Setki projektów w NAJLEPSZYCH cenach!

Koniec oferty za:

00godz.

00min.

00sek.

Sprawdź

Projekty domów - szukasz wymarzonego?

Zadzwoń! 71 715 20 60 (pon.-pt. 8-21, sob. 9-17) lub

Lodówka Haier najlepszą gwarancją smaku i świeżości

Lodówka Haier najlepszą gwarancją smaku i świeżości

Niezależnie od tego, czy jesteś weganinem, czy miłośnikiem surowej, suszonej szynki na pewno wysoko cenisz sobie przyjemność, jakiej dostarcza jedzenie. Jak zadbać o to by przechowywane w lodówce produkty możliwie najdłużej zachowały swój smak? Jak sprawić, by ich aromaty nie przenikały się nawzajem? Jak pogodzić często sprzeczne upodobania domowników?

Odpowiedź na wszystkie te potrzeby i rozwiązanie niemal wszystkich problemów stanowi najnowsza lodówka firmy Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB. Ta nowoczesna chłodziarka, dzięki innowacyjnym, często unikalnym na rynku rozwiązaniom i systemom sprawia, że dłużej możemy w pełni cieszyć się smakiem naszego jedzenia i nie tylko jedzenia.

Absolute Ice to zawsze smaczna woda i krystalicznie czysty lód

Pierwszym rzucającym się w oczy udogodnieniem jest Absolute Ice, czyli wbudowana w drzwi kostkarka do lodu, wyposażona we własny, odrębny system chłodzenia i całkowicie niezależna od chłodziarki i zamrażarki. Gwarantuje to, że twoja woda i lód  zawsze będą wolne od niepożądanych zapachów, które mogłyby przeniknąć z innych stref lodówki. 

Dzięki Absolute Ice lód jest zawsze krystalicznie czysty, a ty za każdym razem możesz cieszyć się chłodnym orzeźwieniem i niczym niezmąconym aromatem wszystkich napojów i drinków.

Chłodna źródlana woda na wyciągnięcie ręki

Trudno nie docenić możliwości łatwego skorzystania z czystej, przyjemnie schłodzonej i przefiltrowanej wody. W lodówce Haier  Multidoor 7 HCR7918EIMB jest ona dostępna w zasięgu ręki. Wszystko to dzięki wyposażeniu lodówki w wygodny dozownik. Dzięki niemu możemy całkowicie zrezygnować z zakupu wody w plastikowych butelkach, jednocześnie oszczędzając i dbając o ekologiczne podejście do środowiska.

To jeszcze jeden powód, by korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają nam życie na co dzień i jednocześnie pozwalają być eko.

System Fresh Techs® sprawi, że wszystkie produkty pozostają dłużej świeże

Niezależnie od tego, czy jest się miłośnikiem świeżych warzyw, owoców, czy wysokiej jakości wędlin i sera, zachowanie ich świeżości i smaku jest podstawowym zadaniem każdej lodówki. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom inżynierowie z firmy Haier opracowali system Fresher Techs®. To unikalna, innowacyjna technologia będąca owocem wielu lat doświadczeń i zgromadzonej przez firmę wiedzy.  

Po to by żywność jak najdłużej nie traciła swoich wartości odżywczych, lodówka została wyposażona w system poziomego przepływu powietrza. Stanowią go dysze chłodnego nawiewu, które znajdują się na każdej półce. To zaawansowane rozwiązanie znacznie ułatwia utrzymanie jednolitej temperatury w całej chłodziarce i stanowi gwarancję, że przechowywane produkty będą dłużej cieszyć nasze podniebienie. 

lodówka firmy Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB

My Zone Plus utrzyma żywność w idealnej temperaturze

Różne rodzaje żywności wymagają  różnych temperatur przechowywania. W sprostaniu temu zadaniu pomaga zaawansowana technologicznie szuflada My Zone Plus.  W zależności od naszych aktualnych potrzeb możemy ustawić temperaturę w szufladzie w zakresie od -1°C do +3°C. To ważne, ponieważ przedział od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C to najlepsza temperatura dla owoców.

