Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności
UWAGA! Przedłużamy promocję! Projekty 🏡 Nawet 1200 zł taniej!
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Dane techniczne projektu
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
120 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
162,67 m²
Powierzchnia dachu
240 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
30°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
7,02 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
20,22 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
23,79 m
Energooszczędność
Warunki techniczne
WT 2017 lub WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Fundamenty żelbetowe. Ściany nośne i działowe z pustaków ceramicznych. Strop gęstożebrowy
Konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie dachu dachówką cementową lub ceramiczna.
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Bestseller
Kosztorys
690 zł
490 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
690 zł
490 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Ogrzewanie podłogowe
790 zł
590 zł
Cena przy zakupie z projektem
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
990 zł
790 zł
Cena przy zakupie z projektem
Opis projektu
Projekt domu Szafran to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem namiotowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych.
Projekt Szafran to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Zaletą projektu jest podział na strefę dzienną i nocną - przeznaczoną tylko dla mieszkańców. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Przewidziana w projekcie otwarta kuchnia to świetne rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi - ich zabawę w salonie rodzice mogą nadzorować nawet podczas przygotowywania posiłków. W kuchni znajduje się także stół, dzięki któremu poranne spotkania z rodziną staną się ważną częścią dnia dla każdego domownika. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono komfortową łazienkę oraz osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Bardzo praktycznym pomieszczeniem jest uwzględniona w domu garderoba. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy. Prosta bryła i nieskomplikowana konstrukcja, zdecydowanie ułatwią i przyspieszą realizację. Aby zapewnić niskie koszty eksploatacji i nie zwiększać kosztów budowy, w projekcie zastosowano rozwiązania energooszczędne na poziomie ekonomicznie uzasadnionym. W trosce o naturalne środowisko i niskie zużycie energii, dom oferuje wiele rozwiązań energooszczędnych. Projekt zawiera rozbudowany pakiet instalacji w skład, których wchodzi: projekt ogrzewania na paliwo stałe - biomasę, projekt ogrzewania gazowego, oraz schemat instalacji solarnych. Na etapie adaptacji, inwestor może wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie opcję. Prosta bryła i nieskomplikowana konstrukcja, zdecydowanie ułatwią i przyspieszą realizację.
Aby zapewnić niskie koszty eksploatacji i nie zwiększać kosztów budowy, w projekcie zastosowano rozwiązania energooszczędne na poziomie ekonomicznie uzasadnionym.
Dołącz do społeczności osób, które budują ten dom lub są zainteresowane jego budową. Zadawaj pytania, wymieniaj się informacjami, oglądaj zdjęcia z różnych etapów budowy.
witam czy ktos buduje szafran w woj mazowieckim lub warmińsku-mazurskim?
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Szafran
Justyna1033
Przy wyborze odpowiedniego projektu szczególnie istotną kwestią był dla mnie uwzględniony w nim układ pomieszczeń. Spośród wielu propozycji, które oglądałam najbardziej do gustu przypadł mi projekt Szafran WOF1033, gdyż przewidziane w nim wnętrze w 100% odpowiadało moim pierwotnym założeniom. Rozwiązaniem, które miało dla mnie bardzo istotne znaczenie jest widoczny podział części mieszkalnej na strefy. Salon z kuchnią oraz pomieszczenia gospodarcze znajdują się w znacznej odległości od pokoi domowników, co jest naprawdę funkcjonalne. Dodatkowo, strefa sypialniana oddzielona jest drzwiami, więc jest poza zasięgiem wzroku odwiedzających