Projekt domu Rodzinny 2 WAW1013

Cena projektu: 4 500 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
130,6 m²
Min. szer. działki
20,23 m
Wysokość budynku
6,23 m
Pow. zabudowy
224,9 m²
Kubatura
829,8 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
213,4 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Dom Rodzinny 2 został stworzony na wzór znanego projektu Rodzinny 1. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma mniej pokoi, mniejszą powierzchnię. Projekt domu Rodzinny 2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Rodzinny 2 to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Architekt przewidział możliwość zagospodarowania poddasza, co sprawia, że w łatwy sposób możemy powiększyć metraż domu. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Nowocześnie zaprojektowana kuchnia otwarta to rozwiązanie przede wszystkim funkcjonalne, idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie, a zarazem modnie. W kuchni znajduje się także stół, dzięki któremu poranne spotkania z rodziną staną się ważną częścią dnia dla każdego domownika. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań.W projekcie przewidziano dwie łazienki na parterze. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu są przewidziane w nim funkcjonalne garderoby. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Dla osób ceniących sobie otwarte przestrzenie i życie rodzinne, ciekawym rozwiązaniem będzie z pewnością antresola. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Rodzinny 2 nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Rodzinny 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,6 m²
2 kuchnia
12,5 m²
3 pokój dzienny + jadalnia
36,4 m²
4 pokój
13 m²
5 pokój
13,1 m²
6 pokój
16,1 m²
7 garderoba
5,2 m²
8 łazienka
6,4 m²
9 garderoba
4,7 m²
10 pom. gospodarcze
4,7 m²
11 łazienka
5,1 m²
12 korytarz
6,8 m²
13 kotłownia
6,6 m²
14 garaż dwustan.
38,1 m²
razem
175,3 m²

Rzut kondygnacji projektu Rodzinny 2 - Rzut antresoli

1 antresola
20,3 m²
razem
20,3 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki
Kreator 3D Oglądaj projekt Rodzinny 2 w 3D i zmieniaj jego wykończenie!

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Rodzinny 2 na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
90 797 zł

stan surowy otwarty
130 900 zł

stan surowy zamknięty
29 036 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

250 733 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: bloczek silikatowy + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny. Elewacja: tynk, kamień łupany, deska elewacyjna - kamień łupany wykorzystany jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: konstrukcji lekkiej - konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Rodzinny 2

  5 – 1 głos

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Melosław 23.03.2018 10:10: Dla mnie absolutnie piękny design, bezpretensjonalny, nowoczesny i ekonomiczny w budowie. Dom nad morze lub do lasu. Ciekawe czy równie ekonomiczny w eksploatacji?.

Projekt domu Rodzinny 2 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Rodzinny 2

Projekt domu Rodzinny 3 3D

Rodzinny 3

132,8 m²

Projekt domu Rodzinny 4 3D

Rodzinny 4

190,8 m²

Projekt domu Rodzinny 2A

Rodzinny 2A

132,6 m²

Projekt domu Rodzinny 1 3D

Rodzinny 1

163 m²

Projekty podobne do Rodzinny 2 WAW1013

Projekt domu Ibis II -300

Ibis II

119,6 m²

Projekt domu uA54

uA54

141,5 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych