Sprawdź

Projekt domu Planujdom 140 ABP1039

5
2. Hall
17,09
3. Pokój
9,43
4. Pokój dzienny + jadalnia
33,36
5. Spiżarnia
2,40
6. Kuchnia
11,45
7. Pokój
12,37
8. Garderoba
4,68
9. Pokój
10,84
10. Łazienka
5,40
11. Pralnia
3,88
12. Łazienka
2,97
13. Kotłownia
6,37
14. Pokój
12,25
Razem
137,49
137,49

Pow. użytkowa

131,12 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

6,82 m

Powierzchnia zabudowy

174,40 m²

Min. szer. i dł. działki

22,3 x 23,50 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

364 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 140 - ABP1039

ikona 131,12 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

4 490 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 137,49 m²

Projekt domu Planujdom 140 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

5
2. Hall
17,09
3. Pokój
9,43
4. Pokój dzienny + jadalnia
33,36
5. Spiżarnia
2,40
6. Kuchnia
11,45
7. Pokój
12,37
8. Garderoba
4,68
9. Pokój
10,84
10. Łazienka
5,40
11. Pralnia
3,88
12. Łazienka
2,97
13. Kotłownia
6,37
14. Pokój
12,25
Razem
137,49
137,49

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (155)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Domena 124 C WRW1337
Domena 124 C
Dodano!
Dodano!
129,37 m²
4
2
0

5 100 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 071/1 energo ELW1045
Sej-pro 071/1 energo
Dodano!
Dodano!
136,16 m²
4
2
0

4 997 zł

5 297 zł

Tooltip

Cena regularna

4 997 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 178 ABP1020
Planujdom 178
Dodano!
Dodano!
122,09 m²
3
2
0

3 990 zł

PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 210 ABP1003
Planujdom 210
Dodano!
Dodano!
123,40 m²
3
2
0

3 390 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 390 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kwadra Prima (1857) KRD3001
Kwadra Prima (1857)
Dodano!
Dodano!
119,90 m²
4
2
0

3 840 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Aloes 4 WOF1195
Aloes 4
Dodano!
Dodano!
125,67 m²
4
2
0

4 199 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 199 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Feniks 3 BSA2157
Feniks 3
Dodano!
Dodano!
141,43 m²
3
3
0

5 249 zł

5 749 zł

Tooltip

Cena regularna

5 249 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 049 energo ELW1026
Sej-pro 049 energo
Dodano!
Dodano!
143,20 m²
4
3
0

4 997 zł

5 297 zł

Tooltip

Cena regularna

4 997 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

364 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

70 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

230 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

64 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: PLANUJDOM

131,12 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

174,40 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

6,82 m

Szerokość elewacji

14,30 m

Długość elewacji

15,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,30 m

Min. długość działki
Tooltip

23,50 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie zamówienia

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Konstrukcja murowana. Strop: żelbetowy. Dach: dwuspadowy. Pokrycie dachu: blachodachówka. Ocieplenie stropu: wełna mineralna gr. 30cm. Tynk: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Ogrzewanie na paliwa stałe lub instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²

Opis projektu domu
Planujdom 140

Projekt domu parterowego Planujdom 140 z dachem dwuspadowym, z tarasem, z wejściem od południa.

Społeczność projektu domu
Planujdom 140 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 140