👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Zosia (736) KRD2296

podłogi
1. Pokój dzienny
25,30
2. Kuchnia + jadalnia
18,90
3. Pokój
12,60
4. Hall
9,80
5. Kotłownia
6,60
6. Wiatrołap
5,80
7. Łazienka
4,70
8. Korytarz
3,10
9. Schody
3,10
10. Wc
2,40
Razem
92,30
92,30

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
11,90
21,70
2. Pokój
11,60
21,40
3. Pokój
9,20
17,90
4. Pokój
6,80
15
5. Łazienka
6
6
6. Korytarz
5
5
7. Pomieszczenie gospodarcze
3,20
3,20
8. Schody
3,10
3,10
Razem
56,80
93,30

Pow. użytkowa

127,50 m²

Kąt dachu

38°

Wysokość budynku

7,90 m

Powierzchnia zabudowy

117,50 m²

Min. szer. i dł. działki

20,6 x 18,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Zosia (736) - KRD2296

ikona 127,50 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 92,30 m²

Projekt domu Zosia (736) - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
25,30
2. Kuchnia + jadalnia
18,90
3. Pokój
12,60
4. Hall
9,80
5. Kotłownia
6,60
6. Wiatrołap
5,80
7. Łazienka
4,70
8. Korytarz
3,10
9. Schody
3,10
10. Wc
2,40
Razem
92,30
92,30

Poddasze - 56,80 m²

Projekt domu Zosia (736) - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
11,90
21,70
2. Pokój
11,60
21,40
3. Pokój
9,20
17,90
4. Pokój
6,80
15
5. Łazienka
6
6
6. Korytarz
5
5
7. Pomieszczenie gospodarcze
3,20
3,20
8. Schody
3,10
3,10
Razem
56,80
93,30

Podobne projekty (2035)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Tamarillo 7 WOF1181
Tamarillo 7
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
1

4 099 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Surażkowo 4 BSE1288
Surażkowo 4
Dodano!
Dodano!
126,89 m²
4
2
0

5 500 zł

Zdjęcie 1 projektu Surażkowo 3 BSE1281
Surażkowo 3
Dodano!
Dodano!
119,56 m²
4
2
0

5 200 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 14 K2 KRK1522
Dom przy Cyprysowej 14 K2
Dodano!
Dodano!
125,87 m²
4
2
1

4 290 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Anatol (1632) KRD2777
Anatol (1632)
Dodano!
Dodano!
119,10 m²
5
2
1

4 090 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 040 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Surażkowo 2 BSE1276
Surażkowo 2
Dodano!
Dodano!
119,56 m²
4
2
0

5 200 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Trypolis 10 SLN2861
Trypolis 10
Dodano!
Dodano!
119,17 m²
4
2
1

3 999 zł

Zdjęcie 1 projektu Domidea 58 dG w2 WAC1042
Domidea 58 dG w2
Dodano!
Dodano!
119,63 m²
5
2
1

6 150 zł

Autor: Archeton

127,50 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,90 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

117,50 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

265,30 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

185,60 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

715,90 m³

Powierzchnia dachu

204,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

38°

Wysokość budynku
Tooltip

7,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,60 m

Min. długość działki
Tooltip

18,60 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

79,17 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – keramzyt. Ściany zewnętrzne: pustaki keramzytowe + wełna mineralna. Ściany wewnętrzne: pustaki keramzytowe. Strop: gęstożebrowy. Konstrukcja dachu: drewniana, płatwiowo-kleszczowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: na zamówienie. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Elewacja: tynk mineralno - polimerowy.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²

Opis projektu domu
Zosia (736)

Projekt domu Zosia - murowana – keramzyt to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, przez co jest tani w budowie. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem kopertowym, który świetnie się prezentuje. Projekt Zosia - murowana – keramzyt to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.