JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu NewHouse 749 G1 KRZ1163

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
3,49
3,49
2. Pokój
8,64
8,64
3. Kotłownia
4,96
4,96
4. Hall
4,35
4,35
5. Łazienka
2,43
2,43
6. Spiżarnia
1,85
1,85
7. Kuchnia
8,03
8,03
8. Pokój dzienny + jadalnia
23,26
23,26
9. Pomieszczenie gospodarcze
1,03
1,87
10. Garaż jednostanowiskowy
29,48
29,48
Razem
87,52
88,36
11. Taras
44,83

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,95
4,95
2. Pokój
9,62
12,39
3. Garderoba
3,71
6,08
4. Łazienka
5,23
7,31
5. Pokój
8,33
12,25
6. Pokój
7,56
9,93
7. Pralnia
2,47
3,57
Razem
41,87
56,48
8. Taras
61,01

Pow. użytkowa

99,93 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

7,54 m

Powierzchnia zabudowy

118,34 m²

Min. szer. i dł. działki

19,15 x 20,90 m

Konstrukcja

Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

308 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

NewHouse 749 G1 - KRZ1163

ikona 99,93 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

5 490 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 87,52 m²

Parter projektu NewHouse 749 G1

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
3,49
3,49
2. Pokój
8,64
8,64
3. Kotłownia
4,96
4,96
4. Hall
4,35
4,35
5. Łazienka
2,43
2,43
6. Spiżarnia
1,85
1,85
7. Kuchnia
8,03
8,03
8. Pokój dzienny + jadalnia
23,26
23,26
9. Pomieszczenie gospodarcze
1,03
1,87
10. Garaż jednostanowiskowy
29,48
29,48
Razem
87,52
88,36
11. Taras
44,83

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Poddasze - 41,87 m²

Poddasze projektu NewHouse 749 G1

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,95
4,95
2. Pokój
9,62
12,39
3. Garderoba
3,71
6,08
4. Łazienka
5,23
7,31
5. Pokój
8,33
12,25
6. Pokój
7,56
9,93
7. Pralnia
2,47
3,57
Razem
41,87
56,48
8. Taras
61,01

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Warianty projektu (5)

Projekt domu NewHouse 749
NewHouse 749
Dodano!
Dodano!
99,93 m²
4
1
0

5 490 zł

Projekt domu NewHouse 749 w1
NewHouse 749 w1
Dodano!
Dodano!
99,77 m²
4
2
0

5 490 zł

Projekt domu NewHouse 749 G2
NewHouse 749 G2
Dodano!
Dodano!
99,93 m²
4
2
2

5 490 zł

Projekt domu NewHouse 749 w1 G2
NewHouse 749 w1 G2
Dodano!
Dodano!
99,77 m²
4
2
2

5 490 zł

Projekt domu NewHouse 749 w1 G1
NewHouse 749 w1 G1
Dodano!
Dodano!
99,77 m²
4
2
1

5 490 zł

Podobne projekty (216)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 6 WAH2176
Przyjemny 6
Dodano!
Dodano!
99,76 m²
5
2
1

5 450 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 753 G1 KRZ1033
NewHouse 753 G1
Dodano!
Dodano!
102,26 m²
3
2
1

5 890 zł

PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu ST34 MD-03 OST1002
ST34 MD-03
Dodano!
Dodano!
100,40 m²
4
2
1

9 000 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Maja II BSB1092
Maja II
Dodano!
Dodano!
108,43 m²
4
3
1

5 300 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu D21-11A G2 WSA1000
D21-11A G2
Dodano!
Dodano!
104,42 m²
3
2
2

7 500 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Bw-36 wariant 18 JGC1248
Bw-36 wariant 18
Dodano!
Dodano!
99 m²
4
2
1

3 730 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu BW-49 wariant 2 JGC1132
BW-49 wariant 2
Dodano!
Dodano!
99,10 m²
4
2
1

3 730 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Malutki 6 BSA2280
Malutki 6
Dodano!
Dodano!
91,84 m²
4
2
2

6 149 zł

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

308 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

47 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

175 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

86 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: Modern House

99,93 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

118,34 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

200,22 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

655 m³

Powierzchnia dachu

110 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

7,54 m

Szerokość elewacji

12,15 m

Długość elewacji

15,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,15 m

Min. długość działki
Tooltip

20,90 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Instalacje w projekcie

Ogrzewanie podłogowe (na całej powierzchni domu lub w jej części, szczegóły u doradcy)

Opis szczegółowy

fundamenty tradycyjne - na ławach fundamentowych Ściany dwuwarstwowe pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm / wełna mienralna 16 cm Strop żelbetowy wylewany Dach tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną, odwodnienie systemowe GALECO Elewacja tynk w kolorze białym i grafitowym, połączony z drewnem elewacyjnym lub lamelami elewacyjnymi

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²

Opis projektu domu
NewHouse 749 G1

Projekt domu z poddaszem NewHouse 749 G1 z garażem 1-st., z dachem dwuspadowym, z tarasem.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

UWAGA! Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot i wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Do projektu zostanie dołączony egzemplarz okazowy, służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.

Społeczność projektu domu
NewHouse 749 G1 w budowie

Opinie o projekcie domu
NewHouse 749 G1