Sprawdź

Projekt domu Perkoz - murowana – beton komórkowy KRD1183

1. Wiatrołap
2,90
2. Hall
2,50
3. Pokój dzienny
24,60
4. Pokój
10,70
5. Pomieszczenie gospodarcze
2,20
6. Schody
5,10
7. Kuchnia
10,60
8. Jadalnia
8,80
9. Wc
1,40
10. Pomieszczenie gospodarcze
5,70
11. Garaż jednostanowiskowy
16,20
Razem
90,70
90,70

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
17,70
23,40
2. Pokój
15,90
15,90
3. Pokój
12,10
15,20
4. Korytarz
10,40
10,40
5. Pokój
10
10
6. Łazienka
5,90
7,60
7. Garderoba
3,70
3,70
8. Schody
3,30
3,30
Razem
79
89,50

Pow. użytkowa

137,20 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,10 m

Powierzchnia zabudowy

112,60 m²

Min. szer. i dł. działki

21,7 x 19,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Perkoz - murowana – beton komórkowy - KRD1183

ikona 137,20 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 90,70 m²

Projekt domu Perkoz - murowana – beton komórkowy - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,90
2. Hall
2,50
3. Pokój dzienny
24,60
4. Pokój
10,70
5. Pomieszczenie gospodarcze
2,20
6. Schody
5,10
7. Kuchnia
10,60
8. Jadalnia
8,80
9. Wc
1,40
10. Pomieszczenie gospodarcze
5,70
11. Garaż jednostanowiskowy
16,20
Razem
90,70
90,70

Poddasze - 79 m²

Projekt domu Perkoz - murowana – beton komórkowy - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
17,70
23,40
2. Pokój
15,90
15,90
3. Pokój
12,10
15,20
4. Korytarz
10,40
10,40
5. Pokój
10
10
6. Łazienka
5,90
7,60
7. Garderoba
3,70
3,70
8. Schody
3,30
3,30
Razem
79
89,50

Podobne projekty (1760)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Miejski 2 WAH2143
Miejski 2
Dodano!
Dodano!
145,44 m²
4
2
0

5 352 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła S powiększona wersja szkieletowa KRY1011
126,38 m²
4
3
1

5 800 zł

PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Arsenio KZM1011
Arsenio
Dodano!
Dodano!
147,02 m²
4
3
1

4 790 zł

5 290 zł

Tooltip

Cena regularna

4 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 136 WRN1602
Krajobrazy 136
Dodano!
Dodano!
130,06 m²
4
2
0

4 095 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Alabastrowej 58 KRK1634
Dom przy Alabastrowej 58
Dodano!
Dodano!
135 m²
4
3
0

3 790 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-32 wariant 1 JGC1186
BW-32 wariant 1
Dodano!
Dodano!
133,70 m²
4
2
2

4 330 zł

4 430 zł

Tooltip

Cena regularna

4 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Figiel WAH1304
Figiel
Dodano!
Dodano!
138,68 m²
4
2
0

4 952 zł

6 190 zł

Tooltip

Cena regularna

4 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mateo Sol (1804) KRD2920
Mateo Sol (1804)
Dodano!
Dodano!
126,30 m²
5
2
1

4 540 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena

Autor: Archeton

137,20 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

112,60 m²

Powierzchnia dachu

232 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,10 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,70 m

Min. długość działki
Tooltip

19,50 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: beton komórkowy + styropian. Ściany wewnętrzne: beton komórkowy. Strop: gęstożebrowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: na zamówienie. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Elewacja: tynk cienkowarstwowy na siatce z włókna szklanego, fragmenty elewacji obłożone płytkami ceramicznymi i deskami.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
Perkoz - murowana – beton komórkowy

Bryłę budynku tworzy prostopadłościan nakryty dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40°. Prostą bryłę urozmaicają podcienia wejścia i wyjścia na taras. Bryłę wzbogacają również drewniane listwy mocowane do muru, które imitują mur pruski.

Społeczność projektu domu
Perkoz - murowana – beton komórkowy w budowie