Humidity Zone zadba o twoje ulubione owoce i warzywa

Jeśli dbałość o właściwą temperaturę to dla Ciebie zbyt mało, to do praktycznych rozwiązań dołącza tutaj szuflada Humidity Zone. Dzięki kontroli wilgotności pozwala zachować świeżą żywność nawet dwa razy dłużej. Dzieje się tak za sprawą innowacyjnej technologii HCS (Humidity Control System).

Jej głównym elementem jest membrana z włókien roślinnych, utrzymująca wilgotność na poziomie 90% i automatycznie ją regulująca. Dzięki temu unikniemy niepożądanej kondensacji wody wewnątrz szuflady. W połączeniu ze wspomnianą wcześniej cyrkulacją chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia to, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze.

System antybakteryjny ABT® Pro zapewnia najwyższe bezpieczeństwo żywności

Zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa żywności, a co za tym idzie również jej konsumentów, służy innowacyjna technologia ABT® Pro. To unikalne, jedyne na rynku rozwiązanie zastosowane w omawianej lodówce Haier. System ten usuwa 99,99% bakterii nie tylko w chłodziarce, ale także w zamrażarce. Skutecznie zapobiega to tworzeniu się pleśni i eliminuje ewentualne nieprzyjemne zapachy.

Co ciekawe, podczas pracy układu chłodzenia technologia ABT® Pro rozkłada bakterie i cząstki zapachów na dwutlenek węgla i wodę, nie tworząc przy tym żadnych dodatkowych zanieczyszczeń!

Lodówka stworzona z myślą o komforcie użytkowników

Bezpieczeństwo i konserwacja żywności to jedno, ale równie ważnym aspektem jest komfort użytkowania na co dzień. Łatwość wyszukiwania produktów w lodówce Haier  Multidoor 7 HCR7918EIMB zapewnia system Day Light. Tylna ściana chłodziarki pokryta jest oświetleniem LED, co zapewnia świetną widoczność wszystkich produktów, niezależnie od tego, jak bardzo pełne jest jej wnętrze.

Dzięki Day Light na pewno bez problemu uda się znaleźć nawet przysłowiowy keczup, który ukrył się gdzieś w jej zakamarkach. Projektując ten system, pomyślano też o nocnych markach, lubiących późne wizyty w kuchni. Stopniowy wzrost natężenia światła po otwarciu drzwi również im zapewni wygodne i przyjemne korzystanie z zalet urządzenia.

Lodówka, która dopasuje się do naszych potrzeb

Nasze zakupy, a co za tym idzie, potrzeby dotyczące miejsca niezbędnego do przechowywania żywności zmieniają się w zależności od pór roku. Zwykle wiosną i latem pojawia się w lodówce zdecydowanie więcej świeżych warzyw i owoców, a zimą więcej mrożonek. 

System Switch Zone pozwala nam swobodnie decydować, czy wolimy z części wnętrza naszego urządzenia korzystać jako lodówki, czy może zamrażarki. Dzięki strefie Switch Zone, która znajduje się w prawych dolnych drzwiach zamrażarki, masz możliwość swobodnego wyboru pomiędzy chłodzeniem a zamrażaniem w tym samym obszarze lodówki.

Można to zrobić w prosty sposób, za pomocą cyfrowego wyświetlacza, który znajduje się na jej drzwiach. Pozwala on na ustawienie temperatury w zakresie od -18°C do +5°C, w zależności od tego, czy w danym momencie potrzebna jest nam większa przestrzeń do zamrażania, czy do chłodzenia żywności.

Total No Frost - nigdy więcej problemów z odszranianiem lodówki   

Jednym z bardziej nielubianych zadań jest rozmrażanie lodówki. Jest to zwykle niewygodne, czasochłonne i skomplikowane organizacyjnie. Gdzieś przecież trzeba przełożyć produkty z zamrażalnika. Wszystkie te problemy rozwiązuje innowacyjna technologia Haier Total No Frost, która po prostu nie dopuszcza do powstawania szronu w chłodziarko-zamrażarce, jednocześnie zapobiegając mieszaniu się zapachów przechowywanych produktów spożywczych.

