Projekt domu Na Miarę 3 WAW1044

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
185,4 m²
Min. szer. działki
24,45 m
Wysokość budynku
7,25 m
Pow. zabudowy
213,12 m²
Kubatura
930 m³
Kąt nach. dachu
35°
Pow. dachu
353 m²
Liczba pokoi
5 (3 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Dom Na Miarę 3 został stworzony na wzór popularnego projektu Na Miarę 1. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Na Miarę 3 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem kopertowym, który doskonale się prezentuje. Projekt Na Miarę 3 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Przewidziana w projekcie otwarta kuchnia to świetne rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi - ich zabawę w salonie rodzice mogą nadzorować nawet podczas przygotowywania posiłków. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Strefa sypialniana składa się z pięciu pokoi, co jest doskonałą opcją dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Przewidziana w domu antresola nadaje wnętrzu nowoczesny charakter. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Na Miarę 3 - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,3 m²
2 hall
9,1 m²
3 spiżarnia
3 m²
4 kuchnia
11,7 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
41 m²
6 pokój
25,7 m²
7 łazienka
6,7 m²
8 wc
1,9 m²
9 pokój
13,2 m²
10 kotłownia
3,5 m²
11 garaż dwustan.
32 m²
razem
152,1 m²

Rzut kondygnacji projektu Na Miarę 3 - Rzut poddasza

1 korytarz
10,1 m² (13,3 m²)
2 pokój
15,9 m² (36 m²)
3 pokój
13,9 m² (20,4 m²)
4 pom. gospodarcze
3,5 m² (10,1 m²)
5 pokój
18,8 m² (36,6 m²)
6 łazienka
6,6 m² (12 m²)
razem
68,8 m² (128,4 m²)

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Na Miarę 3 na działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: pustak ceramiczny + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy. Elewacja: tynk, płytka klinkierowa ręcznie formowana - płytkę klinkierową wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na deskę elewacyjną. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: żelbetowe -Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Na Miarę 3

  – 0 głosów

Projekt domu Na Miarę 3 należy do kategorii

Projekty podobne do Na Miarę 3 WAW1044

Projekt domu ALASKA B dwupokoleniowa

Projekt domu Kameralny 4

Kameralny 4

198,6 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych