Sprawdź

Projekt domu Sasanka - murowana – ceramika KRD1568

podłogi
1. Pokój dzienny
21,20
2. Garaż jednostanowiskowy
16,80
3. Jadalnia
13,30
4. Hall
7,90
5. Kuchnia
7,80
6. Wiatrołap
4,50
7. Kotłownia
4,10
8. Schody
2,10
9. Wc
1,40
Razem
79,10
79,10

pomieszczenia
podłogi
1. Strych
16,80
16,80
2. Pokój
14,60
21,40
3. Pokój
10,50
15,10
4. Pokój
9,30
14,20
5. Korytarz
4,70
4,70
6. Łazienka
3,70
6,80
7. Schody
2,10
2,10
Razem
61,70
81,10

Pow. użytkowa

98,90 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,50 m

Powierzchnia zabudowy

103,50 m²

Min. szer. i dł. działki

20,2 x 20,40 m

ikona Pobierz i drukuj

Sasanka - murowana – ceramika - KRD1568

ikona 98,90 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 79,10 m²

Projekt domu Sasanka - murowana – ceramika - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
21,20
2. Garaż jednostanowiskowy
16,80
3. Jadalnia
13,30
4. Hall
7,90
5. Kuchnia
7,80
6. Wiatrołap
4,50
7. Kotłownia
4,10
8. Schody
2,10
9. Wc
1,40
Razem
79,10
79,10

Poddasze - 61,70 m²

Projekt domu Sasanka - murowana – ceramika - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Strych
16,80
16,80
2. Pokój
14,60
21,40
3. Pokój
10,50
15,10
4. Pokój
9,30
14,20
5. Korytarz
4,70
4,70
6. Łazienka
3,70
6,80
7. Schody
2,10
2,10
Razem
61,70
81,10

Podobne projekty (1505)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Słoneczny wariant E WAH1446
Słoneczny wariant E
Dodano!
Dodano!
89,78 m²
3
2
0

4 472 zł

5 590 zł

Tooltip

Cena regularna

4 472 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Na swoim WAH1674
Na swoim
Dodano!
Dodano!
91,41 m²
3
2
1

3 952 zł

4 940 zł

Tooltip

Cena regularna

3 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Nemo BSB1134
Nemo
Dodano!
Dodano!
100,27 m²
3
3
1

4 929 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 563 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Mateo Beta (1968) KRD3102
Mateo Beta (1968)
Dodano!
Dodano!
95,90 m²
4
3
1

3 592 zł

3 942 zł

Tooltip

Cena regularna

3 592 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu N21-G1 KKG1012
N21-G1
Dodano!
Dodano!
95,60 m²
3
2
1

4 500 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 500 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Jagoda 4 BSA2175
Jagoda 4
Dodano!
Dodano!
98,12 m²
3
2
1

4 549 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Domek na Podlaskiej (017 ES) SLF1077
107,58 m²
4
3
0

3 780 zł

4 200 zł

Tooltip

Cena regularna

3 780 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu N43-G1 KKG1037
N43-G1
Dodano!
Dodano!
106,30 m²
4
2
1

4 600 zł

5 400 zł

Tooltip

Cena regularna

4 600 zł najniższa cena

Autor: Archeton

98,90 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

103,50 m²

Powierzchnia dachu

177,30 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,20 m

Min. długość działki
Tooltip

20,40 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: cegła kratówka + styropian. Ściany wewnętrzne: cegła kratówka. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Elewacja: tynk cienkowarstwowy.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110G HRK1002
95,83 m²
2
Stan deweloperski brutto
500 040 zł 5 218 zł/m²

Opis projektu domu
Sasanka - murowana – ceramika

Dom posiada prostą bryłę skladającą się z prostopadłoscianów nakrytych dachem dwuspadowym o kącie nachylenia połaci 40° i 32°. Urozmaiceniem są balkony, ryzalit przy jadalni oraz zadaszony taras.