gości, co pozwala na zachowanie prywatności.Realizacja naszego nowego domu przebiegła bez żadnych trudności. Fachowcy nie zgłaszali błędów w dokumentacji, ze wszystkim poradzili sobie sprawnie i bez problemów. Projekt nabyliśmy pod koniec 2013 r. i niedługo po tym rozpoczęliśmy pierwsze prace budowlane. Obecnie (lipiec 2016 r.) do całkowitego zakończenia inwestycji zostało nam wykonanie kilku ostatnich wykończeń. Ściany nośne wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków z Hadykówki, zaś do postawienia działowych użyliśmy białych bloczków z betonu komórkowego. Na dachu zastosowaliśmy dachówkę. Moim zdaniem kosztorys odnośnie stanu surowego zamkniętego został nieco przeszacowany i myślę, że ten projekt bez problemów można zrealizować mniejszymi kosztami - przynajmniej tak właśnie było w naszym przypadku.Zdecydowaliśmy się na projekt Szafran WOF1033 w wersji lustrzanego odbicia. Budynek usytuowany jest na działce w ten sposób, iż przeszklony wykusz w jadalni wychodzi na stronę południową, zaś po najmniej słonecznej północy mamy tylko jedno okno w kotłowni, co uważam jest bardzo dobrym ułożeniem. We wszystkich pomieszczeniach mamy wystarczająco jasno i myślę, że przy takim układzie nie ma potrzeby wstawiania dodatkowych okien. Duże przeszklenie od południa sprawia, iż część dzienna jest bardzo słoneczna i ciepła.Wybór projektu domu parterowego Szafran WOF1033 okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę. Uwzględniony w nim wewnętrzny układ w całości spełniał nasze oczekiwania od samego początku, dlatego też nie czuliśmy potrzeby aby cokolwiek zmieniać. Układ pomieszczeń zasługuje na duży plus i w dalszym ciągu nie widzę w naszym domu nic co chciałabym zmienić - wszystko jest dokładnie tak jak chciałam. Uważam, że dom jest idealny dla małżeństwa z dwójką dzieci - przy takim układzie każde z pociech będzie miało swoją własną sypialnię. Pokoje są jednak na tyle duże, że nawet 5-osobowa rodzina będzie czuć się na takim metrażu z pełnym komfortem. Pozdrawiam.
szafranszafran8u38
Gdy zaczynaliśmy szukać projektu naszego przyszłego domu, mieliśmy tylko jedno wymaganie, które musiałby spełniać. Mianowicie zależało nam na tym, aby wszystkie pomieszczenia znajdowały się na jednej kondygnacji. Spośród propozycji budynków parterowych, mojej żonie najbardziej do gustu przypadł projekt domu Szafran WOF1033, dlatego też finalnie zdecydowaliśmy się na jego zakup.Na szczęście cała realizacja odbyła się bez żadnych komplikacji. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i w naprawdę krótkim czasie, gdyż postawienie domu łącznie z wykonaniem wszelkich prac wykończeniowych zajęło nam zaledwie 1,5 roku. Postanowiliśmy nie zmieniać zalecanej przez architekta technologii budowy i wszystkie użyte przez nas materiały są zgodne z sugestiami projektanta. Dzięki temu bez problemu udało nam się zmieścić w oszacowanych kosztach i mogę śmiało stwierdzić, że kosztorys został dobrze wyliczony i można się nim sugerować.Dom ogrzewamy za pomocą pieca gazowego, a za nami pierwszy sezon grzewczy od zamieszkania. Łącznie roczne rachunki za zużycie gazu (wraz z ogrzewaniem wody użytkowej) wyniosły ok. 5 tys. zł. Jeśli przyszli Inwestorzy projektu domu Szafran WOF1033 również chcieliby zainstalować w kotłowni kocioł gazowy, radziłbym rozważyć jej zmniejszenie. Pomieszczenie gospodarcze jest dosyć duże, więc w takim przypadku część jego powierzchni śmiało można przyłączyć do znajdującego się obok pokoju.Nasz dom usytuowany jest na działce w ten sposób, iż front znajduje się na południu, zaś taras wychodzi na stronę północną. Mimo to, oprócz korytarza, w którym nie ma okna, we wszystkich pozostałych pomieszczeniach mamy wystarczająco jasno. Do oryginalnego projektu domu parterowego Szafran WOF1033 nie wprowadzaliśmy żadnych zmian. Wszystko zrobiliśmy zgodnie z jego pierwotną wersją i jestem naprawdę zadowolony z funkcjonalności wnętrza. Układ pomieszczeń w naszym domu w całości spełnia nasze oczekiwania, a jego metraż jest w pełni komfortowy dla naszej 4-osobowej rodziny. Pozdrawiam.
