Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności

💎 Oszczędzaj nawet 30% na budowie domu!

Koniec oferty za:

00godz.

00min.

00sek.

Sprawdź

Projekty domów - szukasz wymarzonego?

Zadzwoń! 71 715 20 60 (pon.-pt. 8-21, sob. 9-17) lub

Tynk gipsowy czy cementowo-wapienny? Teraz nie musisz wybierać!

Tynk gipsowy czy cementowo-wapienny? Teraz nie musisz wybierać!

Tynk gipsowy czy cementowo-wapienny? Przed taką, wbrew pozorom, niełatwą decyzją prędzej czy później stanie każda osoba budująca dom. Nie musisz jednak wybierać między gipsem a cementem! Możesz skorzystać z tynku hybrydowego Dolina Nidy, pierwszego i jedynego na rynku produktu tej marki. Dowiedz się o nim więcej!

Kiedy decydujemy się na konkretnego producenta, materiał oraz cały system produktów komplementarnych, bierzemy pod uwagę nie tylko względy estetyczne. Ważne jest także to, żeby były one dopasowane do wymagań eksploatacyjnych stawianych przez tynkowane pomieszczenia.

Dotychczas trzeba było wybierać między dwoma rodzajami tynków: gipsowym i cementowo-wapiennym. Oba rodzaje tynków mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Istniało także przekonanie, że gips i cement w budownictwie można stosować wyłącznie oddzielnie. Postrzeganie to zmienia nowy, pierwszy i jedyny na rynku produkt marki Dolina Nidy: tynk hybrydowy.