Sprawdź

Projekt domu Magnus II G2 WRC2618

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj
4.0 1 opinia

podłogi
1. Wiatrołap + garderoba
4,92
2. Hall + schody
15,88
3. Kuchnia
13,24
4. Spiżarnia
1,26
5. Jadalnia
13,79
6. Pokój dzienny
36,73
7. Wc
1,31
8. Pokój
15,85
9. Garderoba
5,44
10. Łazienka
6,30
11. Pokój
11,26
12. Kotłownia
15,71
13. Garaż dwustanowiskowy
36,40
Razem
178,09
178,09

podłogi
1. Korytarz
7,66
2. Pokój
12,77
3. Pokój
12,48
4. Pokój
7,94
5. Łazienka
8,54
6. Strych
16,29
Razem
65,68
65,68

Pow. użytkowa

175,37 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

7,82 m

Powierzchnia zabudowy

242,71 m²

Min. szer. i dł. działki

24,8 x 26,90 m

ikona Pobierz i drukuj

Magnus II G2 - WRC2618

ikona 175,37 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 178,09 m²

Projekt domu Magnus II G2 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Wiatrołap + garderoba
4,92
2. Hall + schody
15,88
3. Kuchnia
13,24
4. Spiżarnia
1,26
5. Jadalnia
13,79
6. Pokój dzienny
36,73
7. Wc
1,31
8. Pokój
15,85
9. Garderoba
5,44
10. Łazienka
6,30
11. Pokój
11,26
12. Kotłownia
15,71
13. Garaż dwustanowiskowy
36,40
Razem
178,09
178,09

Poddasze - 65,68 m²

Projekt domu Magnus II G2 - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
7,66
2. Pokój
12,77
3. Pokój
12,48
4. Pokój
7,94
5. Łazienka
8,54
6. Strych
16,29
Razem
65,68
65,68

Podobne projekty (748)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Willa Parkowa 10 WAH2151
Willa Parkowa 10
Dodano!
Dodano!
169,90 m²
4
3
2

7 952 zł

9 940 zł

Tooltip

Cena regularna

7 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 725 KRZ1058
NewHouse 725
Dodano!
Dodano!
165,25 m²
4
3
2

6 190 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 214 ABP1000
Planujdom 214
Dodano!
Dodano!
172,64 m²
4
2
1

4 890 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 725 w1 KRZ1142
NewHouse 725 w1
Dodano!
Dodano!
165,38 m²
4
3
2

6 190 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Frigg BBI1013
Frigg
Dodano!
Dodano!
182,88 m²
3
3
2

5 200 zł

5 500 zł

Tooltip

Cena regularna

5 200 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 770 w1 KRZ1149
NewHouse 770 w1
Dodano!
Dodano!
166,17 m²
5
3
2

6 190 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Ambrozja 6 BSA2097
Ambrozja 6
Dodano!
Dodano!
165,32 m²
4
3
2

5 449 zł

5 949 zł

Tooltip

Cena regularna

5 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-215 PZB1142
N-215
Dodano!
Dodano!
170,80 m²
3
2
2

8 446 zł

8 890 zł

Tooltip

Cena regularna

8 446 zł najniższa cena

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

175,37 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

242,71 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

405,08 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

849,80 m³

Powierzchnia dachu

336 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

7,82 m

Szerokość elewacji

16,80 m

Długość elewacji

18,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,80 m

Min. długość działki
Tooltip

26,90 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

87,20 kWh/(m²rok)

Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

24 kWh/(m²rok)

Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Fundamenty: ławy, bloczki betonowe 24 cm, ocieplenie styropian 15 cm. Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, beton komórkowy firmy H+H 24 cm, ocieplenie 20 cm. Ściany wewnętrzne: nośne murowane, beton komórkowy firmy H+H 24 cm, ścianki działowe w systemie Rigips 12 cm. Strop: międzypiętrowy gęstożebrowy Teriva. Dach: konstrukcja drewniana, ocieplenie wełna mineralna ISOVER 30 cm, dachówka cementowa IBF. Inne: schody wewnętrzne drewniane. Ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny w kolorze TO-PA001 z palety firmy Termo Organika, okładzina z płyty HPL z naturalną okleiną drewnianą firmy Prodema i okładzina kamienna. Stolarka: drewniana, PVC lub aluminiowa, drzwi wejściowe i brama garażowa firmy Hörmann. Okna połaciowe: rozwiązania technologiczne firmy FAKRO, wyłaz dachowy FAKRO. Otoczenie: płyty tarasowe firmy Libet.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²

Opis projektu domu
Magnus II G2

Projekt domu Magnus II G2 jest alternatywą znanego projektu Magnus G2 energo plus. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Magnus II G2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Bryła budynku zwieńczona jest dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Magnus II G2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Przewidziana przez architekta zamknięta kuchnia z pewnością zadowoli zwolenników tradycyjnych rozwiązań. Znajdujące się w kuchni okno do ogrodu odmieni jej wnętrze i stworzy niepowtarzalny wygląd. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia.Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Uwzględnionych w domu pięć przestronnych sypialni to optymalna opcja dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Lepszą organizację przestrzeni zapewnia przewidziana w domu garderoba. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.