Sprawdź

Projekt domu Wiosenny WOX1070

1. Wiatrołap
4,04
2. Korytarz
8,80
3. Kuchnia
10,39
4. Pokój dzienny + jadalnia
34,21
5. Pokój
11,87
6. Łazienka
3,58
7. Spiżarnia
2,42
8. Pomieszczenie gospodarcze
7,30
9. Garaż jednostanowiskowy
29,12
Razem
111,73
111,73

podłogi
1. Korytarz
14,30
2. Pokój
10,20
3. Pokój
14,18
4. Pokój
13,07
5. Pokój
15,15
6. Garderoba
4,44
7. Łazienka
9,48
8. Korytarz
7,37
9. Garderoba
1,28
Razem
89,47
89,47

Pow. użytkowa

157 m²

Kąt dachu

43°

Wysokość budynku

9,30 m

Powierzchnia zabudowy

147,55 m²

Min. szer. i dł. działki

25,3 x 22,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Wiosenny - WOX1070

ikona 157 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 111,73 m²

Projekt domu Wiosenny - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,04
2. Korytarz
8,80
3. Kuchnia
10,39
4. Pokój dzienny + jadalnia
34,21
5. Pokój
11,87
6. Łazienka
3,58
7. Spiżarnia
2,42
8. Pomieszczenie gospodarcze
7,30
9. Garaż jednostanowiskowy
29,12
Razem
111,73
111,73

Poddasze - 89,47 m²

Projekt domu Wiosenny - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
14,30
2. Pokój
10,20
3. Pokój
14,18
4. Pokój
13,07
5. Pokój
15,15
6. Garderoba
4,44
7. Łazienka
9,48
8. Korytarz
7,37
9. Garderoba
1,28
Razem
89,47
89,47

Podobne projekty (1746)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Bolero WAH2148
Bolero
Dodano!
Dodano!
163,93 m²
5
3
2

5 952 zł

7 440 zł

Tooltip

Cena regularna

5 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 15 K4 KRK1506
Dom przy Cyprysowej 15 K4
Dodano!
Dodano!
154,20 m²
5
3
2

3 690 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dominik As (1636) KRD2784
Dominik As (1636)
Dodano!
Dodano!
151,80 m²
5
2
1

4 640 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 105 + P LUA1323
APS 105 + P
Dodano!
Dodano!
167,20 m²
4
3
1

5 149 zł

5 699 zł

Tooltip

Cena regularna

4 949 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Opałek X BSB1144
Opałek X
Dodano!
Dodano!
143,27 m²
4
3
1

4 929 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

5 035 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Opałek X 2G BSB1143
Opałek X 2G
Dodano!
Dodano!
149,84 m²
4
3
2

5 208 zł

5 600 zł

Tooltip

Cena regularna

5 320 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BS-07 dwulokalowy JGC1154
BS-07 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
156,90 m²
5
3
0

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Bocian 3 z garażem 2-st. WRL1053
Bocian 3 z garażem 2-st.
Dodano!
Dodano!
159,20 m²
4
2
2

4 249 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 299 zł najniższa cena

Autor: Domy Czystej Energii

157 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

147,55 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

583,41 m³

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

902,21 m³

Powierzchnia dachu

272,40 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

43°

Wysokość budynku
Tooltip

9,30 m

Min. szerokość działki
Tooltip

25,30 m

Min. długość działki
Tooltip

22,60 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

21,72 kWh/(m²rok)

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²

Opis projektu domu
Wiosenny

Tradycyjny dom o prostej bryle przykrytej dwuspadowym dachem. Naturalne materiały w nowoczesnym wydaniu wykorzystane w elewacji sprawiają, że budynek jest ponadczasowy i doskonale wpisuje się w klimat zarówno sielski jak i podmiejski. Część dzienną cechuje elastyczność przestrzeni, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika możliwe jest zamknięcie salonu i wydzielenie kuchni. Zwarta, nieskomplikowana bryła budynku znacznie obniża koszty budowy, a zastosowane rozwiązania technologiczne wykorzystujące energię słoneczną powodują, że dom jest bardziej przyjazny środowisku i tani w eksploatacji. Dom idealny dla 4-5 osobowej rodziny działającej przyszłościowo, świadomej ekologicznych i ekonomicznych korzyści płynących z odnawialnych źródeł energii, ceniącej przestronność i komfort użytkowania.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Projekt jest w fazie koncepcji. Przy zakupie projektu należy zapłacić 10% zaliczki. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku zwrotu lub rezygnacji z zamówienia.