👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Tezeusz (1367) KRD2513

1. Wiatrołap
6,60
2. Pokój
8,80
3. Kuchnia
9,90
4. Jadalnia
13,70
5. Pokój dzienny
23,70
6. Łazienka
2,40
7. Hall
3,60
8. Schody
3,70
9. Spiżarnia
2,50
10. Korytarz
1,60
11. Kotłownia
4
12. Garaż jednostanowiskowy
26,90
Razem
107,40
107,40

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
14,60
18,20
2. Pokój
13,70
17,60
3. Pokój
13,60
17,60
4. Pokój
13,20
16
5. Łazienka
7,50
10,40
6. Korytarz
6,90
6,90
7. Pomieszczenie gospodarcze
3,80
5,40
8. Schody
3,70
3,70
9. Łazienka
3,50
5,70
10. Garderoba
2,90
4,50
Razem
83,40
106

Pow. użytkowa

148,40 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,40 m

Powierzchnia zabudowy

141,70 m²

Min. szer. i dł. działki

22,9 x 21,40 m

ikona Pobierz i drukuj

Tezeusz (1367) - KRD2513

ikona 148,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 107,40 m²

Parter projektu Tezeusz (1367)

1. Wiatrołap
6,60
2. Pokój
8,80
3. Kuchnia
9,90
4. Jadalnia
13,70
5. Pokój dzienny
23,70
6. Łazienka
2,40
7. Hall
3,60
8. Schody
3,70
9. Spiżarnia
2,50
10. Korytarz
1,60
11. Kotłownia
4
12. Garaż jednostanowiskowy
26,90
Razem
107,40
107,40

Poddasze - 83,40 m²

Poddasze projektu Tezeusz (1367)

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
14,60
18,20
2. Pokój
13,70
17,60
3. Pokój
13,60
17,60
4. Pokój
13,20
16
5. Łazienka
7,50
10,40
6. Korytarz
6,90
6,90
7. Pomieszczenie gospodarcze
3,80
5,40
8. Schody
3,70
3,70
9. Łazienka
3,50
5,70
10. Garderoba
2,90
4,50
Razem
83,40
106

Podobne projekty (1923)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dostrzegalny D71 WWB1080
Dostrzegalny D71
Dodano!
Dodano!
136,30 m²
4
2
2

4 999 zł

5 249 zł

Tooltip

Cena regularna

4 949 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Party WAH1344
Party
Dodano!
Dodano!
137,78 m²
4
3
2

5 400 zł

6 750 zł

Tooltip

Cena regularna

5 400 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła M KRY1000
Nasza Stodoła M
Dodano!
Dodano!
161,70 m²
5
3
1

6 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Party wariant B WAH1601
Party wariant B
Dodano!
Dodano!
137,78 m²
4
3
2

5 400 zł

6 750 zł

Tooltip

Cena regularna

5 400 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mak 4 BSA2279
Mak 4
Dodano!
Dodano!
146,49 m²
4
2
0

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 162 NEW wariant 2 LUA1694
APS 162 NEW wariant 2
Dodano!
Dodano!
135,50 m²
4
3
1

4 249 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 249 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu JB65 GDA1049
JB65
Dodano!
Dodano!
161,63 m²
4
2
1

7 380 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 289 w2 LUA1515
APS 289 w2
Dodano!
Dodano!
138,50 m²
4
2
1

5 049 zł

5 599 zł

Tooltip

Cena regularna

5 049 zł najniższa cena

Autor: Archeton

148,40 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

1 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

141,70 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

328,40 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

213,30 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

851,90 m³

Powierzchnia dachu

227 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,90 m

Min. długość działki
Tooltip

21,40 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

82,94 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: bloczki SOLBET Optimal gr. 30 cm na zaprawie cienkowarstwowej + styropian gr. 20cm. Ściany wewnętrzne: bloczki SOLBET Optimal gr. 24 i 12 cm. Strop: DENNERT. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka betonowa lub ceramiczna. Elewacja: tynki cementowo-wapienne lub gipsowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²

Opis projektu domu
Tezeusz (1367)

Projekt domu Tezeusz - murowana – beton komórkowy to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Tezeusz - murowana – beton komórkowy to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Uwzględnionych w domu pięć przestronnych sypialni to optymalna opcja dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Tezeusz - murowana – beton komórkowy jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.