Projekt domu Żabka WAH1558

Cena projektu: 2 890 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
79,31 m²
Min. szer. działki
18,29 m
Wysokość budynku
6,4 m
Pow. zabudowy
125,15 m²
Kubatura
429 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
168,79 m²
EUco
64,4 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
2

Opis projektu

Projekt domu Żabka to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co daje możliwość na realizację w zabudowie bliźniaczej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Żabka to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo wygodne. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Kuchnia otwarta na salon to doskonałe miejsce dla osób lubiących połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Autor projektu przewidział w nim dwie łazienki o optymalnych wymiarach. Dwie sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Żabka - Rzut parteru

1 pokój
12,47 m²
2 łazienka
6,16 m²
3 wc
1,87 m²
4 pokój
12,47 m²
5 hall
6,3 m²
6 pokój dzienny
27,85 m²
7 wiatrołap
3,72 m²
8 kotłownia
3,94 m²
9 kuchnia
8,46 m²
razem
83,24 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Żabka na działce
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
33 376 zł

stan surowy otwarty
71 716 zł

stan surowy zamknięty
15 100 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 116 905 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne - ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy. Strop - drewniany belkowy. Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: MG Projekt

Recenzje projektu Żabka

  – 0 głosów

Projekt domu Żabka należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Żabka

Projekt domu Żabka 3

Żabka 3

79,01 m²

Projekt domu Żabka 2

Żabka 2

110,81 m²

Projekty podobne do Żabka WAH1558

Projekt domu Murator C333j Miarodajny - wariant X

Projekt domu Tebe

Tebe

83,89 m²

Projekt domu Tebe paliwo stałe

Tebe paliwo stałe

83,92 m²

Projekt domu Fistaszek -200 3D

Fistaszek

81,33 m²

Projekt domu Słoneczny 2 3D

Słoneczny 2

84,68 m²

Projekt domu Royan IV DCB89c

Royan IV DCB89c

80,13 m²