Projekt domu Rubin 3 WAH1256

Cena projektu: 3 490 zł 2 792 zł Oszczędzasz 698 złOferta ważna do 25 lutego 2020 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
187,5 m²
Min. szer. działki
25,32 m
Wysokość budynku
9 m
Pow. zabudowy
157,43 m²
Kubatura
798 m³
Kąt nach. dachu
34°
Pow. dachu
297,13 m²
EUco
53,4 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
6 (5 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Rubin 3 jest modyfikacją znanego projektu Rubin. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię, mniej stanowisk garażowych. Projekt domu Rubin 3 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja domu przykryta jest dachem kopertowym, który świetnie się prezentuje. Projekt Rubin 3 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Dzięki zamkniętej kuchni, unikniemy ciekawskich spojrzeń gości, co szczególnie sprawdzi się podczas przyjęć, w trakcie których nie zawsze mamy w niej idealny porządek. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań.Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Uwzględnionych w domu sześć przestronnych sypialni to optymalna opcja dla 5-8 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Warto także zwrócić uwagę na werandę, na której można spędzać przyjemnie czas nawet podczas nieciekawej pogody. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Rubin 3 - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,11 m²
2 kall
11,69 m²
3 spiżarnia
2,28 m²
4 kuchnia
10,08 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
46,28 m²
6 kotłownia
8,58 m²
7 łazienka
5,83 m²
8 pokój
11,2 m²
9 pom. gospodarcze
5,74 m²
10 garaż jednostan.
20,29 m²
razem
127,08 m²

Rzut kondygnacji projektu Rubin 3 - Rzut poddasza

1 garderoba
2,17 m² (4,8 m²)
2 pokój
16,04 m² (18,37 m²)
3 łazienka
8,9 m² (11,6 m²)
4 pom. gospodarcze
9,61 m² (13,14 m²)
5 pokój
7,67 m² (10,98 m²)
6 pokój
16,03 m² (18,62 m²)
7 pokój
15,82 m² (18,69 m²)
8 pokój
13,49 m² (13,79 m²)
9 hall
16,9 m²
razem
106,63 m² (126,89 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Rubin 3 na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

224 515 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki porotherm + styropian + tynk cienkowarstwowy. Strop: Teriva. Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie. Pokrycie dachu: dachówka.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: MG Projekt

Opinie mieszkańców domu Rubin 3

Zdjęcie profilowe aniakapusta
aniakapusta

Wybierając projekt musieliśmy pamiętać, że ogranicza nas działka i po długich wyborach zdecydowaliśmy się na projekt domu Rubin III WAH1256. Jedyne poprawki, jakie wprowadziliśmy, to powiększyliśmy okna, aby więcej światła wpadało do pomieszczeń oraz przesunęliśmy jeden pokój, żeby powiększyć kotłownię.

Budowa przebiegła bez problemów. Projekt był zrozumiały i czytelny. Wybraliśmy piec na gaz, co było dobrą decyzją. Jesteśmy z niego zadowoleni, z kosztów również. Realizacja tego projektu to nasz ogromny sukces, tym bardziej szybkość budowy. Z pewnością to także zasługa projektu domu Rubin III WAH1256, który był dobrze przygotowany. A na tym także nam bardzo zależało, aby nie było żadnych komplikacji i problemów.

Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, głównie dlatego się na niego zdecydowaliśmy. Właśnie na takim rozwiązaniu nam zależało. Aktualnie mieszkamy w dwójkę, więc miejsca mamy wystarczająco. Jednak myślę, że dom sprawdzi się nawet przy pięcioosobowej rodzinie. Oczywiście dom jest przystosowany do przyjmowania gości i nie mamy kłopotu, gdy odwiedzają nas w święta czy w trakcie innych imprez okolicznościowych. Jestem bardzo zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Rubin III WAH1256. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Rubin 3

  – 0 głosów

Projekt domu Rubin 3 należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych