Sprawdź

Projekt domu Sopran BSA1104

1. Wiatrołap
1,58
2. Hall
10,32
3. Kuchnia + jadalnia
13,51
4. Pokój dzienny
24,53
5. Łazienka
4,05
6. Kotłownia
6,73
7. Garaż jednostanowiskowy
16,34
Razem
77,06
77,06

podłogi
1. Korytarz
4,09
2. Łazienka
6,83
3. Pokój
8,57
4. Pokój
10,69
5. Pokój
11,26
6. Pokój
17
Razem
58,44
58,44

Pow. użytkowa

119,16 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,54 m

Powierzchnia zabudowy

106,40 m²

Min. szer. i dł. działki

17,19 x 21,09 m

ikona Pobierz i drukuj

Sopran - BSA1104

ikona 119,16 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 77,06 m²

Projekt domu Sopran - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
1,58
2. Hall
10,32
3. Kuchnia + jadalnia
13,51
4. Pokój dzienny
24,53
5. Łazienka
4,05
6. Kotłownia
6,73
7. Garaż jednostanowiskowy
16,34
Razem
77,06
77,06

Poddasze - 58,44 m²

Projekt domu Sopran - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
4,09
2. Łazienka
6,83
3. Pokój
8,57
4. Pokój
10,69
5. Pokój
11,26
6. Pokój
17
Razem
58,44
58,44

Warianty projektu (2)

PROMOCJA
Projekt domu Sopran 8
Sopran 8
Dodano!
Dodano!
167,92 m²
5
2
1

5 249 zł

5 849 zł

Tooltip

Cena regularna

5 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Sopran 4
Sopran 4
Dodano!
Dodano!
139,67 m²
4
2
1

4 549 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1921)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 8 WAH2178
Przyjemny 8
Dodano!
Dodano!
113,36 m²
5
2
1

4 360 zł

5 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 360 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Weranda 3 BSA2246
Weranda 3
Dodano!
Dodano!
110,58 m²
3
2
1

5 549 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Krzemyk Beta (1359) KRD2504
Krzemyk Beta (1359)
Dodano!
Dodano!
126 m²
5
2
0

4 340 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Na swoim 2 WAH1673
Na swoim 2
Dodano!
Dodano!
112,42 m²
4
2
0

4 312 zł

5 390 zł

Tooltip

Cena regularna

4 312 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Anatol (1632) KRD2777
Anatol (1632)
Dodano!
Dodano!
119,10 m²
5
2
1

4 040 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Trypolis 5 szkielet drewniany SLN2820
127,05 m²
4
2
0

3 399 zł

3 799 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Kompaktowy 03A KZB1028
Kompaktowy 03A
Dodano!
Dodano!
115,09 m²
3
2
1

5 400 zł

Zdjęcie 1 projektu Kompaktowy 04 KZB1018
Kompaktowy 04
Dodano!
Dodano!
115,09 m²
3
2
1

5 400 zł

Autor: Domy w Stylu

119,16 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

106,40 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

831,30 m³

Powierzchnia dachu

192 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,54 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,19 m

Min. długość działki
Tooltip

21,09 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

92,41 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany: 2-warstwowe - YTONG 36,5 cm + styropian. Stropy: żelbetowe, wylewane. Dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 45°. Ogrzewanie: gazowe, pakiet "Kotłownia na paliwo stałe".

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.14 HPK1026
118,94 m²
3
Stan deweloperski brutto
707 200 zł 5 933 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Soul HMD1001
118,94 m²
4
Stan deweloperski brutto
518 000 zł 3 654 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Creative Smart 160 HHT1023
118,35 m²
4
Stan deweloperski brutto
780 019 zł 6 591 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²

Opis projektu domu
Sopran

Projekt domu Sopran to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, przez co jest tani w budowie. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Sopran to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Autor projektu przewidział w nim otwartą kuchnię, co nadaje wnętrzu większej przestronności. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.