Dom Maja II w budowie BSB1092

Maja II

21
14
11

11

Budujący 13

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z projektem Maja II

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ostatnia aktywność

  1   4 listopada 2019

  1   4 listopada 2019

  0   4 listopada 2019

  0   4 listopada 2019

4 listopada 2019

My u siebie na parterze połączyliśmy wc z łazienką, zrezygnowaliśmy z wejścia do kuchni od str korytarza - więcej miejsca na szafki kuchenne (pełna ściana). Na górze podnieśliśmy ścianki kolankowe o jeden pustak, zmniejszyliśmy łazienkę i przestrzeń nad kuchnią wykorzystaliśmy jako schowek 😃

0

  0   ·  4 listopada 2019

Dodatkowo zrezygnowaliśmy z kominka na zewnątrz, a ogrzewanie zamieniliśmy na pompę ciepła. Nad salonem zrobiliśmy balkon-czytelnię, co nie zabiera przestrzeni, a daje dodatkowe miejsce. Dzięki zmianom w kuchni na korytarzu powstało miejsce na przestronną szafę 260x260.

  1   24 października 2019

  1   24 października 2019

24 października 2019

My w swoim projekcie zamieniliśmy na poddaszu łazienkę z pokojem. Przez co pokój przylegający do łazienki jest większy. Przenieśliśmy też drzwi wejściowe z boku na front bo akurat nam tak pasuje.

0

21 października 2019

Witam wszystkich budujących lub myślących o budowie domu na podstawie projektu Maja II. Od kilku miesięcy planujemy wnętrze naszej Maji II, czytamy blogi, posty, wyszukujemy zdjęć z budowy. Planujemy rozpoczęcie prac za kilkanaście miesięcy nanosząc cały czas zmiany o których piszecie. Uwagi Jaśbudowniczy bardzo się przydały i pokryły z kilkoma naszymi pomysłami (z góry dzięki za super wpis). Widzimy że budujących przybywa a my niedługo mamy zamiar dołączyć do Waszego grona. Podsyłajcie foty, uwagi, pomysły które warto wprowadzić w plan budowy. Pozdrawiamy z Zielonej Góry/k Łodzi.

1

podoba się to.

  1   6 października 2019

zadał(a) pytanie.

Maja II

Witam, jakie są rzeczywiste koszty budowy domu do stanu sso, ssz, pod klucz najlepiej koszta z 2019 roku? Czy ktoś zmieniał nachylenie dachu np na 40-45?Czyduje ktoś dom w Małopolsce lub bliskich województwach?

0

zadał(a) pytanie.

Zastanawiam się nad wyborem tego projektu

Zastanawiam się nad wyborem tego projektu, ale kuchnia wydaje się mało ustawna czy ktoś z Was mógłby podrzucić zdjęcia lub wizualizacje urządzenia waszych kuchni. Z góry dziekuję 😃

0

  0   30 listopada 2018

  1   30 listopada 2018

  0   30 listopada 2018

zadał(a) pytanie.

Maja II pytanie do osób które budowały ten dom

Jakie zmiany dokonywaliście, jakie problemy napotkaliście , na co zwrócić uwage.Czym ogrzewacie jakie schody lane czy drewniane, co z oknem na poddasze tym duzym trójkątnym czy ktoś je zmieniał na inne jak tak to jakie.Co  z tarasem poszerzaliście go czy nie?

