Projekt domu Rodzinny 2 WAW1013

Cena projektu: 4 500 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb 10-18

Zamów rozmowę
Udostępnij
Pow. użytkowa
130,6 m²
Min. szer. działki
20,23 m
Wysokość budynku
6,23 m
Pow. zabudowy
224,9 m²
Kubatura
829,8 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
213,4 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Dom Rodzinny 2 został stworzony na wzór znanego projektu Rodzinny 1. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma mniej pokoi, mniejszą powierzchnię. Projekt domu Rodzinny 2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Rodzinny 2 to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Architekt przewidział możliwość zagospodarowania poddasza, co sprawia, że w łatwy sposób możemy powiększyć metraż domu. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Nowocześnie zaprojektowana kuchnia otwarta to rozwiązanie przede wszystkim funkcjonalne, idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie, a zarazem modnie. W kuchni znajduje się także stół, dzięki któremu poranne spotkania z rodziną staną się ważną częścią dnia dla każdego domownika. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań.W projekcie przewidziano dwie łazienki na parterze. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu są przewidziane w nim funkcjonalne garderoby. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Dla osób ceniących sobie otwarte przestrzenie i życie rodzinne, ciekawym rozwiązaniem będzie z pewnością antresola. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Rodzinny 2 nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Rodzinny 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,6 m²
2 kuchnia
12,5 m²
3 pokój dzienny + jadalnia
36,4 m²
4 pokój
13 m²
5 pokój
13,1 m²
6 pokój
16,1 m²
7 garderoba
5,2 m²
8 łazienka
6,4 m²
9 garderoba
4,7 m²
10 pom. gospodarcze
4,7 m²
11 łazienka
5,1 m²
12 korytarz
6,8 m²
13 kotłownia
6,6 m²
14 garaż dwustan.
38,1 m²
razem
175,3 m²

Rzut kondygnacji projektu Rodzinny 2 - Rzut antresoli

1 antresola
20,3 m²
razem
20,3 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy
Kreator 3D Oglądaj projekt Rodzinny 2 w 3D i zmieniaj jego wykończenie!

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Rodzinny 2 na działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
76 203 zł

stan surowy otwarty
109 918 zł

stan surowy zamknięty
24 382 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty są liczone dla budowy domu w technologii murowanej.
Kosztorys opracowany przez autora projektu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 277 688 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: dwuwarstwowe - bloczek silikatowy + styropian. Elewacja: tynk, na fragmentach drewniany profil i kamień łupany stropy: żelbetowe wylewane schody: systemowe. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Rodzinny 2

  5 – 1 głos

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Melosław 23.03.2018 10:10: Dla mnie absolutnie piękny design, bezpretensjonalny, nowoczesny i ekonomiczny w budowie. Dom nad morze lub do lasu. Ciekawe czy równie ekonomiczny w eksploatacji?.

Projekt domu Rodzinny 2 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Rodzinny 2

Projekt domu Rodzinny 4 3D

Rodzinny 4

188,6 m²

Projekt domu Rodzinny 3 3D

Rodzinny 3

132,8 m²

Projekt domu Rodzinny 2A

Rodzinny 2A

132,6 m²

Projekt domu Rodzinny 1 3D

Rodzinny 1

163 m²

Projekty podobne do Rodzinny 2 WAW1013

Projekt domu Ibis II

Ibis II

119,6 m²

Projekt domu uA54 -160

uA54

141,5 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zapisz się do naszego newslettera i pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z tego narzędzia. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Extradom sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Zawsze aktualne dane administratora, znajdziesz tutaj.