Projekt domu z poddaszem uA134v1 z garażem 1-st., z dachem dwuspadowym, z tarasem, sprawdź!
Czytaj więcejProjekt domu uA134v1 WCB1214
Powierzchnia użytkowa:
151,89 m²
Pokoje (bez salonu):
4
Stanowiska garażowe:
1
Łazienki + toalety:
2
Min. szer. i dł. działki:
23,79 x 19,49 m
Kąt nachylenia dachu:
40°
Średni koszt budowy:
Więcej parametrów
Cena projektu:
3 990 zł
3 591 zł
Oferta ważna do 30.04.2021 r.
Przewidywany czas dostawy
U Ciebie w 2-10 dni roboczych
pon.-pt. 8-21, sob.-niedz. 9-17
Ten dom jest bardziej energooszczędny i tańszy w eksploatacji. Standard WT 2021 zmienia obowiązujące dotychczas współczynniki przepuszczalności ciepła. W projekcie dostosowanym do nowych standardów możesz znaleźć:
Ten dom jest bardziej energooszczędny i tańszy w eksploatacji. Standard WT 2021 zmienia obowiązujące dotychczas współczynniki przepuszczalności ciepła. W projekcie dostosowanym do nowych standardów możesz znaleźć:
Paczkę odbierz tak, jak Ci wygodnie! Jeśli zdecydujesz się na płatność przelewem, dostaniesz od nas darmową dostawę. Przesyłkę dostarczy Ci kurier DPD lub InPost, albo wyślemy ją do wskazanego przez Ciebie Paczkomatu InPost.
Sprawdź pozostałe opcjeProjekt możesz zwrócić przez 30 dni, lub wymienić przez 365 dni od daty zakupu. Po 30 dniach pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości dokumentacji.
Dowiedz się więcejAby dopasować projekt do swoich potrzeb, otrzymasz bezpłatne pozwolenie na zmiany. Standardowo obejmuje ono m.in. przesunięcie drzwi, okien, zmianę funkcji pomieszczeń czy rodzaju ogrzewania. Jeśli taka zgoda to za mało, skontaktuj się z naszym Doradcą.
Dowiedz się więcejRzut parteru
Rzut poddasza
Jakie zmiany możesz zrobić w gotowym projekcie domu?
Sprawdź na czym polega adaptacja projektu i dowiedz się jakie zmiany może wprowadzić kierownik budowy, a do jakich potrzebna jest zgoda architekta adaptującego
Dowiedz się więcejSuma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektów występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
gaz, kaloryfery
grawitacyjna
Warunki techniczne (WT) określają maksymalne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (Ep) potrzebną do ogrzewania, wentylacji, chłodzenia oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo określają maksymalny współczynnik przenikania ciepła dla ścian zewnętrznych, dachu/stropów, podłogi, okien i drzwi.
Parametr | WT 2017 | WT 2021 |
---|---|---|
Energia pierwotna (Ep) | do 90 kWh/(m2rok) | do 70 kWh/(m2rok) |
Ściany zewnętrzne | maks. 0,23 W/m2K | maks. 0,20 W/m2K |
Dach/stropodachy | maks. 0,23 W/m2K | maks. 0,15 W/m2K |
Podłogi na gruncie | maks. 0,23 W/m2K | maks. 0,30 W/m2K |
Okna i drzwi balkonowe | maks. 1,10 W/m2K | maks. 0,90 W/m2K |
Okna dachowe(połaciowe) | maks. 1,30 W/m2K | maks. 1,10 W/m2K |
Drzwi i bramy | maks. 1,50 W/m2K | maks. 1,30 W/m2K |
Fundamenty: bloczki betonowe, lany beton. Ściany: gazobeton, silikaty, ceramika. Strop: żelbet. Dach: tradycyjna więźba, dachówka, blacha. Ogrzewanie: gaz, kaloryfery. Wentylacja: grawitacyjna.
Aktualne na:
1
kwartał 2021
Stan surowy zamknięty
System zlecony
Prace powierzasz firmom budowlanym
zł brutto
szczegóły
Fundamenty oraz piwnica
15-35 %
zł
Kompletna konstrukcja, strop oraz dach
50-70 %
zł
Stolarka okienna i drzwiowa
10-15 %
zł
System gospodarczy
Większość prac budowlanych wykonujesz samodzielnie
1 171 000
zł brutto
szczegóły
Podane koszty budowy mają charakter szacunkowy.
Darmowe
Zestawienie materiałów budowlanych
Projekt domu uA134v1, a w nim:
Projekt architektoniczny
Projekt konstrukcyjny
Projekt instalacyjny
Zgoda na zmiany
Uprawnienia architektów i branżystów
Charakterystyka energetyczna
Projekty architektury ogrodowej
gratis!Tablica informacyjna
gratis!Dziennik budowy
gratis!Poradnik “Jak urządzić ogród?”
gratis!Materiały promocyjne
gratis!Wszystkie dodatki możesz zamówić telefonicznie u naszego Doradcy.
Projekt kotłowni na paliwo stałe, dzięki któremu każdy projekt z zaprojektowanym kotłem na gaz może być łatwo przystosowany do alternatywnych źródeł energii. Kotłownia na paliwo stałe może być zasilana Eko-groszkiem, peletami, węglem lub drewnem.
Uwaga! Projekt kotłowni na paliwo stałe jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu gotowego, zatem jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji.
“Podłogówka” to nowoczesna, coraz częściej wybierana i oszczędna forma ogrzewania domu. Znakomicie sprawdzi się jako samodzielny układ grzewczy lub uzupełnienie innego, np. standardowych grzejników. Pomijając niższe opłaty za ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe ma też inne zalety:
Pompa ciepła to niskotemperaturowe urządzenie grzewcze. Jej działanie polega na wykorzystywaniu energii cieplnej, której ogromne ilości znajdują się w naturalnych pokładach ziemi, powietrza i wody. Mechanizm oparty jest na typowych przemianach fizycznych, które zachodzą w urządzeniu: parowaniu, sprężaniu skraplaniu oraz rozprężaniu.
Zaletami tego systemu są:
Według badań, w okresie wiosenno-letnim, instalacja solarna może pomóc zaoszczędzić nawet 60% kosztów związanych z ogrzewaniem wody użytkowej. Energia słoneczna jest całkowicie darmowa, nieograniczona oraz wolna od dostawców, dzięki czemu jej koszty nie ulegają wahaniom.
Kolektory słoneczne pozyskują energię słoneczną, a następnie umożliwiają jej konwersję na ciepło, które później jest wykorzystywane do ogrzania wody.
Wydajność instalacji solarnej zależy od ich precyzyjnego montażu i zastosowanej technologii. Odpowiedni rozstaw paneli względem słońca jest kluczowy i wymaga fachowej wiedzy, ponieważ schemat tej instalacji jest inny dla każdego punktu na mapie. Warto więc zainwestować w profesjonalny projekt aby pełni korzystać z darmowej energii.
System wentylacji mechanicznej z rekuperacją to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego systemu wentylacji. Rekuperator umożliwia odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego, którym potem ogrzewa powietrze nawiewane do domu. Dodatkowo, cały system filtruje i oczyszcza powietrze z kurzu i pyłów, zapewniając jego czystość i odpowiednie nawilżenie.
Podsumowując zalety, wentylacja mechaniczna z rekuperacją:
Uwaga!
Projekt instalacji wymaga wprowadzenia do projektu na etapie adaptacji.
Zapytaj o czas realizacji zmówienia.
Projekt domu z poddaszem uA134v1 z garażem 1-st., z dachem dwuspadowym, z tarasem, sprawdź!
Czytaj więcejStandardowo, minimalna odległość budynku od granicy działki wynosi:
Pamiętaj że ostateczne dopasowanie projektu do działki potwierdza architekt adaptujący.
Systemy okienne
Velux
Pobierz bezpłatny poradnikDachy solarne
Sunroof
Sprawdź ofertęEnergooszczędne domy prefabrykowane
WOLF Haus
Zapytaj o bezpłatną wycenęKominki i akcesoria kominkowe
Kratki
Sprawdź ofertęNowoczesne systemy stropowe
Stropy
Bezpłatna wycena stropuKompletne systemy ociepleń
Termo Organika
Skonfiguruj swoje ocieplenieDołącz do społeczności osób, które budują ten dom lub są zainteresowane jego budową. Zadawaj pytania, wymieniaj się informacjami, oglądaj zdjęcia z różnych etapów budowy.
Przejdź na stronę społeczności tego projektuTen projekt nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Dodaj opinięPrezentacja projektów specjalnie dla Ciebie