Projekt domu Sasza Plus z garażem WRX1046

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
150 m²
Min. szer. działki
25,1 m
Wysokość budynku
7,6 m
Pow. zabudowy
180,8 m²
Kubatura
623 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
263 m²
Liczba pokoi
5 (2 + 3 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Sasza Plus został stworzony na wzór popularnego projektu Sasza. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię. Projekt domu Sasza Plus to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Sasza Plus to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. W projekcie przewidziano pięć sypialni, które będą odpowiednie dla 5-7 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu jest przewidziana w nim funkcjonalna garderoba. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Sasza Plus z garażem - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,7 m²
2 hall
9,3 m²
3 kuchnia + spiżarnia
12,7 m²
4 wc
1,8 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
33,2 m²
6 korytarz
12,4 m²
7 pokój
12,3 m²
8 pokój
9,3 m²
9 pokój
11,4 m²
10 garderoba
3 m²
11 łazienka
7 m²
12 kotłownia
6,8 m²
13 garaż jednostan.
26,8 m²
razem
148,7 m²

Rzut kondygnacji projektu Sasza Plus z garażem - Rzut poddasza

1 korytarz
7,9 m²
2 pokój
12,9 m²
3 pokój
10,2 m²
4 łazienka
7,1 m²
5 garderoba
5,5 m²
6 strych
8 m²
razem
51,6 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Sasza Plus z garażem na działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

208 331 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

stan zerowy
51 873 zł

stan surowy otwarty
129 795 zł

stan surowy zamknięty
26 663 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe; ściany zewnętrzne: warstwowe bloczki z bet. komórkowego (np. YTONG) + docieplenie ( styropian), możliwość adaptacji na inną technologię.; ściany wewnętrzne: nośne-bloczki z bet. komórkowego, działowe; bloczki z bet. komórkowego lub lekkie ścianki z płyt G-K; strop: żelbetowy, gęstożebrowy typu Teriva; elewacje: tynk strukturalny, płytki klinkierowe lub kamień cięty; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub cementowa lub każde lżejsze

Rekomendowani producenci

Elewacje

Recenzje projektu Sasza Plus z garażem

  – 0 głosów

Projekt domu Sasza Plus z garażem należy do kategorii

Projekty podobne do Sasza Plus z garażem WRX1046

Projekt domu Alabama 2C garaż 3D iDesigner

Alabama 2C garaż

159,8 m²

Projekt domu Helios -150

Helios

153,75 m²

Projekt domu Murator C84b Gustowny - wariant II

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych