Sprawdź

Projekt domu Lolek bez garażu [B] WRF1335

1. Wiatrołap
3,50
2. Hall
3,10
3. Łazienka
10,20
4. Pokój
16,40
5. Pokój dzienny
20,20
6. Kuchnia
7,70
7. Kotłownia
4,60
Razem
65,70
65,70

pomieszczenia
podłogi
8. Strych
32,20
70,90
Razem
32,20
70,90

Pow. użytkowa

61 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

7,40 m

Powierzchnia zabudowy

85,30 m²

Min. szer. i dł. działki

15,4 x 19,70 m

ikona Pobierz i drukuj

Lolek bez garażu [B] - WRF1335

ikona 61 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona1
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 65,70 m²

Projekt domu Lolek bez garażu [B] - rzut parteru, dom liczy 1 pokoje, 1 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,50
2. Hall
3,10
3. Łazienka
10,20
4. Pokój
16,40
5. Pokój dzienny
20,20
6. Kuchnia
7,70
7. Kotłownia
4,60
Razem
65,70
65,70

Poddasze - 32,20 m²

Projekt domu Lolek bez garażu [B] - rzut poddasza, dom liczy 1 pokoje, 1 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
8. Strych
32,20
70,90
Razem
32,20
70,90

Podobne projekty (371)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom w Zaciszu WBF1000
Dom w Zaciszu
Dodano!
Dodano!
65,39 m²
2
1
0

2 999 zł

3 399 zł

Tooltip

Cena regularna

2 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kajtek WAH1240
Kajtek
Dodano!
Dodano!
65,77 m²
2
2
0

4 496 zł

5 620 zł

Tooltip

Cena regularna

4 496 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Lens 5 C dom mieszkalny, całoroczny SLN2856
57,45 m²
3
1
0

2 699 zł

2 999 zł

Tooltip

Cena regularna

2 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kasia WAH2008
Kasia
Dodano!
Dodano!
63,70 m²
2
2
0

4 392 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 392 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu PióroArchitekci – 23 KZN1012
PióroArchitekci – 23
Dodano!
Dodano!
64,80 m²
3
2
0

3 200 zł

3 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 200 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kasia 2 WAH2013
Kasia 2
Dodano!
Dodano!
63,70 m²
2
2
1

4 392 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 392 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tebe 7 WOE1187
Tebe 7
Dodano!
Dodano!
60 m²
2
1
0

3 499 zł

3 599 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Parterowy klasyk 60 GDF1014
Parterowy klasyk 60
Dodano!
Dodano!
59,98 m²
2
1
0

3 980 zł

4 350 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

61 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

85,30 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

135,80 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

176 m³

Powierzchnia dachu

165,70 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

7,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

15,40 m

Min. długość działki
Tooltip

19,70 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

54,71 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: pustak ceram. porotherm+styropian termo organika. Ściany wewnętrzne: cegł.dziurawka. Rodzaj stropu: teriva. Elewacje: tynk strukturalny, akrylowy mozaikowy. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 50 HHT1010
61,13 m²
1
Stan deweloperski brutto
324 700 zł 5 346 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Zen Smart 50 HHT1036
58,79 m²
3
Stan deweloperski brutto
350 201 zł 5 957 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-1 HDH1004
64,87 m²
2
Stan deweloperski brutto
540 864 zł 8 338 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-2 HDH1005
66,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
557 820 zł 8 397 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy One Step Smart 70 HHT1015
55,49 m²
2
Stan deweloperski brutto
342 468 zł 6 172 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH60 HDH1010
55,13 m²
2
Stan deweloperski brutto
347 868 zł 6 310 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Space Smart 70 HHT1016
55 m²
3
Stan deweloperski brutto
311 040 zł 5 655 zł/m²

Opis projektu domu
Lolek bez garażu [B]

Budynek Lolek bez garażu [B] został stworzony na wzór popularnego projektu Lolek z garażem 1-st. [A]. Jednak nie posiada garażu. Projekt domu Lolek bez garażu [B] to idealna propozycja dla osób posiadających wąską działkę, co jest szczególnie istotne, gdy nie można pozwolić sobie na budynek o dużych wymiarach. Dom posiada typową bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt został zaplanowany z myślą o działkach z wjazdem od południowej strony. Projekt Lolek bez garażu [B] to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo wygodne. Dodatkowo jest możliwość zaadaptowania poddasza, co sprawia, że w łatwy sposób możemy powiększyć metraż domu. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Uwzględniona na parterze łazienka posiada optymalne wymiary. W projekcie znajduje się jedna przestronna i funkcjonalna sypialnia. Kolejne można zaaranżować na poddaszu. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Lolek bez garażu [B] jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.