Starannie zaprojektowana osłona uniemożliwia przedostawanie się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co skutecznie chroni zamrożoną żywność i zapobiega niepotrzebnym stratom energii.

wnętrze lodówki Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB

Technologia zapewnia niezawodność sprzętu i niski poziom hałasu

Sercem każdej lodówki jest kompresor. Odpowiada on nie tylko za możliwie długi okres korzystania z lodówki, ale również, za sprawą ewentualnego hałasu i drgań za komfort jej użytkowania. Wiodące na rynku innowacyjne rozwiązania sprężarek marki Haier pozwalają na znaczącą redukcję drgań podczas działania chłodziarko-zamrażarki.

Najnowocześniejsze technologie w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem Haier sprawiają, że urządzenie pracuje nie tylko ciszej, ale i wydajniej. Co więcej, przy zakupie zyskujemy 15 lat gwarancji na kompresor Dual Inverter, jedynym warunkiem jest rejestracja sprzętu na wskazanej stronie. 

Nowoczesne lodówki są skomplikowanymi, wielozadaniowymi urządzeniami, które niczym dobry szef kuchni dbają o jakość, świeżość, smak i bezpieczeństwo przechowywanej w domu żywności. Wszystko  to dla naszej wygody i zdrowia, po to, abyśmy mogli cieszyć się jak najdłużej z naszych ulubionych produktów.  

Bardzo często smak przygotowywanych potraw zależy głównie od jakości i świeżości użytych składników. Czasem nawet pozornie proste kombinacje stanowią wielką przyjemność dla podniebienia właśnie dzięki właściwemu doborowi i użyciu tylko tych najlepszych. Dzięki chłodziarce Haier  Multidoor 7 HCR7918EIMB dużo łatwiej odnajdziemy te subtelne przyjemności w naszym codziennym życiu.

Artykuł sponsorowany.

Autor artykułu

Nowości w tej kategorii

Sponsorowane
bateria kuchenna podgrzewająca wodę
20.06.2024 r. Artykuł partnerski

Jaką baterię kuchenną wybrać, aby podgrzewała wodę?

Ciepła woda w kuchni jest niezbędna nie tylko na co dzień, podczas korzystania w warunkach domowych. Przy standardowo proj...

Sponsorowane
industrialne panele winylowe
19.06.2024 r. Artykuł partnerski

Amaron Forma – industrialne panele winylowe

Amaron Forma to nowa kolekcja paneli winylowych od europejskiej marki Arbiton. To prawdziwy przełom w designie oraz techno...

Sponsorowane
falownik hybrydowy solis columbus na tle instalacji fotowoltaicznej
17.06.2024 r. Artykuł partnerski

Falownik sieciowy vs. hybrydowy. Różnice i wybór optymalnego rozwiązania dla Twojego domu

Panele to nie jedyne elementy instalacji fotowoltaicznej, nad których wyborem...

Sponsorowane
nowoczesny dom jednorodzinny willa w stylu amerykańskim
11.06.2024 r. Artykuł partnerski

Jak oszczędzać, budując dom? Zobacz, co robić w 2024 roku

Budowa domu to spełnienie marzeń, a jednocześnie również ogromna inwestycja — często nawet kilku milionów złotych. W związ...

Sponsorowane
bateria kuchenna podgrzewająca wodę
20.06.2024 r. Artykuł partnerski

Jaką baterię kuchenną wybrać, aby podgrzewała wodę?

Ciepła woda w kuchni jest niezbędna nie tylko na co dzień, podczas korzystania w warunkach domowych. Przy standardowo proj...

Sponsorowane
industrialne panele winylowe
19.06.2024 r. Artykuł partnerski

Amaron Forma – industrialne panele winylowe

Amaron Forma to nowa kolekcja paneli winylowych od europejskiej marki Arbiton. To prawdziwy przełom w designie oraz techno...

Sponsorowane
falownik hybrydowy solis columbus na tle instalacji fotowoltaicznej
17.06.2024 r. Artykuł partnerski

Falownik sieciowy vs. hybrydowy. Różnice i wybór optymalnego rozwiązania dla Twojego domu

Panele to nie jedyne elementy instalacji fotowoltaicznej, nad których wyborem...

Sponsorowane
nowoczesny dom jednorodzinny willa w stylu amerykańskim
11.06.2024 r. Artykuł partnerski

Jak oszczędzać, budując dom? Zobacz, co robić w 2024 roku

Budowa domu to spełnienie marzeń, a jednocześnie również ogromna inwestycja — często nawet kilku milionów złotych. W związ...

REKLAMA
Zamknij