Sprawdź

Projekt domu Opal WRN1094

3
2. Hall
10
3. Kuchnia + jadalnia
15,60
4. Pokój dzienny
26
5. Korytarz
2,60
6. Pokój
12,30
7. Spiżarnia
2,10
8. Łazienka
3,10
9. Pomieszczenie gospodarcze
4
10. Garaż jednostanowiskowy
19,50
Razem
98,20
98,20

podłogi
11. Hall
5,60
12. Pokój
17,50
13. Pokój
10,80
14. Pokój
16
15. Pomieszczenie gospodarcze
2,20
16. Łazienka
9,40
Razem
61,50
61,50

Pow. użytkowa

140,20 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,98 m

Powierzchnia zabudowy

134,80 m²

Min. szer. i dł. działki

19,9 x 23,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Opal - WRN1094

ikona 140,20 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 98,20 m²

Projekt domu Opal - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

3
2. Hall
10
3. Kuchnia + jadalnia
15,60
4. Pokój dzienny
26
5. Korytarz
2,60
6. Pokój
12,30
7. Spiżarnia
2,10
8. Łazienka
3,10
9. Pomieszczenie gospodarcze
4
10. Garaż jednostanowiskowy
19,50
Razem
98,20
98,20

Poddasze - 61,50 m²

Projekt domu Opal - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
11. Hall
5,60
12. Pokój
17,50
13. Pokój
10,80
14. Pokój
16
15. Pomieszczenie gospodarcze
2,20
16. Łazienka
9,40
Razem
61,50
61,50

Podobne projekty (2000)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Aleksandria Tura (1329) KRD2457
Aleksandria Tura (1329)
Dodano!
Dodano!
149,60 m²
5
3
0

4 440 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tobiasz (1616) KRD2764
Tobiasz (1616)
Dodano!
Dodano!
142,50 m²
5
3
2

4 640 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-44 JGC1055
BW-44
Dodano!
Dodano!
133,70 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-46 wariant 1 JGC1255
BW-46 wariant 1
Dodano!
Dodano!
127,70 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Ajaks 5 WOE1160
Ajaks 5
Dodano!
Dodano!
127,54 m²
4
2
1

4 399 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Ajaks 5 Max WOE1162
Ajaks 5 Max
Dodano!
Dodano!
139,93 m²
4
2
1

4 499 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu N8-G1 KKG1000
N8-G1
1

5 100 zł

6 200 zł

Tooltip

Cena regularna

5 300 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-44 z frontem południowym JGC1059
133,20 m²
4
2
1

4 030 zł

4 130 zł

Tooltip

Cena regularna

4 030 zł najniższa cena

Autor: Krajobrazy

140,20 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

134,80 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

420 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,98 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,90 m

Min. długość działki
Tooltip

23,50 m

Opis szczegółowy

Ściany zaprojektowano z bloczków gazobetonowych docieplonych styropianem z opcją zmiany technologii na etapie adaptacji. Schody na poddasze mają drewnianą konstrukcję, podobnie jak więźba. Pokryciem dachu może być dowolny materiał, np. dachówka betonowa lub ceramiczna. Strop jest gęstożebrowy. Elewacje są tynkowane, z cokołami obłożonymi płytkami. Niepowtarzalnego charakteru z zewnątrz nadają domowi szerokie okapy, kute balustrady oraz opaski wokół okien i gzymsy.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²

Opis projektu domu
Opal

Projekt domu Opal zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Ciekawym elementem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem namiotowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt Opal to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. Cztery sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Opal zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.