Sprawdź

Projekt domu Antek (1751) KRD3106

4
2. Korytarz
4,60
3. Kuchnia
6,50
4. Pokój dzienny + jadalnia
20,70
5. Łazienka
6,30
6. Pokój
11,40
7. Pokój
10,30
8. Kotłownia
4,10
Razem
67,90
67,90

Pow. użytkowa

63,60 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,40 m

Powierzchnia zabudowy

88,70 m²

Min. szer. i dł. działki

17,8 x 16,40 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

171 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Antek (1751) - KRD3106

ikona 63,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

Promocja

od 18.05.2026 do 21.05.2026

0dni

00 00 00

3 190 zł

3 540 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 18.05.2026 do 18.05.2026

3 190 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 67,90 m²

Projekt domu Antek (1751) - rzut parteru, dom liczy 2 pokoje, 1 łazienki i wc

4
2. Korytarz
4,60
3. Kuchnia
6,50
4. Pokój dzienny + jadalnia
20,70
5. Łazienka
6,30
6. Pokój
11,40
7. Pokój
10,30
8. Kotłownia
4,10
Razem
67,90
67,90

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Warianty projektu (2)

PROMOCJA
Projekt domu Antek Meta (1900)
Antek Meta (1900)
Dodano!
Dodano!
69,10 m²
2
1
0

3 090 zł

3 540 zł

Tooltip

Cena regularna

3 190 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Antek Alfa (1906)
Antek Alfa (1906)
Dodano!
Dodano!
69,10 m²
2
1
0

3 090 zł

3 540 zł

Tooltip

Cena regularna

3 190 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (133)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom w Zaciszu WBF1000
Dom w Zaciszu
Dodano!
Dodano!
65,39 m²
2
1
0

2 999 zł

3 399 zł

Tooltip

Cena regularna

2 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mirabelka 2 WOF1200
Mirabelka 2
Dodano!
Dodano!
58,44 m²
2
1
0

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Oban III LMB96b WRB1624
Oban III LMB96b
Dodano!
Dodano!
68,15 m²
2
1
0

3 990 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 179 ABP1019
Planujdom 179
Dodano!
Dodano!
67,04 m²
2
1
0

3 480 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kasia WAH2008
Kasia
Dodano!
Dodano!
63,70 m²
2
2
0

4 392 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 392 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Nektarynka WOF1201
Nektarynka
Dodano!
Dodano!
57,74 m²
2
1
0

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mirabelka 3 WOF1208
Mirabelka 3
Dodano!
Dodano!
66,63 m²
2
1
0

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tebe 7 WOE1187
Tebe 7
Dodano!
Dodano!
60 m²
2
1
0

3 499 zł

3 599 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

171 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

35 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

111 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

25 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: Archeton

63,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

88,70 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

109,20 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

67,70 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

423,70 m³

Powierzchnia dachu

146 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,40 m

Szerokość elewacji

10,80 m

Długość elewacji

8,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,80 m

Min. długość działki
Tooltip

16,40 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

69,11 kWh/(m²rok)

Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

KONSTRUKCJA DACHU prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska. Strop: dolny pas wiązarów MITEK. Typ schodów: brak. Typ ogrzewania: brak danych KOCIOŁ gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 222-W. Wentylacja: grawitacyjna. Izolacja termiczna ścian zewnętrznych: alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal. Ściany zewnętrzne: 25 cm ceramika Leier. Ściany wewnętrzne: 25 cm ceramika Leier. Ściany wewnętrzne działowe: 11 cm ceramika Leier. Wentylacja: grawitacyjna.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-1 HDH1004
64,87 m²
2
Stan deweloperski brutto
540 864 zł 8 338 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 50 HHT1010
61,13 m²
1
Stan deweloperski brutto
324 700 zł 5 346 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-2 HDH1005
66,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
557 820 zł 8 397 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 50 HHT1005
67,67 m²
3
Stan deweloperski brutto
385 800 zł 5 701 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Zen Smart 50 HHT1036
58,79 m²
3
Stan deweloperski brutto
350 201 zł 5 957 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Vista Smart 80 HHT1022
69,20 m²
3
Stan deweloperski brutto
390 830 zł 5 648 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Edge Smart 90 HHT1025
71,68 m²
3
Stan deweloperski brutto
452 995 zł 6 320 zł/m²

Opis projektu domu
Antek (1751)

Dom parterowy o powierzchni ok. 60m2 to propozycja na letnisko lub bardziej komfortowa opcja alternatywna dla najskromniejszego lokum w budynku wielorodzinnym. Przy tak niewielkich rozmiarach inwestycji, najmniejsza różnica w przyporządkowaniu funkcji każdemu skrawkowi domu ma ogromne znaczenie. Stad bogaty wybór zbliżonych rozwiązań tej kategorii wielkości w ofercie Archetonu. Projekt domu Antek, tak jak Nugat, Czyżyk czy Modrzyk ma pokój dzienny z kominkiem i dwie sypialnie oraz wygodną sień z głęboką szafą. Postawiono w nim jednak na większą niż w Nugacie łazienkę i mniejsze niż w Modrzyku pomieszczenie gospodarcze. Wszystko zamknięte zostało podobnie, w niewielkiej, energooszczędnej bryle z najprostszym dwuspadowym dachem, choć na planie bardziej wydłużonego, niż w Czyżyku, prostokąta. Zręczną bryłę urozmaica frontowa wnęka, zamiast daszku nad wejściem, jak w pozostałych domach. Projekt domu Antek to mały budynek o neutralnej architekturze. Powinien zmieścić się na niewielkiej parceli, a przy tym łatwo poddawać się różnorodnym stylizacjom wykończeniowym.

Społeczność projektu domu
Antek (1751) w budowie