Projekt domu Niebieski WOX1029

Cena projektu: 3 750 zł

Czas realizacji zamówienia projektu jest wydłużony. Zapytaj o szczegóły swojego doradcę.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
128 m²
Min. szer. działki
27,3 m
Wysokość budynku
7,4 m
Pow. zabudowy
147,91 m²
Kubatura
508,17 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
215,48 m²
EUco
32,02 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt Niebieski z pewnością docenią Inwestorzy chcących podążać z duchem czasu - doceniający nowoczesne rozwiązania oraz będący na bieżąco z nowymi trendami w architekturze. Architekt uwzględnił możliwość wykorzystania urządzeń związanych z odnawialnymi źródłami energii jak panele solarne na dachu, wentylacja mechaniczna z rekuperacją oraz system ogrzewania podłogowego. Powyższe rozwiązania w połączeniu z zastosowanymi przez autora materiałami oraz elementami konstrukcji sprawiają, że projekt Niebieski wykazuje się bardzo korzystnymi parametrami odnośnie zapotrzebowania energetycznego domu. Zaprojektowanie w domu w standardzie budynku energooszczędnego wpływa bezpośrednio na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych, a dodatkowo usatysfakcjonuje osoby kładące nacisk na dbałość o środowisko. Dom cechuje się nowoczesną, minimalistyczną bryłą oraz oknami o zróżnicowanych, oryginalnych wymiarach. Główna konstrukcja została przykryta dachem dwuspadowym, zaś znajdujący się w bryle garaż zwieńczono dachem płaskim. Dzięki tym rozwiązaniom budynek przykuwa wzrok i wyróżnia się na tle innych, a także świetnie sprawdzi się w zabudowie nowopowstających osiedli. Projekt domu Niebieski WOX1029 posiada parter oraz pełne piętro, dzięki czemu metraż nie jest uwarunkowany powierzchnią zabudowy i tym samym wielkością działki. Ogromną zaletą budynków piętrowych jest brak skosów w górnych pomieszczeniach, dzięki czemu są one w pełni przestronne i łatwe w aranżacji. Podział układu pomieszczeń na dwie kondygnacje, sprawia że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone stropem, a to zapewnia domownikom poczucie prywatności. Część dzienną tworzy duża, otwarta przestrzeń w centrum której znajdują się eleganckie schody. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wnętrze nabiera reprezentacyjnego charakteru. Schody pełnią również praktyczną rolę - optycznie oddzielają otwarte na siebie pomieszczenia, ze względu na ich funkcje. Długa kuchnia pozwala na łatwy podział prac, między kilkoma osobami jednocześnie, a duży stół jadalniany i przestronny salon umożliwiają zorganizowanie przyjęcia. Dostępna z korytarza toaleta, sprawdzi się gdy odwiedzą nas goście, którzy nie będą musieli wchodzić do prywatnej części na piętrze, gdzie znajduje się łazienka domowników. Trzy zlokalizowane na górze sypialnie to optymalna opcja dla 3-5 osobowej rodziny. Na tej kondygnacji znajduje się ponadto pomieszczenie gospodarcze, które można przeznaczyć na zrobienie pralni lub garderoby. W hallu na piętrze przewidziano miejsce na wstawienie biurka do pracy przy komputerze. Cechą charakterystyczną projektu Niebieski jest oryginalny podcień nad tarasem, podparty na kolumnach. Dzięki temu, w trakcie gorących dni możemy zrelaksować się na świeżym powietrzu w przyjemnym cieniu. Autor projektu domu uwzględnił możliwość wyodrębnienia w salonie ogrodu zimowego

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Niebieski - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,19 m²
2 korytarz
5,23 m²
3 wc
2,83 m²
4 kuchnia + jadalnia
30,1 m²
5 pokój dzienny
23,35 m²
6 ogród zimowy
7,34 m²
7 garaż jednostan.
26,91 m²
razem
99,95 m²

Rzut kondygnacji projektu Niebieski - Rzut poddasza

1 korytarz
15,29 m²
2 pokój
12,65 m²
3 pokój
12,43 m²
4 łazienka
4,68 m²
5 pokój
9,95 m²
6 pom. gospodarcze
5,65 m²
razem
60,65 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Niebieski na działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

193 280 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt jest w fazie koncepcji. Przy zakupie projektu należy zapłacić 10% zaliczki. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku zwrotu lub rezygnacji z zamówienia.

Elewacje

Autor: Domy Czystej Energii

Recenzje projektu Niebieski

  – 0 głosów

Projekt domu Niebieski należy do kategorii

Projekty podobne do Niebieski WOX1029

Projekt domu Ciekawy 2A -600 3D

Ciekawy 2A

124,7 m²

Projekt domu Ciekawy 1A -680 3D

Ciekawy 1A

119,9 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych