Sprawdź

Projekt domu Magdalenka WRC1170

1. Wiatrołap
2,57
2. Hall
8,86
3. Kuchnia
7,96
4. Spiżarnia
4,09
5. Pokój dzienny + jadalnia
31,94
6. Pokój
14,31
7. Łazienka
3,06
8. Pomieszczenie gospodarcze
8,75
Razem
81,54
81,54

podłogi
1. Korytarz
7,74
2. Pokój
16
3. Pokój
16,27
4. Pokój
11,63
5. Łazienka
6,30
6. Wc
2,32
7. Garderoba
3,04
Razem
63,30
63,30

Pow. użytkowa

144,84 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,94 m

Powierzchnia zabudowy

113,04 m²

Min. szer. i dł. działki

21,6 x 22,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Magdalenka - WRC1170

ikona 144,84 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 81,54 m²

Projekt domu Magdalenka - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,57
2. Hall
8,86
3. Kuchnia
7,96
4. Spiżarnia
4,09
5. Pokój dzienny + jadalnia
31,94
6. Pokój
14,31
7. Łazienka
3,06
8. Pomieszczenie gospodarcze
8,75
Razem
81,54
81,54

Poddasze - 63,30 m²

Projekt domu Magdalenka - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
7,74
2. Pokój
16
3. Pokój
16,27
4. Pokój
11,63
5. Łazienka
6,30
6. Wc
2,32
7. Garderoba
3,04
Razem
63,30
63,30

Podobne projekty (1561)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 160 ABP1033
Planujdom 160
Dodano!
Dodano!
152,95 m²
4
2
0

3 570 zł

4 200 zł

Tooltip

Cena regularna

3 570 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Oberon 2 WOE1206
Oberon 2
Dodano!
Dodano!
135,55 m²
5
2
1

4 399 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Promyk BSA2208
Promyk
Dodano!
Dodano!
151,84 m²
4
2
0

5 149 zł

5 649 zł

Tooltip

Cena regularna

5 149 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Jadzia Atu (1875) KRD3021
Jadzia Atu (1875)
Dodano!
Dodano!
147,10 m²
5
3
0

4 540 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Studio 33 WRN1542
Studio 33
Dodano!
Dodano!
139,80 m²
4
2
0

3 890 zł

4 095 zł

Tooltip

Cena regularna

3 875 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Sielskiej 6 N KRK1498
Dom przy Sielskiej 6 N
Dodano!
Dodano!
138,40 m²
4
2
0

3 290 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 55 WRN1585
Krajobrazy 55
Dodano!
Dodano!
146,51 m²
4
2
0

4 195 zł

Zdjęcie 1 projektu Leto BSE1278
Leto
Dodano!
Dodano!
139,28 m²
5
3
0

5 500 zł

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

144,84 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

113,04 m²

Powierzchnia dachu

199 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,94 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,60 m

Min. długość działki
Tooltip

22,50 m

Opis szczegółowy

Dom zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką cementową lub ceramiczną. Elewację i cokół wykonano z tynku strukturalnego. Stolarka okienna drewniana. Okna połaciowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
Magdalenka

Dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny.