Sprawdź

Projekt domu Czapla bez wiaty bliźniak [B-BL] WRF1260

5
2. Hall
5,60
3. Kuchnia
7,60
4. Pokój dzienny
33,20
5. Pokój
16,80
6. Korytarz
1,60
7. Łazienka
5,10
8. Schody
4,80
Razem
79,70
79,70

pomieszczenia
podłogi
11. Korytarz
5,50
5,50
12. Pokój
13,60
19,20
13. Pokój
15,90
21,60
14. Pokój
13,10
17,90
15. Łazienka
6,30
7,80
Razem
54,40
72

Pow. użytkowa

268,40 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,50 m

Powierzchnia zabudowy

395,60 m²

Min. szer. i dł. działki

31,2 x 17,30 m

ikona Pobierz i drukuj

Czapla bez wiaty bliźniak [B-BL] - WRF1260

ikona 268,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 79,70 m²

Projekt domu Czapla bez wiaty bliźniak [B-BL] - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

5
2. Hall
5,60
3. Kuchnia
7,60
4. Pokój dzienny
33,20
5. Pokój
16,80
6. Korytarz
1,60
7. Łazienka
5,10
8. Schody
4,80
Razem
79,70
79,70

Poddasze - 54,40 m²

Projekt domu Czapla bez wiaty bliźniak [B-BL] - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
11. Korytarz
5,50
5,50
12. Pokój
13,60
19,20
13. Pokój
15,90
21,60
14. Pokój
13,10
17,90
15. Łazienka
6,30
7,80
Razem
54,40
72

Podobne projekty (56)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1603 LKP1089
LK&1603
Dodano!
Dodano!
321,31 m²
4
4
3

26 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1578 LKP1100
LK&1578
Dodano!
Dodano!
274,80 m²
5
4
2

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1579 LKP1097
LK&1579
Dodano!
Dodano!
292,45 m²
5
3
2

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1631 LKP1086
LK&1631
Dodano!
Dodano!
317,91 m²
5
4
1

15 360 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1643 LKP1083
LK&1643
Dodano!
Dodano!
248,43 m²
4
3
3

12 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 194 ABP1011
Planujdom 194
Dodano!
Dodano!
223,75 m²
5
3
2

5 620 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom Harmonia POZ1003
Dom Harmonia
Dodano!
Dodano!
321,17 m²
4
3
3

27 500 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 173 ABP1023
Planujdom 173
Dodano!
Dodano!
223,13 m²
4
3
2

3 360 zł

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

268,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

395,60 m²

Powierzchnia dachu

342 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

31,20 m

Min. długość działki
Tooltip

17,30 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm. Ściany wewnętrzne: porotherm/cegła dziurawka. Rodzaj stropu: teriva. Elewacje: tynk strukturalny. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Czapla bez wiaty bliźniak [B-BL]

Budynek Czapla bez wiaty bliźniak [B-BL] został stworzony na wzór znanego projektu Czapla z garażem 1-st. [A1]. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię, Jednak nie posiada garażu. Projekt domu Czapla bez wiaty bliźniak [B-BL] to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, przez co jest tani w budowie. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie bliźniaczej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Czapla bez wiaty bliźniak [B-BL] to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.