Sprawdź

Projekt domu NewHouse 753 G2 w1 KRZ1164

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
7,65
7,65
2. Kotłownia + pralnia
6,29
6,29
3. Hall
4,35
4,35
4. Wc
1,54
1,54
5. Spiżarnia
1,62
1,62
6. Kuchnia
8,70
8,70
7. Pokój dzienny + jadalnia
28,93
28,93
8. Pomieszczenie gospodarcze
1,27
2,22
9. Garaż dwustanowiskowy
46,50
46,50
Razem
106,85
107,80
10. Taras
73,40

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,68
4,68
2. Pokój
10,70
13,49
3. Garderoba
3,13
5,39
4. Pokój
9,66
14,09
5. Pokój
9,13
13,06
6. Łazienka
4,84
6,71
Razem
42,14
57,42
7. Taras
45,14
8. Taras
14,36

Pow. użytkowa

102,49 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

7,54 m

Powierzchnia zabudowy

138,91 m²

Min. szer. i dł. działki

15,8 x 25,45 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ netto

296 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

NewHouse 753 G2 w1 - KRZ1164

ikona 102,49 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Konstrukcja: Murowana

Promocja

od 21.05.2026 do 21.05.2026

0dni

00 00 00

5 390 zł

5 890 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 21.05.2026 do 21.05.2026

5 390 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Wydłużony czas realizacji

NOWOŚĆ! Projekt w opracowaniu.

Zadzwoń i zapytaj o termin realizacji - 71 715 20 60

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 106,85 m²

Projekt domu NewHouse 753 G2 w1 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
7,65
7,65
2. Kotłownia + pralnia
6,29
6,29
3. Hall
4,35
4,35
4. Wc
1,54
1,54
5. Spiżarnia
1,62
1,62
6. Kuchnia
8,70
8,70
7. Pokój dzienny + jadalnia
28,93
28,93
8. Pomieszczenie gospodarcze
1,27
2,22
9. Garaż dwustanowiskowy
46,50
46,50
Razem
106,85
107,80
10. Taras
73,40

Poddasze - 42,14 m²

Projekt domu NewHouse 753 G2 w1 - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,68
4,68
2. Pokój
10,70
13,49
3. Garderoba
3,13
5,39
4. Pokój
9,66
14,09
5. Pokój
9,13
13,06
6. Łazienka
4,84
6,71
Razem
42,14
57,42
7. Taras
45,14
8. Taras
14,36

Warianty projektu (5)

PROMOCJA
Projekt domu NewHouse 753 G1 w1
NewHouse 753 G1 w1
Dodano!
Dodano!
102,49 m²
3
2
1

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu NewHouse 753 B G1
NewHouse 753 B G1
Dodano!
Dodano!
102,26 m²
3
2
1

8 490 zł

8 990 zł

Tooltip

Cena regularna

8 890 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu NewHouse 753
NewHouse 753
Dodano!
Dodano!
102,26 m²
3
2
0

5 190 zł

5 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu NewHouse 753 G1
NewHouse 753 G1
Dodano!
Dodano!
102,26 m²
3
2
1

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu NewHouse 753 D G1
NewHouse 753 D G1
Dodano!
Dodano!
204,52 m²
6
4
2

8 490 zł

8 990 zł

Tooltip

Cena regularna

8 890 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (19)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Z wnęką 04B KZB1023
Z wnęką 04B
Dodano!
Dodano!
121,81 m²
3
2
1

5 400 zł

Zdjęcie 1 projektu D21-13 G2 WSA1026
D21-13 G2
Dodano!
Dodano!
101,13 m²
3
2
2

7 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Domidea 50 d40 WAC1008
Domidea 50 d40
Dodano!
Dodano!
116,32 m²
4
3
1

5 604 zł

5 904 zł

Tooltip

Cena regularna

5 604 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Lungo 2 WOF1130
Lungo 2
Dodano!
Dodano!
110 m²
4
2
1

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 053 LUA1503
APS 053
Dodano!
Dodano!
109,20 m²
3
2
1

4 249 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Lucek (1509) KRD2656
Lucek (1509)
Dodano!
Dodano!
120,80 m²
3
2
1

4 040 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Z wnęką 04A KZB1022
Z wnęką 04A
Dodano!
Dodano!
121,81 m²
3
2
1

5 400 zł

Zdjęcie 1 projektu Z wnęką 04C KZB1024
Z wnęką 04C
Dodano!
Dodano!
121,81 m²
3
2
1

5 400 zł

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

296 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

56 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

180 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

60 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: Modern House

102,49 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

138,91 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

222,27 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

799 m³

Powierzchnia dachu

112 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

7,54 m

Szerokość elewacji

8,80 m

Długość elewacji

19,95 m

Min. szerokość działki
Tooltip

15,80 m

Min. długość działki
Tooltip

25,45 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Instalacje w projekcie

Ogrzewanie podłogowe (na całej powierzchni domu lub w jej części, szczegóły u doradcy)

Opis szczegółowy

Fundamenty: tradycyjne - na ławach fundamentowych. Ściany: dwuwarstwowe pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm / wełna mineralna 16 cm. Strop: żelbetowy wylewany. Dach: tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną, odwodnienie systemowe GALECO. Elewacja: tynk w kolorze białym i grafitowym, połączony z drewnem elewacyjnym lub lamelami elewacyjnymi. Ogrzewanie: gazowe - piec kondensacyjny, ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach. Wentylacja: mechaniczna z rekuperacją Rolety podtynkowe projekt nie uwzględnia rolet zewnętrznych. Ich montaż wymaga przeprojektowania nadproży okiennych na etapie adaptacji.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²

Opis projektu domu
NewHouse 753 G2 w1

Projekt domu NewHouse 753 G2 w1 z dachem dwuspadowym, z tarasem.!
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

UWAGA! Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot i wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Do projektu zostanie dołączony egzemplarz okazowy, służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.

Społeczność projektu domu
NewHouse 753 G2 w1 w budowie

Opinie o projekcie domu
NewHouse 753 G2 w1