0

  0   ·  12 listopada 2017

W tym roku zakończyliśmy budowę stanu surowego. Zrezygnowaliśmy z otwartej przestrzeni nad salonem dzięki czemu powstała bardzo obszerna sypialnia na poddaszu. Jeśli ktoś jest zwolennikiem kominka na tarasie,to radzę dobrze go rozplanować przed przystąpieniem do jego budowy i powiększyć stopę w ławie pod ten komin gdyż projekt niczego w tym temacie nie precyzuje.. Warto też zwrócić uwagę na rozmieszczenie okien dachowych w pokojach i łazience. wg projektu są źle rozplanowane. w dużym pokoju na poddaszu są zbyt blisko ścian w końcach pokoju, natomiast w łazience zbyt blisko komina. Ja przeniosłem je w następne pole między krokwiami przez co poprawił się wygląd tak wewnątrz jak i z zewnątrz oraz było więcej miejsca do obróbki komina. Jeśli chodzi o to samo okno w łazience to projekt przewiduje okno drewniane {wyszło dopiero w trakcie budowy} musiałem je oddać co opóźniło budowę o 3 tygodnie gdyż czekałem na dostawę takiego okna plastikowego. W małym pokoju na poddaszu zrezygnowałem z jednego okna i przeniosłem je do pokoju który powstał nad salonem.Je śli chodzi o okno trójkątne to zostawiłem takie jak w projekcie. Zamówiliśmy okno dzielone na dwie części gdzie jedna jest otwierana i uchylna. Schody w środku są betonowe monolityczne, delikatnie powiększyliśmy kuchnię kosztem korytarza a na poddaszu zmniejszyła się łazienka gdyż musiało powstać wejście do dodatkowej sypialni. Ogrzewanie będzie gazowe {gaz ziemny} oraz kominek będzie wyposażony w płaszcz wodny i wpięty w układ C.O i C.W.U Jeśli chodzi o taras to sprawa późniejsza jeszcze mam wiele koncepcji.

  0   ·  13 listopada 2017

Super, dziekuję za odpowiedź obszerną. Jeśli można wiedzieć gdzie ten dom stoi bo na żywo Maji II nie widziałem nigdy. Ja jestem z okolic Krosna w Podkarpackiem. Aha mój numer tel 669 640 614 (jakby co to oddzwonie). Super by było gdybym mógł dostać jakieś zdjęcia na maila: arteknowak@o2.pl 

zadał(a) pytanie.

szukam kontaktu z kimś kto buduje ten dom w Podkarpackiem ale nie tylko.chce zapytać czy coś zmieniał np szerokość tarasu okna itp

0

  0   ·  25 października 2017

Dzień dobry, zachęcam do skorzystania z zakładki Mapa Budowy https://www.extradom.pl/budowy. Znajdziesz na niej wszystkie lokalizacje realizacji projektu Maja II BSB1092. Pozdrawiam

  0   ·  21 stycznia 2018

WItam. zmienialiśmy długość tarasu ,wydłużaliśmy dom o 1m , okno tarasowe mamy 360cm- nie pamiętam jakie było w pierwotnym projekcie.

zadał(a) pytanie.

Witam. Chciał bym otrzymać szczegółowe dane co do tego projektu dotyczące kosztorysu i zestawienia materiałów i oczywiście rysunki. e-mail:pikus14111986@tlen.pl

0

  0   ·  30 sierpnia 2017

Dzień dobry, materiały do projektu zostaną przesłane mailowo. Pozdrawiam

10 maja 2017

Witam Jestem zainteresowany projektem.Proszę o przesłanie kosztorysu,szczegółowych rysunków oraz zestawienia materiałów na adres jarekkucinski1@gmail.com  Dziękuję:)

0

  0   ·  11 maja 2017

Dzień dobry, w najbliższym czasie materiały zostaną przesłane na wskazany adres e-mail. Pozdrawiam serdecznie

opublikował(a) plik.

1 listopada 2015

1

podoba się to.

  0   ·  11 listopada 2015

Witam, jaką macie Państwo firme i kolor dachówki ?  Pozdrawiam i z góry dziękuję za informację 😃

  0   ·  12 listopada 2016

Dzień dobry! również mam zamiar budować po zimie Maję II, wersję z dwoma miejscami parkingowymi w garażu. Czy mógłbym prosić nr tel jeśli ktoś już wybudował. lub jest w trakcie budowy tego domu? mam kilka pytań technicznych. Mój nr 575569367. Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam!

24 czerwca 2015

MAJA II LUB KORALGOL II N

HEJ!

CZY KTOŚ BUDUJE: MAJA II LUB KORALGOL II N I DYSPONUJE ZDJĘCIAMI?

0

5 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  1 listopada 2015

ja buduje Maje 2 :D

  0   ·  1 listopada 2015

  0   ·  12 listopada 2016

Dzień dobry! również mam zamiar budować po zimie Maję II, wersję z dwoma miejscami parkingowymi w garażu. Czy mógłbym prosić nr tel jeśli ktoś już wybudował. lub jest w trakcie budowy tego domu? mam kilka pytań technicznych. Mój nr 575569367. Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam!