Projekt domu Rodzinny 2A WAW1026

Cena projektu: 4 000 zł 3 700 zł Oszczędzasz 300 złOferta ważna do 31 stycznia 2018 r.

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
132,6 m²
Min. szer. działki
30,83 m
Wysokość budynku
6,23 m
Pow. zabudowy
224,9 m²
Kubatura
800 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
213,4 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Budynek Rodzinny 2A jest inną propozycją popularnego projektu Rodzinny 1. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma mniej pokoi, mniejszą powierzchnię. Projekt domu Rodzinny 2A odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Rodzinny 2A to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. W domu przewidziane są dwie w pełni funkcjonalne łazienki. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu są przewidziane w nim funkcjonalne garderoby. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Rodzinny 2A zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.

Rzut kondygnacji projektu Rodzinny 2A - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,6 m²
2 kuchnia
12,1 m²
3 pokój dzienny + jadalnia
38,4 m²
4 łazienka
5,1 m²
5 pom. gospodarcze
5,1 m²
6 garderoba
4,7 m²
7 łazienka
6,4 m²
8 garderoba
5,2 m²
9 pokój
16,1 m²
10 pokój
13,1 m²
11 pokój
13 m²
12 korytarz
6,8 m²
13 kotłownia
6,3 m²
14 garaż dwustan.
38,1 m²
razem
177 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Rodzinny 2A na działce
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
76 203 zł

stan surowy otwarty
112 601 zł

stan surowy zamknięty
23 002 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 271 612 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: dwuwarstwowe - bloczek silikatowy + styropian. Elewacja: tynk, na fragmentach drewniany profil i kamień łupany. Strop: żelbetowe wylewane. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Rodzinny 2A

  – 0 głosów

Projekt domu Rodzinny 2A należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Rodzinny 2A

Projekt domu Rodzinny 2 -300 3D

Rodzinny 2

130,6 m²

Projekt domu Rodzinny 3 -300 3D

Rodzinny 3

132,8 m²

Projekt domu Rodzinny 1 -300 3D

Rodzinny 1

163 m²

Projekt domu Rodzinny 4 -300

Rodzinny 4

188,6 m²

Projekty podobne do Rodzinny 2A WAW1026

Projekt domu Lukas Alter - murowana – beton komórkowy