Sprawdź

Projekt domu Tani w budowie 3 LUZ1005

1. Wiatrołap
3,56
2. Korytarz
10,68
3. Wc
1,13
4. Spiżarnia
2,39
5. Kuchnia
10,82
6. Pokój dzienny + jadalnia
28,01
7. Pokój
11,74
8. Pokój
11,25
9. Garderoba
5
10. Pomieszczenie gospodarcze
2,71
11. Korytarz
2,27
12. Pokój
11,65
13. Łazienka
6,59
14. Kotłownia
7,60
15. Garaż jednostanowiskowy
21,81
Razem
137,21
137,21

Pow. użytkowa

97,47 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

7,35 m

Powierzchnia zabudowy

174,90 m²

Min. szer. i dł. działki

24,49 x 18 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

303 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Tani w budowie 3 - LUZ1005

ikona 97,47 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

Promocja

od 15.05.2026 do 21.05.2026

0dni

00 00 00

4 270 zł

5 220 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 15.05.2026 do 15.05.2026

4 270 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 137,21 m²

Projekt domu Tani w budowie 3 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,56
2. Korytarz
10,68
3. Wc
1,13
4. Spiżarnia
2,39
5. Kuchnia
10,82
6. Pokój dzienny + jadalnia
28,01
7. Pokój
11,74
8. Pokój
11,25
9. Garderoba
5
10. Pomieszczenie gospodarcze
2,71
11. Korytarz
2,27
12. Pokój
11,65
13. Łazienka
6,59
14. Kotłownia
7,60
15. Garaż jednostanowiskowy
21,81
Razem
137,21
137,21

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Warianty projektu (4)

PROMOCJA
Projekt domu Tani w budowie modern
Tani w budowie modern
Dodano!
Dodano!
99,67 m²
3
2
0

3 720 zł

4 670 zł

Tooltip

Cena regularna

3 720 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Tani w budowie
Tani w budowie
Dodano!
Dodano!
99,62 m²
3
2
0

3 720 zł

4 670 zł

Tooltip

Cena regularna

3 720 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Tani w budowie wiązary
Tani w budowie wiązary
Dodano!
Dodano!
99,67 m²
3
2
0

3 720 zł

4 670 zł

Tooltip

Cena regularna

3 720 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Tani w budowie 2
Tani w budowie 2
Dodano!
Dodano!
99,92 m²
3
2
2

4 520 zł

5 470 zł

Tooltip

Cena regularna

4 520 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (233)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mokka 20 WOF1214
Mokka 20
Dodano!
Dodano!
89,85 m²
3
2
1

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Awokado 3 BSA2268
Awokado 3
Dodano!
Dodano!
107,72 m²
3
2
1

4 749 zł

5 249 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Majka II z garażem 1-st. [A] WRF2449
100,90 m²
3
2
1

4 950 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 336 wariant 2 + G LUA1509
APS 336 wariant 2 + G
Dodano!
Dodano!
99 m²
3
2
1

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tracja 11 WOE1205
Tracja 11
Dodano!
Dodano!
95,40 m²
3
2
1

4 099 zł

4 199 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Awokado 4 BSA2340
Awokado 4
Dodano!
Dodano!
102,89 m²
3
2
1

4 749 zł

5 249 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mokka 20 plus WOF1243
Mokka 20 plus
Dodano!
Dodano!
99,58 m²
3
2
1

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu N45-G1 KKG1034
N45-G1
Dodano!
Dodano!
88,06 m²
3
2
1

3 850 zł

4 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

303 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

70 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

171 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

62 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

icon

Polecamy

Kosztorys

Zawiera zestawienie wszystkich potrzebnych materiałów wraz z ich cenami, uwzględnia koszty sprzętu i transportu. Z kosztorysem:

  • poznasz całkowite koszty budowy
  • zaplanujesz prace na budowie
  • łatwiej ocenisz konkurencyjność ofert podwykonawców
  • otrzymasz dokument wymagany w procesie kredytowym

Autor: WAJDA WAJDA ARCHITEKCI sp. z o.o.

97,47 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

174,90 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

174,90 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

7,35 m

Szerokość elewacji

17,49 m

Długość elewacji

10 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,49 m

Min. długość działki
Tooltip

18 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie zamówienia

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z

Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją

Opis szczegółowy

Posadowienie budynku: ławy fundamentowe; Ściany fundamentowe: bloczki betonowe; Ściany zewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego 24 cm + styropian 20cm; Ściany wewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego 12cm; Strop nad parterem: Teriva; Konstrukcja dachu: więźba tradycyjna, drewniana; okrycie dachu: Dachówka ceramiczna lub blachodachówka Elewacja: tynk mineralny + tynk dekoracyjny o strukturze betonu + okładzina drewnopodobna;

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110G HRK1002
95,83 m²
2
Stan deweloperski brutto
500 040 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Prime Smart 120 HHT1033
95,36 m²
3
Stan deweloperski brutto
507 946 zł 5 263 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-7 HDH1014
95,07 m²
3
Stan deweloperski brutto
621 918 zł 6 542 zł/m²

Dodatki do projektu

Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.

Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?

Ikona

Bestseller

Kosztorys

650 zł

450 zł

Cena przy zakupie z projektem

Ikona

Bestseller

Dodatkowy egzemplarz projektu

450 zł

Ikona

Bestseller

Elektroniczna wersja projektu

600 zł

Ikona

Ogrzewanie podłogowe

350 zł

Ikona

Oze

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją

450 zł

Ikona

Oze

Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe

450 zł

Opis projektu domu
Tani w budowie 3

Projekt domu parterowego Tani w budowie 3 z garażem 1-st., dachem dwuspadowym i tarasem.

Społeczność projektu domu
Tani w budowie 3 w budowie

Opinie o projekcie domu
Tani w budowie 3