Projekt domu Rodzinny 2 WAW1013

Cena projektu: 4 500 zł 3 600 zł Oszczędzasz 900 złOferta ważna do 2 stycznia 2020 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
130,6 m²
Min. szer. działki
20,23 m
Wysokość budynku
6,23 m
Pow. zabudowy
224,9 m²
Kubatura
829,8 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
213,4 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Dom Rodzinny 2 został stworzony na wzór znanego projektu Rodzinny 1. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma mniej pokoi, mniejszą powierzchnię. Projekt domu Rodzinny 2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Rodzinny 2 to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Architekt przewidział możliwość zagospodarowania poddasza, co sprawia, że w łatwy sposób możemy powiększyć metraż domu. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Nowocześnie zaprojektowana kuchnia otwarta to rozwiązanie przede wszystkim funkcjonalne, idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie, a zarazem modnie. W kuchni znajduje się także stół, dzięki któremu poranne spotkania z rodziną staną się ważną częścią dnia dla każdego domownika. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań.W projekcie przewidziano dwie łazienki na parterze. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu są przewidziane w nim funkcjonalne garderoby. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Dla osób ceniących sobie otwarte przestrzenie i życie rodzinne, ciekawym rozwiązaniem będzie z pewnością antresola. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Rodzinny 2 nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Rodzinny 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,6 m²
2 kuchnia
12,5 m²
3 pokój dzienny + jadalnia
36,4 m²
4 pokój
13 m²
5 pokój
13,1 m²
6 pokój
16,1 m²
7 garderoba
5,2 m²
8 łazienka
6,4 m²
9 garderoba
4,7 m²
10 pom. gospodarcze
4,7 m²
11 łazienka
5,1 m²
12 korytarz
6,8 m²
13 kotłownia
6,6 m²
14 garaż dwustan.
38,1 m²
razem
175,3 m²

Rzut kondygnacji projektu Rodzinny 2 - Rzut antresoli

1 antresola
20,3 m²
razem
20,3 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Kreator 3D Oglądaj projekt Rodzinny 2 w 3D i zmieniaj jego wykończenie!

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Rodzinny 2 na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

210 503 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

stan zerowy
76 203 zł

stan surowy otwarty
109 918 zł

stan surowy zamknięty
24 382 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: bloczek silikatowy + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny. Elewacja: tynk, kamień łupany, deska elewacyjna - kamień łupany wykorzystany jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: konstrukcji lekkiej - konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Rodzinny 2

  5 – 1 głos

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Melosław 23.03.2018 10:10: Dla mnie absolutnie piękny design, bezpretensjonalny, nowoczesny i ekonomiczny w budowie. Dom nad morze lub do lasu. Ciekawe czy równie ekonomiczny w eksploatacji?.

Projekt domu Rodzinny 2 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Rodzinny 2

Projekt domu Rodzinny 3 -900 3D

Rodzinny 3

132,8 m²

Projekt domu Rodzinny 4 -1000 3D

Rodzinny 4

190,8 m²

Projekt domu Rodzinny 2A -900

Rodzinny 2A

132,6 m²

Projekt domu Rodzinny 1 -1200 3D

Rodzinny 1

163 m²

Projekty podobne do Rodzinny 2 WAW1013

Projekt domu Ibis II -150

Ibis II

119,6 m²

Projekt domu uA54 -160

uA54

141,5 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych