Projekt domu Żabka WAH1558

Cena projektu: 2 600 zł

Przy zwrocie po 10 dniach do 30 dni od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty.
Aktualna promocja: starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
79,31 m²
Min. szer. działki
18,29 m
Wysokość budynku
6,4 m
Pow. zabudowy
107,65 m²
Kubatura
429 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
168,79 m²
EUco
82,73 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
2

Opis projektu

Projekt domu Żabka to dom jednorodzinny parterowy dla 3-5cioosobowej rodziny, o prostej bryle, zaprojektowany na planie zbliżonym do kwadratu, przykryty dwuspadowym dachem. Projekt występuje w kilku wersjach wariantowych : dla trzech osób - z dwiema sypialniami, dla czterech osób - z trzema sypialniami, z niezagospodarowanym strychem, lub ze strychem zagospodarowanym na poddasze użytkowe. Żabka to budynek bardzo łatwy i niedrogi w budowie, a podczas późniejszej eksploatacji będzie tani w utrzymaniu. Dzięki zastosowanym materiałom i technologii jest ciepły i energooszczędny - przy zastosowaniu pakietu wentylacji mechanicznej z rekuperacją udaje się bardzo zredukować koszty ogrzewania budynku. Architektura domu jest tradycyjna. Frontową elewację zdobi ganek wejściowy, a od strony ogrodu - zadaszenie tarasu. Okna z okiennicami, opaski i cokoły – wszystkie te elementy ciekawie urozmaicają wygląd zewnętrzny. Symetryczny i proporcjonalny dach z okapami przykrywa prostokątną parterową bryłę. Wnętrze domu zaprojektowano funkcjonalnie i maksymalnie praktycznie. Każda z wersji projektu ma inną ilość sypialni, ale rozplanowanie pomieszczeń pozostaje podobne. Wnętrze podzielono na cześć dzienną - z salonem, holem i kuchnią, oraz część nocną - z sypialniami i łazienką. Dodatkowo obok przedsionka zaprojektowano kotłownię (kotłownia gazowa, którą można zaadaptować na kotłownię na paliwo stałe). W salonie zmieszczono meble wypoczynkowe, ścianę TV, kominek, szerokie wyjście na taras i do ogrodu, oraz przestrzeń na stół jadalny przy kuchni. Każda z sypialni posiada duże szafy wbudowane, które łatwo można zamienić w garderoby.

Rzut kondygnacji projektu Żabka - Rzut parteru

1 pokój
12,47 m²
2 łazienka
6,16 m²
3 łazienka
1,87 m²
4 pokój
12,47 m²
5 hall
6,3 m²
6 pokój dzienny
27,85 m²
7 wiatrołap
3,72 m²
8 kotłownia
3,94 m²
9 kuchnia
8,46 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Żabka na działce
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
33 376 zł

stan surowy otwarty
71 716 zł

stan surowy zamknięty
15 100 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 116 905 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne - ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy. Strop - drewniany belkowy. Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: MG Projekt

Recenzje projektu Żabka

  – 0 głosów

Projekt domu Żabka należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Żabka

Projekt domu Żabka 2

Żabka 2

110,81 m²

Projekt domu Żabka 3

Żabka 3

79,01 m²

Projekty podobne do Żabka WAH1558

Projekt domu Z7 35

Z7 35

82 m²

Projekt domu Tebe

Tebe

83,89 m²

Projekt domu Tebe paliwo stałe

Tebe paliwo stałe

83,92 m²

Projekt domu Tula

Tula

76,17 m²

Projekt domu Sezam

Sezam

77,84 m²

Projekt domu Słoneczny 2

Słoneczny 2

84,68 m²