Sprawdź

Projekt domu Planujdom 135 ABP1046

1. Wiatrołap
6,62
2. Korytarz
13,98
3. Spiżarnia
2,78
4. Kuchnia
11,80
5. Pokój dzienny + jadalnia
33,86
6. Wc
3,18
7. Pralnia
2,24
8. Łazienka
5,77
9. Pokój
12,64
10. Pokój
15,11
11. Kotłownia
7,12
12. Pokój
15,05
13. Pokój
9,18
Razem
139,33
139,33

Pow. użytkowa

132,21 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

7,78 m

Powierzchnia zabudowy

173,92 m²

Min. szer. i dł. działki

23,23 x 20,98 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

354 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 135 - ABP1046

ikona 132,21 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

Promocja

od 19.05.2026 do 21.05.2026

0dni

00 00 00

3 550 zł

4 180 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 19.05.2026 do 19.05.2026

3 550 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 139,33 m²

Projekt domu Planujdom 135 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
6,62
2. Korytarz
13,98
3. Spiżarnia
2,78
4. Kuchnia
11,80
5. Pokój dzienny + jadalnia
33,86
6. Wc
3,18
7. Pralnia
2,24
8. Łazienka
5,77
9. Pokój
12,64
10. Pokój
15,11
11. Kotłownia
7,12
12. Pokój
15,05
13. Pokój
9,18
Razem
139,33
139,33

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.
Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

354 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

70 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

232 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

52 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: PLANUJDOM

132,21 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

173,92 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

7,78 m

Szerokość elewacji

15,23 m

Długość elewacji

12,98 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,23 m

Min. długość działki
Tooltip

20,98 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie zamówienia

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Konstrukcja murowana. Strop: żelbetowy. Dach: wielospadowy. Pokrycie dachu: blachodachówka. Ocieplenie stropu: wełna mineralna gr. 30cm. Tynk: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Ogrzewanie na paliwa stałe lub instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Planujdom 135

Projekt domu Planujdom 135 z dachem kopertowym i tarasem.

Społeczność projektu domu
Planujdom 135 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 135