Sprawdź

Projekt domu Salsa 2 WRN1308

1. Wiatrołap
3,80
2. Hall
9,40
3. Kuchnia
8
4. Pokój dzienny
27,10
5. Pokój
8,30
6. Łazienka
3,30
7. Pomieszczenie gospodarcze
8,30
8. Garaż jednostanowiskowy
19,30
Razem
87,50
87,50

pomieszczenia
podłogi
9. Hall
6
6
10. Pokój
10,90
14,30
11. Pokój
8,50
13,10
12. Pokój
9,80
13,70
13. Łazienka
4,90
7,80
14. Strych
6,50
Razem
40,10
61,40

Pow. użytkowa

108,30 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,65 m

Powierzchnia zabudowy

115,60 m²

Min. szer. i dł. działki

19,1 x 19 m

ikona Pobierz i drukuj

Salsa 2 - WRN1308

ikona 108,30 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 87,50 m²

Projekt domu Salsa 2 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,80
2. Hall
9,40
3. Kuchnia
8
4. Pokój dzienny
27,10
5. Pokój
8,30
6. Łazienka
3,30
7. Pomieszczenie gospodarcze
8,30
8. Garaż jednostanowiskowy
19,30
Razem
87,50
87,50

Poddasze - 40,10 m²

Projekt domu Salsa 2 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
9. Hall
6
6
10. Pokój
10,90
14,30
11. Pokój
8,50
13,10
12. Pokój
9,80
13,70
13. Łazienka
4,90
7,80
14. Strych
6,50
Razem
40,10
61,40

Podobne projekty (1927)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 8 WAH2178
Przyjemny 8
Dodano!
Dodano!
113,36 m²
5
2
1

4 360 zł

5 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 360 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu ST34 MD-03 OST1002
ST34 MD-03
Dodano!
Dodano!
100,40 m²
4
2
1

9 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu ST34 MD-02 OST1001
ST34 MD-02
Dodano!
Dodano!
100,40 m²
4
2
1

9 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom na Sosnowej WBF1002
Dom na Sosnowej
Dodano!
Dodano!
113,08 m²
4
2
1

3 899 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 242 LUA1274
APS 242
Dodano!
Dodano!
113,40 m²
4
2
1

4 049 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

3 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Liv 1 WRC2017
Liv 1
Dodano!
Dodano!
98,25 m²
4
2
0

3 600 zł

4 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 600 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Gabi z garażem 1-st. szeregówka [A-SZ] WRF2453
106,80 m²
4
3
1

5 390 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-36 wariant 5 (FL) JGC1245
BW-36 wariant 5 (FL)
Dodano!
Dodano!
99,20 m²
4
2
1

3 630 zł

3 730 zł

Tooltip

Cena regularna

3 630 zł najniższa cena

Autor: Krajobrazy

108,30 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

115,60 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

598 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,65 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,10 m

Min. długość działki
Tooltip

19 m

Opis szczegółowy

Ściany w projekcie przewidziano z bloczków gazobetonowych ocieplonych styropianem. Strop gęstożebrowy TERIVA, więźba dachowa drewniana, dach kryty dachówkami ceramicznymi lub betonowymi. Materiały elewacyjne to tynk oraz płytki klinkierowe. Możliwe jest zastosowanie również innych materiałów budowlanych na etapie adaptacji. Projekt dostępny jest w dwóch wariantach: standard i lustro.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
478 440 zł 4 471 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Functional Smart 110 HHT1018
110,12 m²
3
Stan deweloperski brutto
525 337 zł 4 771 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²

Opis projektu domu
Salsa 2

Projekt domu Salsa 2 jest alternatywą cieszącego się popularnością projektu Salsa z garażem 1 stanowiskowym. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Salsa 2 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty inwestycji. Projekt Salsa 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Przewidziana w projekcie otwarta kuchnia to świetne rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi - ich zabawę w salonie rodzice mogą nadzorować nawet podczas przygotowywania posiłków. Wyspa znajdująca się w kuchni to dodatkowe miejsce do spędzania niezapomnianych chwil z rodziną i znajomymi. W kuchni znajduje się stół, dzięki któremu zyskuje ona na funkcjonalności. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.