Sprawdź

Projekt domu Premium Home 02 GFP1001

5
2. Łazienka
4,55
3. Spiżarnia + pomieszczenie gospodarcze
5
4. Kuchnia
10,75
5. Pokój dzienny + jadalnia
34,97
6. Hall
8
7. Pokój
8,90
8. Garaż jednostanowiskowy
27,36
Razem
104,53
104,53

pomieszczenia
podłogi
9. Hall
8,41
8,41
10. Strych
5,55
6,93
11. Łazienka
6,47
8,26
12. Pokój
13,50
15,76
13. Pokój
13,90
16,16
14. Pokój
12
17
Razem
59,83
72,52

Pow. użytkowa

134 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,60 m

Powierzchnia zabudowy

137,10 m²

Min. szer. i dł. działki

23,1 x 17 m

ikona Pobierz i drukuj

Premium Home 02 - GFP1001

ikona 134 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 104,53 m²

Projekt domu Premium Home 02 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

5
2. Łazienka
4,55
3. Spiżarnia + pomieszczenie gospodarcze
5
4. Kuchnia
10,75
5. Pokój dzienny + jadalnia
34,97
6. Hall
8
7. Pokój
8,90
8. Garaż jednostanowiskowy
27,36
Razem
104,53
104,53

Poddasze - 59,83 m²

Projekt domu Premium Home 02 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
9. Hall
8,41
8,41
10. Strych
5,55
6,93
11. Łazienka
6,47
8,26
12. Pokój
13,50
15,76
13. Pokój
13,90
16,16
14. Pokój
12
17
Razem
59,83
72,52

Podobne projekty (2094)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-44 wariant 4 JGC1144
BW-44 wariant 4
Dodano!
Dodano!
121,10 m²
4
2
1

3 770 zł

3 870 zł

Tooltip

Cena regularna

3 770 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tobiasz (1616) KRD2764
Tobiasz (1616)
Dodano!
Dodano!
142,50 m²
5
3
2

4 640 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Narcyz 3 WAH2028
Narcyz 3
Dodano!
Dodano!
125,59 m²
6
3
1

5 832 zł

7 290 zł

Tooltip

Cena regularna

5 832 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dominik Rex (1686) KRD2839
Dominik Rex (1686)
Dodano!
Dodano!
123,30 m²
5
2
1

4 440 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 161 NEW + 2G LUA1502
APS 161 NEW + 2G
Dodano!
Dodano!
121,50 m²
4
2
2

4 449 zł

4 999 zł

Tooltip

Cena regularna

4 249 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-44 JGC1055
BW-44
Dodano!
Dodano!
133,70 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-46 wariant 1 JGC1255
BW-46 wariant 1
Dodano!
Dodano!
127,70 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Ajaks 5 WOE1160
Ajaks 5
Dodano!
Dodano!
127,54 m²
4
2
1

4 399 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena

Autor: GF Projekt Sp. z o.o. Sp.k.

134 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

1,40 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

137,10 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

180,92 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

564 m³

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

745,20 m³

Powierzchnia dachu

135,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,60 m

Szerokość elewacji

15,10 m

Długość elewacji

9 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,10 m

Min. długość działki
Tooltip

17 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

70 kWh/(m²rok)

Ek
Tooltip
Energia końcowa określa zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do uzyskania założonych parametrów, jak np. temperatura wewnątrz budynku.

45 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Posadowienie budynku: ławy fundamentowe. Ściany zewnętrzne: bloczek ceramiczny 25+styropian 20cm współczynnik 0,031 (W/mK). Ściany wewnętrzne: bloczek ceramiczny 11,5cm. Strop nad parterem: żelbetowy. Konstrukcja dachu: więźba tradycyjna, drewniana. Pokrycie dachu: Blacha na rąbek. Elewacja: tynk mineralny +blacha na rąbek+ płytki włóknowo-cementowe imitujące beton

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Premium Home 02

Nietuzinkowa wygoda. Unikatowy charakter domu przejawia się w niebanalnej dwustrefowej bryle. Rozległa część parteru odcina się od reszty dzięki akcentom betonu architektonicznego w płytkach mineralnych, ułożonych na tylnej i lewej ścianie elewacji. Ściana frontowa z podcieniem w okładzinie drewnianej, reszta elewacji pokryta tynkiem mineralnym, tonującym kompozycję. Płyta parteru, będąc okazalszą niż część poddasza naturalnie tworzy rozległy taras, na przeciwległym końcu przechodząc w dająca cień pergolę/ zadaszenie tarasu ogrodowego. Całość wieńczy dwuspadowy tradycyjny dach pokryty blachą, która staje nie też okładzina górnej części tylnej elewacji. Liczne, okazałe przeszklenia w połączeniu ze szklaną balustradą tarasu nadają bryle lekkości i doświetlają wnętrza. Już od wejścia dom zachwyca przestronnością. Parter- strefa dzienna, bez zbędnych ograniczeń łączy pomieszczenia zapraszając do spotkań i interakcji. Od reprezentacyjnego hallu ciąg komunikacyjny prowadzi nas w lewo wprost do kompleksu złożonego z kuchni (ze spiżarnią)- salonu i jadalni- które otwierają się na ogród i taras z miejscem na relaks. Po drodze mijamy łazienkę. Na wprost hallu schody, a tuż za nimi niewielki pokój. W dolnej części domu zaprojektowano funkcjonalne schowki i pojemne szafy, optymalizując wykorzystanie przestrzeni. Poddasze Premium Home 02 stanowi kompleks 3 sypialni- w tym jedna z garderobą, dużej łazienki i pralni. Dwie sypialnie usytuowane nad salonem i kuchnią, rozgraniczone ścianką działową mają dostęp do tarasu na piętrze. Mansarda stanowi strefę prywatną z funkcją rekreacyjną dzięki wspomnianemu tarasowi, który odpowiednio zaadaptowany może stać się ogrodem zimowym lub kącikiem rozrywki. Opisanym powyżej pomieszczeniom nadaliśmy znamiona funkcjonalne tak, by zoptymalizować działanie domu. Zaletą projektu jest jednak to, że w zależności od potrzeb inwestora, może on być personalizowany, zachowując oryginalny charakter i ergonomię.