Gosia i Tomek Z
Na początku poszukiwań byliśmy zainteresowani budynkiem z poddaszem użytkowym, aczkolwiek po pewnym czasie doszliśmy do wniosku, że dom parterowy będzie dla nas lepszym rozwiązaniem. Chcieliśmy, aby przewidziany w nim układ pomieszczeń uwzględniał trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Jednokondygnacyjnych budynków spełniających te kryteria było wiele, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na projekt domu z tarasem Szafran WOF1033, który spełniał nasze oczekiwania również pod innymi względami. Na nasz wybór wpłynęły przede wszystkim duże rozmiary pomieszczenia gospodarczego oraz znajdująca się w pobliżu kuchni spiżarka.Podczas budowy nie mieliśmy żadnych problemów. Pierwsze prace związane z wylaniem fundamentów miały miejsce w czerwcu 2015 r. a już po ponad roku mogliśmy wprowadzić się do nowego domu. Wtedy do ostatecznego zakończenia inwestycji zostało nam jedynie wykończenie elewacji. Fundamenty postawiliśmy z betonowych bloczków fundamentowych, zaś nośne ściany budynku wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków Max. Strop zrobiliśmy w tradycyjnej, lanej betonem konstrukcji, a dach pokryliśmy blachodachówką. Myślę, że oszacowany przez architekta kosztorys został dobrze wyliczony. Uważam nawet, że projekt domu Szafran WOF1033 można zrealizować jeszcze mniejszym kosztem. Nam udało się to bez problemów, ponieważ budowaliśmy systemem gospodarczym, a dodatkowo w naszym rejonie (Podkarpacie) ceny materiałów są całkiem korzystne.Projekt domu Szafran WOF1033 przewiduje kuchnię otwartą. My postanowiliśmy zamknąć ją na salon, aczkolwiek nie wstawialiśmy drzwi między tymi pomieszczeniami. Dodatkowo, zrezygnowaliśmy z drzwi oddzielających strefę sypialnianą od hallu. Doskonałym pomysłem było przyłączenie wnęki na pralkę, przewidzianej w dużej łazience do powierzchni małej toalety. Dzięki temu udało nam się zmieścić w niej 50 cm kabinę prysznicową, co jest naprawdę praktyczne. Ponadto, wejścia do obu łazienek znajdują się w naszym przypadku na tej samej ścianie. Kolejna zmiana polegała na podniesieniu ścianki kolankowej o wysokość trzech pustaków, co spowodowało iż przestrzeń na poddaszu stała się naprawdę przestronna. Co prawda, póki co nie planujemy jej zaaranżować, aczkolwiek mamy taką możliwość, gdy w przyszłości zajdzie potrzeba. Myślę więc, że warto rozważyć to rozwiązanie. Jestem zadowolony z wprowadzonych modyfikacji i sądzę, że na chwilę obecną nic więcej nie poprawiałbym w kwestii układu pomieszczeń. Jedyne nad czym bym się teraz zastanowił to zrobienie miejsca na szafę wnękową w hallu przy wiatrołapie, gdyż oryginalnie znajduje się tam szafa wolnostojąca.Wraz z żoną mamy jedno dziecko, a drugie jest już w drodze. Przy czwórce domowników metraż naszego domu będzie idealny, tym bardziej że w dzisiejszych czasach każde dziecko chce mieć swój własny pokój. Myślę jednak, że jeśli rodzeństwo jest w podobnym wieku i dwójka z nich może mieszkać w jednym pokoju, 5-osobowa rodzina również będzie czuła się komfortowo przy takiej ilości miejsca. Wybór projektu domu parterowego Szafran WOF1033 był dla nas trafioną decyzją. Wnętrze domu jest funkcjonalne, a duże wymiary pomieszczenia gospodarczego doskonale się sprawdzają. Na początku obawialiśmy się nieco, że salon może być trochę za mały, jednak okazało się, że jego przestrzeń jest dla nas całkowicie wystarczająca. Pozdrawiam.
Justyna1033
Przy wyborze odpowiedniego projektu szczególnie istotną kwestią był dla mnie uwzględniony w nim układ pomieszczeń. Spośród wielu propozycji, które oglądałam najbardziej do gustu przypadł mi projekt Szafran WOF1033, gdyż przewidziane w nim wnętrze w 100% odpowiadało moim pierwotnym założeniom. Rozwiązaniem, które miało dla mnie bardzo istotne znaczenie jest widoczny podział części mieszkalnej na strefy. Salon z kuchnią oraz pomieszczenia gospodarcze znajdują się w znacznej odległości od pokoi domowników, co jest naprawdę funkcjonalne. Dodatkowo, strefa sypialniana oddzielona jest drzwiami, więc jest poza zasięgiem wzroku odwiedzających gości, co pozwala na zachowanie prywatności.Realizacja naszego nowego domu przebiegła bez żadnych trudności. Fachowcy nie zgłaszali błędów w dokumentacji, ze wszystkim poradzili sobie sprawnie i bez problemów. Projekt nabyliśmy pod koniec 2013 r. i niedługo po tym rozpoczęliśmy pierwsze prace budowlane. Obecnie (lipiec 2016 r.) do całkowitego zakończenia inwestycji zostało nam wykonanie kilku ostatnich wykończeń. Ściany nośne wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków z Hadykówki, zaś do postawienia działowych użyliśmy białych bloczków z betonu komórkowego. Na dachu zastosowaliśmy dachówkę. Moim zdaniem kosztorys odnośnie stanu surowego zamkniętego został nieco przeszacowany i myślę, że ten projekt bez problemów można zrealizować mniejszymi kosztami - przynajmniej tak właśnie było w naszym przypadku.Zdecydowaliśmy się na projekt Szafran WOF1033 w wersji lustrzanego odbicia. Budynek usytuowany jest na działce w ten sposób, iż przeszklony wykusz w jadalni wychodzi na stronę południową, zaś po najmniej słonecznej północy mamy tylko jedno okno w kotłowni, co uważam jest bardzo dobrym ułożeniem. We wszystkich pomieszczeniach mamy wystarczająco jasno i myślę, że przy takim układzie nie ma potrzeby wstawiania dodatkowych okien. Duże przeszklenie od południa sprawia, iż część dzienna jest bardzo słoneczna i ciepła.Wybór projektu domu parterowego Szafran WOF1033 okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę. Uwzględniony w nim wewnętrzny układ w całości spełniał nasze oczekiwania od samego początku, dlatego też nie czuliśmy potrzeby aby cokolwiek zmieniać. Układ pomieszczeń zasługuje na duży plus i w dalszym ciągu nie widzę w naszym domu nic co chciałabym zmienić - wszystko jest dokładnie tak jak chciałam. Uważam, że dom jest idealny dla małżeństwa z dwójką dzieci - przy takim układzie każde z pociech będzie miało swoją własną sypialnię. Pokoje są jednak na tyle duże, że nawet 5-osobowa rodzina będzie czuć się na takim metrażu z pełnym komfortem. Pozdrawiam.
szafranszafran8u38
Gdy zaczynaliśmy szukać projektu naszego przyszłego domu, mieliśmy tylko jedno wymaganie, które musiałby spełniać. Mianowicie zależało nam na tym, aby wszystkie pomieszczenia znajdowały się na jednej kondygnacji. Spośród propozycji budynków parterowych, mojej żonie najbardziej do gustu przypadł projekt domu Szafran WOF1033, dlatego też finalnie zdecydowaliśmy się na jego zakup.Na szczęście cała realizacja odbyła się bez żadnych komplikacji. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i w naprawdę krótkim czasie, gdyż postawienie domu łącznie z wykonaniem wszelkich prac wykończeniowych zajęło nam zaledwie 1,5 roku. Postanowiliśmy nie zmieniać zalecanej przez architekta technologii budowy i wszystkie użyte przez nas materiały są zgodne z sugestiami projektanta. Dzięki temu bez problemu udało nam się zmieścić w oszacowanych kosztach i mogę śmiało stwierdzić, że kosztorys został dobrze wyliczony i można się nim sugerować.Dom ogrzewamy za pomocą pieca gazowego, a za nami pierwszy sezon grzewczy od zamieszkania. Łącznie roczne rachunki za zużycie gazu (wraz z ogrzewaniem wody użytkowej) wyniosły ok. 5 tys. zł. Jeśli przyszli Inwestorzy projektu domu Szafran WOF1033 również chcieliby zainstalować w kotłowni kocioł gazowy, radziłbym rozważyć jej zmniejszenie. Pomieszczenie gospodarcze jest dosyć duże, więc w takim przypadku część jego powierzchni śmiało można przyłączyć do znajdującego się obok pokoju.Nasz dom usytuowany jest na działce w ten sposób, iż front znajduje się na południu, zaś taras wychodzi na stronę północną. Mimo to, oprócz korytarza, w którym nie ma okna, we wszystkich pozostałych pomieszczeniach mamy wystarczająco jasno. Do oryginalnego projektu domu parterowego Szafran WOF1033 nie wprowadzaliśmy żadnych zmian. Wszystko zrobiliśmy zgodnie z jego pierwotną wersją i jestem naprawdę zadowolony z funkcjonalności wnętrza. Układ pomieszczeń w naszym domu w całości spełnia nasze oczekiwania, a jego metraż jest w pełni komfortowy dla naszej 4-osobowej rodziny. Pozdrawiam.
