Projekt domu Tulipia z garażem SLL1027

Cena projektu: 2 420 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
147,6 m²
Min. szer. działki
24,9 m
Wysokość budynku
8,34 m
Pow. zabudowy
156,03 m²
Kubatura
507,15 m³
Kąt nach. dachu
40°
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Tulipia z garażem jest przeznaczony na średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Wejście do budynku skierowane jest od południa, co jest istotnym rozwiązaniem dla osób, posiadających działkę z wjazdem od tej strony. Projekt Tulipia z garażem to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Dzięki zamkniętej kuchni, unikniemy ciekawskich spojrzeń gości, co szczególnie sprawdzi się podczas przyjęć, w trakcie których nie zawsze mamy w niej idealny porządek. W kuchni znajduje się okno od strony ogrodu, dzięki któremu każda chwila w niej spędzona przyniesie radość. Połączenie jadalni z salonem sprzyja integracji rodziny. Podczas odpoczynku, rodzice mogą zerkać na bawiące się lub odrabiające lekcje dzieci.Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Uwzględnione w domu cztery przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Tulipia z garażem zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Tulipia z garażem - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,4 m²
2 hall
11,6 m²
3 pokój dzienny + jadalnia
39,8 m²
4 kuchnia
10,7 m²
5 kotłownia
8,6 m²
6 łazienka
5,1 m²
7 pokój
10,6 m²
8 garaż jednostan.
21,4 m²
9 pom. gospodarcze
5,4 m²
razem
116,6 m²

Rzut kondygnacji projektu Tulipia z garażem - Rzut poddasza

1 hall
10,1 m²
2 garderoba
2,2 m²
3 pokój
13,4 m²
4 pokój
13,3 m²
5 łazienka
9,6 m²
6 pokój
15,7 m²
7 strych
6,2 m²
8 strych
11,3 m²
razem
81,8 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Tulipia z garażem na działce
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
43 039 zł

stan surowy otwarty
122 590 zł

stan surowy zamknięty
23 245 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 174 000 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: beton zbrojony. Ściany fundamentowe: bloczki betonowe. Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, pustak ceramiczny. Ściany wewnętrzne: pustak ceramiczny. Strop: gęstożebrowy. Elewacje: tynk. Dach: dachówka cementowa, ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: HB Studio

Recenzje projektu Tulipia z garażem

  – 0 głosów

Projekt domu Tulipia z garażem należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Tulipia z garażem

Projekt domu Tulipia bez garażu

Projekt domu Tulipia z garażem dwustanowiskowym

Projekty podobne do Tulipia z garażem SLL1027

Projekt domu Z Charakterem 4 3D

Z Charakterem 4

155,7 m²

Projekt domu Viola z garażem opał stały

Projekt domu BW-48 war. 4 front południowy

Projekt domu Accretus II G1

Accretus II G1

153,19 m²

Projekt domu Helike Nowa II

Helike Nowa II

136,2 m²

Projekt domu Tradycyjny

Tradycyjny

155 m²