JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu Zoja Lux Eko (1398) KRD2556

1. Wiatrołap
3,30
2. Korytarz
2
3. Spiżarnia
1,40
4. Kuchnia
7,40
5. Pokój dzienny
24,90
6. Pokój
12,60
7. Korytarz
2,40
8. Pomieszczenie gospodarcze
2,80
9. Łazienka
6,80
10. Kotłownia
6,30
11. Schody
3,10
12. Garaż jednostanowiskowy
17,40
Razem
90,40
90,40

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
4,10
4,10
2. Pokój
13,40
17,40
3. Pokój
10,90
12,40
4. Pokój
17,70
18,70
5. Łazienka
5,30
6,20
6. Łazienka
8,20
9,70
7. Pokój
12,30
16,30
8. Schody
3,10
3,10
Razem
75
87,90

Pow. użytkowa

130,80 m²

Kąt dachu

42°

Wysokość budynku

8,90 m

Powierzchnia zabudowy

119,40 m²

Min. szer. i dł. działki

21,1 x 19,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Zoja Lux Eko (1398) - KRD2556

ikona 130,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 90,40 m²

Parter projektu Zoja Lux Eko (1398)

1. Wiatrołap
3,30
2. Korytarz
2
3. Spiżarnia
1,40
4. Kuchnia
7,40
5. Pokój dzienny
24,90
6. Pokój
12,60
7. Korytarz
2,40
8. Pomieszczenie gospodarcze
2,80
9. Łazienka
6,80
10. Kotłownia
6,30
11. Schody
3,10
12. Garaż jednostanowiskowy
17,40
Razem
90,40
90,40

Poddasze - 75 m²

Poddasze projektu Zoja Lux Eko (1398)

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
4,10
4,10
2. Pokój
13,40
17,40
3. Pokój
10,90
12,40
4. Pokój
17,70
18,70
5. Łazienka
5,30
6,20
6. Łazienka
8,20
9,70
7. Pokój
12,30
16,30
8. Schody
3,10
3,10
Razem
75
87,90

Warianty projektu (12)

Projekt domu Zoja Lux Grota (1140)
Zoja Lux Grota (1140)
Dodano!
Dodano!
130,60 m²
5
3
1

5 090 zł

Projekt domu Zoja plus Lux (994)
Zoja plus Lux (994)
Dodano!
Dodano!
147,70 m²
5
3
1

5 090 zł

Projekt domu Zoja Luxor G2 (1152)
Zoja Luxor G2 (1152)
Dodano!
Dodano!
150,40 m²
5
3
2

5 090 zł

Projekt domu Zoja Karo (1019)
Zoja Karo (1019)
Dodano!
Dodano!
142,10 m²
5
3
1

4 290 zł

Projekt domu Zoja Rex (1042)
Zoja Rex (1042)
Dodano!
Dodano!
124,40 m²
5
3
1

4 890 zł

Projekt domu Zoja Hera (1183)
Zoja Hera (1183)
Dodano!
Dodano!
153 m²
5
3
1

5 090 zł

Projekt domu Zoja Ultra (1238)
Zoja Ultra (1238)
Dodano!
Dodano!
136 m²
5
3
1

4 290 zł

Projekt domu Zoja Lux Solis (1124)
Zoja Lux Solis (1124)
Dodano!
Dodano!
131,90 m²
5
3
1

4 890 zł

Projekt domu Zoja Lux (946)
Zoja Lux (946)
Dodano!
Dodano!
132,70 m²
5
3
1

4 090 zł

Projekt domu Zoja Luxor (1066)
Zoja Luxor (1066)
Dodano!
Dodano!
141,30 m²
5
3
1

4 490 zł

Projekt domu Zoja Neo (1214)
Zoja Neo (1214)
Dodano!
Dodano!
125,20 m²
5
3
1

4 890 zł

Projekt domu Zoja Lux G2 (1050)
Zoja Lux G2 (1050)
Dodano!
Dodano!
139,50 m²
5
3
2

5 090 zł

Podobne projekty (2039)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu N40-BG KKG1033
N40-BG
Dodano!
Dodano!
126,50 m²
4
1
0

5 900 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Sowa 1 bez garażu WRL1003
Sowa 1 bez garażu
Dodano!
Dodano!
139,80 m²
4
2
0

4 799 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Ptyś BSA1840
Ptyś
Dodano!
Dodano!
138,52 m²
4
2
0

5 149 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dudek 5 BSA2302
Dudek 5
Dodano!
Dodano!
138,41 m²
4
2
0

5 349 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu BW-27 wariant JGC1250
BW-27 wariant
Dodano!
Dodano!
132,90 m²
4
2
0

4 080 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu BW-27 wariant 1 JGC1241
BW-27 wariant 1
0

4 080 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Narcyz 3 WAH2028
Narcyz 3
Dodano!
Dodano!
125,59 m²
6
3
1

7 290 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dominik Rex (1686) KRD2839
Dominik Rex (1686)
Dodano!
Dodano!
123,30 m²
5
2
1

4 890 zł

Autor: Archeton

130,80 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,90 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

119,40 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

274,10 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

178 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

792 m³

Powierzchnia dachu

214,90 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

42°

Wysokość budynku
Tooltip

8,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,10 m

Min. długość działki
Tooltip

19,50 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

39,40 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: bloczki SOLBET Optimal gr. 30 cm na zaprawie cienkowarstwowej SICHER BAUTECHNIK + docieplenie wełna mineralna gr. 20 cm firmy ISOVER. Ściany wewnętrzne: bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm i 12 cm na zaprawie cienkowarstwowej. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Wentylacja: mechaniczna. Pokrycie dachu: dachówka betonowa lub ceramiczna BRAAS. Elewacja: tynk firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytka klinkierowa firmy CERRAD.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²

Opis projektu domu
Zoja Lux Eko (1398)

Projekt domu Zoja Lux Eko - murowana – beton komórkowy jest alternatywą znanego projektu Zoja - murowana – beton komórkowy. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Zoja Lux Eko - murowana – beton komórkowy to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Ciekawym elementem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Bryła budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Projekt Zoja Lux Eko - murowana – beton komórkowy to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Część nocną tworzy pięć sypialni, które dobrze sprawdzą się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.