Sprawdź

Projekt domu Oleśnica 3 KRP1090

1. Wiatrołap
6,10
2. Korytarz
3,51
3. Pomieszczenie gospodarcze
7,86
4. Pokój
9,05
5. Pokój dzienny + kuchnia
43,01
6. Kotłownia
6,85
7. Wc
1,46
Razem
77,84
77,84

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
20,69
28,11
2. Pokój
8,29
13,20
3. Pokój
9,19
15,39
4. Łazienka
2,70
6,01
5. Łazienka
4,10
8,50
6. Pokój
10,03
14,94
Razem
55
86,15

Pow. użytkowa

118,13 m²

Kąt dachu

41°

Wysokość budynku

7,81 m

Powierzchnia zabudowy

101,76 m²

Min. szer. i dł. działki

20,7 x 16 m

Konstrukcja

ikona
Szkieletowa

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Oleśnica 3 - KRP1090

ikona 118,13 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 77,84 m²

Projekt domu Oleśnica 3 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
6,10
2. Korytarz
3,51
3. Pomieszczenie gospodarcze
7,86
4. Pokój
9,05
5. Pokój dzienny + kuchnia
43,01
6. Kotłownia
6,85
7. Wc
1,46
Razem
77,84
77,84

Poddasze - 55 m²

Projekt domu Oleśnica 3 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
20,69
28,11
2. Pokój
8,29
13,20
3. Pokój
9,19
15,39
4. Łazienka
2,70
6,01
5. Łazienka
4,10
8,50
6. Pokój
10,03
14,94
Razem
55
86,15

Warianty projektu (7)

PROMOCJA
Projekt domu Oleśnica dws
Oleśnica dws
Dodano!
Dodano!
114,25 m²
5
2
0

5 325 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Oleśnica 11
Oleśnica 11
Dodano!
Dodano!
146,25 m²
5
2
0

5 125 zł

5 480 zł

Tooltip

Cena regularna

5 130 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Oleśnica 7 dw
Oleśnica 7 dw
Dodano!
Dodano!
118,04 m²
5
2
0

5 425 zł

5 780 zł

Tooltip

Cena regularna

5 430 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Oleśnica 3 dws
Oleśnica 3 dws
Dodano!
Dodano!
118,92 m²
4
3
0

5 325 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Oleśnica 9
Oleśnica 9
Dodano!
Dodano!
123,01 m²
5
2
0

5 080 zł

5 380 zł

Tooltip

Cena regularna

5 080 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Oleśnica 19
Oleśnica 19
Dodano!
Dodano!
129,72 m²
4
2
0

5 125 zł

5 480 zł

Tooltip

Cena regularna

5 130 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Oleśnica
Oleśnica
Dodano!
Dodano!
116,61 m²
5
2
0

4 825 zł

5 180 zł

Tooltip

Cena regularna

4 830 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1919)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Koniczynka BSA2370
Koniczynka
Dodano!
Dodano!
119,29 m²
4
2
0

4 749 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-27 wariant 4 JGC1252
BW-27 wariant 4
Dodano!
Dodano!
123 m²
4
2
0

3 770 zł

3 870 zł

Tooltip

Cena regularna

3 770 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom na Sosnowej WBF1002
Dom na Sosnowej
Dodano!
Dodano!
113,08 m²
4
2
1

3 899 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Surażkowo 3 BSE1281
Surażkowo 3
Dodano!
Dodano!
119,56 m²
4
2
0

4 680 zł

5 200 zł

Tooltip

Cena regularna

4 940 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu N42-BG KKG1040
N42-BG
Dodano!
Dodano!
109,44 m²
4
2
0

5 300 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Na swoim 2 WAH1673
Na swoim 2
Dodano!
Dodano!
112,42 m²
4
2
0

4 312 zł

5 390 zł

Tooltip

Cena regularna

4 312 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Trypolis 5 szkielet drewniany SLN2820
127,05 m²
4
2
0

3 399 zł

3 799 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Alabastrowej 20 KRK1335
Dom przy Alabastrowej 20
Dodano!
Dodano!
115 m²
4
3
0

3 390 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

118,13 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,37 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

101,76 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

171,22 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

510 m³

Powierzchnia dachu

196,21 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

41°

Wysokość budynku
Tooltip

7,81 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,70 m

Min. długość działki
Tooltip

16 m

Konstrukcja

Szkieletowa

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 0.37 m. Strop: drewniany. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: szkieletowe drewniane ocieplone wełną mineralną. Ściany wewnętrzne: szkieletowe drewniane. Typ ogrzewania: kocioł gazowy. Inne: okna połaciowe Velux.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Creative Smart 160 HHT1023
118,35 m²
4
Stan deweloperski brutto
780 019 zł 6 591 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Soul HMD1001
118,94 m²
4
Stan deweloperski brutto
518 000 zł 3 654 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.14 HPK1026
118,94 m²
3
Stan deweloperski brutto
707 200 zł 5 933 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim bez garażu HPK1022
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²

Opis projektu domu
Oleśnica 3

Dom Oleśnica 3 został stworzony na wzór popularnego projektu Oleśnica. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma mniej pokoi, większą powierzchnię. Projekt domu Oleśnica 3 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Oleśnica 3 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono na parterze toaletę dla gości oraz dwie łazienki na poddaszu dla domowników. Uwzględnione w domu cztery przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Dom został zaprojektowany w technologii szkieletowej. Oleśnica 3 zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.