Sprawdź

Projekt domu Pliszka - murowana – silikaty KRD2256

podłogi
1. Pokój dzienny
24
2. Garaż jednostanowiskowy
18,80
3. Pokój
12
4. Kuchnia
7,60
5. Wiatrołap
5,40
6. Łazienka
4,80
7. Hall
4,50
8. Spiżarnia
3
9. Schody
2
Razem
82,10
82,10

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
14,30
20
2. Pokój
9,90
12,40
3. Łazienka
3
5,40
4. Schody
1,90
1,90
5. Korytarz
1,80
1,80
6. Garderoba
0,90
1,80
Razem
31,80
43,30

Pow. użytkowa

91,10 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,30 m

Powierzchnia zabudowy

102,80 m²

Min. szer. i dł. działki

19,5 x 18,90 m

ikona Pobierz i drukuj

Pliszka - murowana – silikaty - KRD2256

ikona 91,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 82,10 m²

Projekt domu Pliszka - murowana – silikaty - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
24
2. Garaż jednostanowiskowy
18,80
3. Pokój
12
4. Kuchnia
7,60
5. Wiatrołap
5,40
6. Łazienka
4,80
7. Hall
4,50
8. Spiżarnia
3
9. Schody
2
Razem
82,10
82,10

Poddasze - 31,80 m²

Projekt domu Pliszka - murowana – silikaty - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
14,30
20
2. Pokój
9,90
12,40
3. Łazienka
3
5,40
4. Schody
1,90
1,90
5. Korytarz
1,80
1,80
6. Garderoba
0,90
1,80
Razem
31,80
43,30

Podobne projekty (1145)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Domidea 58 mG WAC1030
Domidea 58 mG
Dodano!
Dodano!
96,62 m²
4
2
1

5 481 zł

5 781 zł

Tooltip

Cena regularna

5 481 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lea II (z wiatą) WRC2531
Lea II (z wiatą)
Dodano!
Dodano!
83,12 m²
4
2
1

3 760 zł

4 700 zł

Tooltip

Cena regularna

3 760 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Bez 2 BSA2144
Bez 2
Dodano!
Dodano!
85,15 m²
3
2
1

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-49 wariant 8 JGC1158
BW-49 wariant 8
Dodano!
Dodano!
99,10 m²
3
2
1

3 630 zł

3 730 zł

Tooltip

Cena regularna

3 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-49 wariant 2 JGC1132
BW-49 wariant 2
Dodano!
Dodano!
99,10 m²
4
2
1

3 630 zł

3 730 zł

Tooltip

Cena regularna

3 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Studio 42 WRN1491
Studio 42
Dodano!
Dodano!
91,80 m²
3
1
0

3 995 zł

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 101 G1 KRX1205
HomeKoncept 101 G1
Dodano!
Dodano!
91,22 m²
3
2
1

5 890 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sosenka 5 wariant C WAH1992
Sosenka 5 wariant C
Dodano!
Dodano!
85,16 m²
3
2
0

4 632 zł

5 790 zł

Tooltip

Cena regularna

4 632 zł najniższa cena

Autor: Archeton

91,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

102,80 m²

Powierzchnia dachu

164,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,30 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,50 m

Min. długość działki
Tooltip

18,90 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – silikaty. Ściany zewnętrzne: bloczki silikatowe + styropian. Ściany wewnętrzne: bloczki silikatowe. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: drewniane. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: blachodachówka samonośna. Elewacja: tynk cienkowarstwowy.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH110 HDH1006
91,17 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 500 zł 6 071 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Bella 90 HRK1000
90,52 m²
3
Stan deweloperski brutto
403 920 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90A HFX1035
89,89 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 728 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90B HFX1043
89,78 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 734 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart Comfort 70 HHT1037
89,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
490 784 zł 5 470 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Flow HMD1002
92,67 m²
3
Stan deweloperski brutto
508 000 zł 5 482 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Double Family Smart 140 HHT1024
88,78 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 216 900 zł 13 707 zł/m²

Opis projektu domu
Pliszka - murowana – silikaty

Budynek utworzony z dwóch brył, tj. budynku głównego w formie prostopadłościanu przekrytego dwuspadowym dachem o kącie nachylenia połaci 40° oraz budynku garażu o kształcie prostospadłościanu z dachem pulpitowym. Nad wejściem do domu i wyjściem na taras zadaszenie dwuspadowymi daszkami.