Gosia i Tomek Z
Na początku poszukiwań byliśmy zainteresowani budynkiem z poddaszem użytkowym, aczkolwiek po pewnym czasie doszliśmy do wniosku, że dom parterowy będzie dla nas lepszym rozwiązaniem. Chcieliśmy, aby przewidziany w nim układ pomieszczeń uwzględniał trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Jednokondygnacyjnych budynków spełniających te kryteria było wiele, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na projekt domu z tarasem Szafran WOF1033, który spełniał nasze oczekiwania również pod innymi względami. Na nasz wybór wpłynęły przede wszystkim duże rozmiary pomieszczenia gospodarczego oraz znajdująca się w pobliżu kuchni spiżarka.Podczas budowy nie mieliśmy żadnych problemów. Pierwsze prace związane z wylaniem fundamentów miały miejsce w czerwcu 2015 r. a już po ponad roku mogliśmy wprowadzić się do nowego domu. Wtedy do ostatecznego zakończenia inwestycji zostało nam jedynie wykończenie elewacji. Fundamenty postawiliśmy z betonowych bloczków fundamentowych, zaś nośne ściany budynku wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków Max. Strop zrobiliśmy w tradycyjnej, lanej betonem konstrukcji, a dach pokryliśmy blachodachówką. Myślę, że oszacowany przez architekta kosztorys został dobrze wyliczony. Uważam nawet, że projekt domu Szafran WOF1033 można zrealizować jeszcze mniejszym kosztem. Nam udało się to bez problemów, ponieważ budowaliśmy systemem gospodarczym, a dodatkowo w naszym rejonie (Podkarpacie) ceny materiałów są całkiem korzystne.Projekt domu Szafran WOF1033 przewiduje kuchnię otwartą. My postanowiliśmy zamknąć ją na salon, aczkolwiek nie wstawialiśmy drzwi między tymi pomieszczeniami. Dodatkowo, zrezygnowaliśmy z drzwi oddzielających strefę sypialnianą od hallu. Doskonałym pomysłem było przyłączenie wnęki na pralkę, przewidzianej w dużej łazience do powierzchni małej toalety. Dzięki temu udało nam się zmieścić w niej 50 cm kabinę prysznicową, co jest naprawdę praktyczne. Ponadto, wejścia do obu łazienek znajdują się w naszym przypadku na tej samej ścianie. Kolejna zmiana polegała na podniesieniu ścianki kolankowej o wysokość trzech pustaków, co spowodowało iż przestrzeń na poddaszu stała się naprawdę przestronna. Co prawda, póki co nie planujemy jej zaaranżować, aczkolwiek mamy taką możliwość, gdy w przyszłości zajdzie potrzeba. Myślę więc, że warto rozważyć to rozwiązanie. Jestem zadowolony z wprowadzonych modyfikacji i sądzę, że na chwilę obecną nic więcej nie poprawiałbym w kwestii układu pomieszczeń. Jedyne nad czym bym się teraz zastanowił to zrobienie miejsca na szafę wnękową w hallu przy wiatrołapie, gdyż oryginalnie znajduje się tam szafa wolnostojąca.Wraz z żoną mamy jedno dziecko, a drugie jest już w drodze. Przy czwórce domowników metraż naszego domu będzie idealny, tym bardziej że w dzisiejszych czasach każde dziecko chce mieć swój własny pokój. Myślę jednak, że jeśli rodzeństwo jest w podobnym wieku i dwójka z nich może mieszkać w jednym pokoju, 5-osobowa rodzina również będzie czuła się komfortowo przy takiej ilości miejsca. Wybór projektu domu parterowego Szafran WOF1033 był dla nas trafioną decyzją. Wnętrze domu jest funkcjonalne, a duże wymiary pomieszczenia gospodarczego doskonale się sprawdzają. Na początku obawialiśmy się nieco, że salon może być trochę za mały, jednak okazało się, że jego przestrzeń jest dla nas całkowicie wystarczająca. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki