Projekt domu Zośka BSA1215

Cena projektu: 3 100 zł 2 750 zł Oszczędzasz 350 złOferta ważna do 31 maja 2020 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
114,8 m²
Min. szer. działki
20,75 m
Wysokość budynku
6,67 m
Pow. zabudowy
152,06 m²
Kubatura
674,09 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
224 m²
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu Zośka zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem namiotowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Zośka to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Dzięki otwartej kuchni podczas przygotowywania posiłków mamy kontakt z domownikami przebywającymi w salonie, co sprzyja integracji rodziny. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Oprócz funkcjonalnej łazienki w domu znajduje się jeszcze osobna toaleta, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Lepszą organizację przestrzeni zapewnia przewidziana w domu garderoba. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Zośka zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Zośka - Rzut parteru

1 wiatrołap
1,78 m²
2 korytarz
11,02 m²
3 wc
1,79 m²
4 spiżarnia
1,95 m²
5 kuchnia + jadalnia
20,26 m²
6 pokój dzienny
32,81 m²
7 garderoba
3,97 m²
8 pokój
10,49 m²
9 pokój
13,98 m²
10 łazienka
5,85 m²
11 pokój
10,9 m²
razem
114,8 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Zośka na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Zośka
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

173 048 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 25°. Stropy: gęstożebrowe TERIVA. Ściany: 2-warstwowe - POROTHERM 38 cm + styropian. Ogrzewanie: gazowe.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: DOMY w Stylu

Opinie mieszkańców domu Zośka

Zdjęcie profilowe paulos907
paulos907

Od samego początku szukałem parterówki o powierzchni nie większej niż 120m 2 . Dlatego między innymi wybrałem projekt domu Zośka BSA1215. Poza tym, jako absolwentowi technikum budowlanego spodobał mi się układ pomieszczeń w domu - część dzienna jest bardzo dobrze oddzielona od nocnej. Wygląd zewnętrzny domu na wizualizacjach także zrobił na mnie pozytywne wrażenie.

Z racji tego, że nie miałem możliwości podłączenia gazu, musiałem znaleźć miejsce na kotłownię. I tak, łącząc ze sobą spiżarnię i ubikację zyskałem pomieszczenie, które się dało w ten sposób zaadaptować. Opalam dom drewnem i przy standardowym ociepleniu budynku rocznie wydaję około 1000 złotych na ogrzewanie. Chyba każdy chciałby ponosić tylko takie koszty.

Poza wspomnianą zmianą zmieniła się już tylko szerokość okien od strony kuchni i salonu (zamiast 90cm jest150cm) i minimalnie konstrukcja tarasu. Układ pomieszczeń w domu Zośka BSA1215 to na pewno jego zaleta. Projektant wszystko dobrze przemyślał. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest półotwarta kuchnia z jadalnią na salon - jakoś to wszystko ze sobą współgra. Ja na obecną chwilę nic bym w nim nie zmieniał. Wnętrze jest też pięknie doświetlone - wejście mam ustawione od wschodu, więc w zasadzie część dzienna jest cały dzień jasna, a sypialnie tak bardzo się nie nagrzewają.

Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego Zośka BSA1215. Miałem całkiem niezłą ekipę i budowa przebiegała raczej bez większych problemów; także projekt nie zawierał żadnych błędów. Cały czas polecam ten projekt znajomym, bo uważam, że jest zwyczajnie dobry. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Zośka

  – 0 głosów

Projekt domu Zośka należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Zośka

Projekt domu Zośka 2 -350

Zośka 2

114,68 m²

Projekt domu Zośka 4 -350

Zośka 4

147,48 m²

Projekt domu Zośka 3 -350

Zośka 3

121,4 m²

Projekty podobne do Zośka BSA1215

Projekt domu Tryton 5 -200

Tryton 5

103,66 m²

Projekt domu Irysek 4 -310 3D

Irysek 4

116,67 m²

Projekt domu Fabia

Fabia

109,8 m²

Projekt domu Szafran PS (paliwo stałe) -300

Projekt domu Imbir 2 -300

Imbir 2

112,78 m²

Projekt domu Florenc -400

Florenc

124,32 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych