarcze
3,44
5,87
6. Łazienka
9,58
9,58
7. Garderoba
4,15
5,59
8. Pokój
12,40
13,10
Razem
67,14
78,36

Pow. użytkowa

112,09 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,25 m

Powierzchnia zabudowy

102,24 m²

Min. szer. i dł. działki

20 x 16,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom przy Alabastrowej 43 - KRK1554

ikona 112,09 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Szukasz wykonawcy godnego zaufania?
Zleć budowę w Extradom.pl!

  • Z góry znasz koszt budowy domu
  • Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
  • Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
  • Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
  • Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
  • Odbiór techniczny GRATIS - Gwarantujemy najwyższą jakość
Cena brutto stanu
deweloperskiego od
Tooltip
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
4 529 zł/m2
Dowiedz się więcej
Konsultant Masz pytania?
Zadzwoń
71 715 20 09

pon.-pt. 8-19

Parter - 73,56 m²

Projekt domu przy Alabastrowej 43 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,93
2. Hall
3,56
3. Łazienka
4,11
4. Pokój dzienny
20
5. Kuchnia
7,78
6. Pomieszczenie gospodarcze
1,80
7. Pokój
8,01
8. Kotłownia
5,40
9. Garaż jednostanowiskowy
17,97
Razem
73,56
73,56

Poddasze - 67,14 m²

Projekt domu przy Alabastrowej 43 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall + schody
12,25
12,25
2. Pokój
10,02
13,10
3. Pokój
10,15
12,08
4. Garderoba
5,15
6,79
5. Pomieszczenie gospodarcze
3,44
5,87
6. Łazienka
9,58
9,58
7. Garderoba
4,15
5,59
8. Pokój
12,40
13,10
Razem
67,14
78,36

Podobne projekty (1885)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 8 WAH2178
Przyjemny 8
Dodano!
Dodano!
113,36 m²
5
2
1

5 450 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Reksio N+ BSB1136
Reksio N+
Dodano!
Dodano!
103,37 m²
4
2
1

4 960 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 563 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Studio 110 WRN1606
Studio 110
Dodano!
Dodano!
119,42 m²
4
2
0

4 195 zł

Zdjęcie 1 projektu Domek na Podlaskiej (017 ES) SLF1077
107,58 m²
4
3
0

4 200 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Alabastrowej 46 KRK1578
Dom przy Alabastrowej 46
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
1

3 472 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 390 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Alabastrowej 47 KRK1556
Dom przy Alabastrowej 47
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
1

3 472 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 390 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Maleństwo b bb WRD2899
Maleństwo b bb
Dodano!
Dodano!
103,10 m²
3
2
0

3 750 zł

Zdjęcie 1 projektu Rodzinek WOF1157
Rodzinek
Dodano!
Dodano!
113,84 m²
4
2
0

4 099 zł

Projekt z budową

Budowa Projekt z budową

Zbuduj ten dom z naszym Partnerem - wygodnie, szybko i bezpiecznie

Projekt z budową to:

  • gwarancja niezmiennego kosztu budowy

  • krótki czas realizacji - dom gotowy nawet w 6 miesięcy

  • wieloletnia gwarancja na konstrukcję domu

Autor: GALERIADOMOW.PL

112,09 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

1,20 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

102,24 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

558,31 m³

Powierzchnia dachu

174,95 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,25 m

Szerokość elewacji

12 m

Długość elewacji

8,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20 m

Min. długość działki
Tooltip

16,50 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Pompa ciepła (OZE) lub gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie zamówienia

Charakterystyka energetyczna dostępna jest dla jednego z wymienionych źródeł ogrzewania (najczęściej gazowego)

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Instalacje w projekcie

Kolektory słoneczne

Murowana

PROJEKT Z BUDOWĄ Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy

Dowiedz się więcej »
Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 20 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 40°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa. Instalacja solarna.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Moly Smart 112 HHT1028
112 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 375 zł 4 941 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 70 HHT1006
111,77 m²
5
Stan deweloperski brutto
534 125 zł 5 046 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110A HFX1045
111,58 m²
4
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 257 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²

Opis projektu domu
Dom przy Alabastrowej 43

Gotowy projekt Dom przy Alabastrowej 43 to energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, o zwartej bryle przykrytej dwuspadowym dachem. Wnętrze poddasza doświetla lukarna z wyjściem na balkon. Architektura nawiązuje do tradycyjnego stylu, a detale i elementy ozdobne wykonane są klasycznych materiałów – cegła dekoracyjna, kute balkony. Komfort użytkowania zapewnia funkcjonalny podział wnętrza na strefę dzienną i nocną. Dom dedykowany na działki z wejściem od południa. Salon z południową ekspozycją zapewnia maksimum naturalnego światła na co dzień. Parter oferuje dużą kuchnię, łazienkę, dodatkowy pokój oraz kotłownię, garaż i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu zaprojektowano trzy przytulne i jasne sypialnie, garderobę oraz drugą łazienkę, z pomieszczeniem na pralnię. Alabastrowa 43 to dom zaprojektowany w technologii murowanej, posiadający aktualną charakterystykę energetyczną wg WT 2021. Projekt należy do grupy domów energooszczędnych, zawiera wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz schemat instalacji solarnej.

Społeczność projektu domu
Dom przy Alabastrowej 43 w budowie